Výsledky 2011

Výsledková listina

39.ročníku BĚHU VÍTĚZSTVÍ ZÁMECKÝM PARKEM,
který se uskutečnil 8.5.2011 v zámeckém parku v Lánech


Soutěž: holčičky (do 4 let) Kategorie: 1 Trať: 60 m
1. Adéla Zelenková, Lány00:12,4 9. Anna Gregoríková, Beroun00:29,0
2. Adéla Klimešová, Lány00:13,8 10. Elizabeta Kindlová, Beroun00:29,7
3. Anastázie Chaloupková, Kladno00:15,3 11. Kristýna Lincová, Řevničov00:33,3
4. Barbora Prokopová, Lány00:16,9 12. Barbora Häcklová, Kladno00:33,8
5. Julie Filipová, Rakovník00:17,5 13. Marie Rovná, Lány00:43,5
6. Berta Fikesová, Kačice00:18,8 14. Tereza Pufrová, Kladno00:48,2
7. Petra Zdrubecká, Kamenné Žehrovice00:19,4 15. Vanda Královcová, Praha 501:06,6
8. Tereza Indrová, Sulice00:20,0 16. Adéla Lomberská, Lány01:09,0

Soutěž: chlapečkové (do 4 let) Kategorie: 2 Trať: 60 m
1. Martin Žák, Kladno00:12,8 12. Viktor Varmuža, Stodůlky00:18,2
2. Ondřej Krtek, Liteň00:13,3 13. Šimon Valenta, Praha00:18,9
3. Lubomír Diviš, Sýkořice00:13,8 14. Matěj Gruncl, Vinařice00:19,4
4. Vít Lochovský, Rakovník00:14,3 15. Martin Laga, Lány00:19,9
5. Lukáš Jíra, Lány00:15,6 16. Filip Vinklárek, Hustopeče n. Bečvou00:21,5
6. Vojtěch Rus, Kladno00:15,8 17. Matyáš Tlustý, Kladno00:22,6
7. William Jan Reichel, Čerčany00:16,3 18. Jáchym Hašek, Kladno00:22,9
8. Martin Tůma, Stehelčeves00:16,5 19. Šimon Šmucr, Liberec00:23,6
9. Vojtěch Kotík, Kladno00:16,8 20. Marek Šulc, Lány00:36,1
10. Adam Ševčík, Unhošť00:17,3 21. Lukáš Frýdl, Lhota01:34,3
11. Lukáš Bratrů, Lány00:17,8 22. Tobiáš Holub, Bedřichov01:34,3

Soutěž: předškolní dívky Kategorie: 3 Trať: 60 m
1. Adéla Kotlíková, Rakovník00:09,7 11. Lucie Hadravová, Smečno00:12,8
2. Štěpána Málková, Veltrusy00:10,1 12. Laura Fikesová, Kačice00:13,3
3. (3.-4.) Heda Chaloupková, Kladno00:10,5 13. Markéta Fišerová, Lány00:13,6
3. (3.-4.) Sabina Torová, Rakovník00:10,5 14. Lucie Hájková, Lány00:14,1
5. Andrea Štrossová, Lány00:11,0 15. Natálie Burgerová, Lány00:15,5
6. Zuzana Niedobová, Smečno00:11,3 16. Nikola Vrbová, Beroun00:15,8
7. Alena Hanouzková, Chuchle00:11,7 17. Natálie Varmužová, Stodůlky00:16,8
8. Tereza Kytková, Lány00:11,9 18. Veronika Hovorková, Kladno00:16,8
9. Sára Rychtrová, Lány00:12,2 19. Tereza Kindlová, Beroun00:26,0
10. Kristýna Soukupová, Lány00:12,5   

Soutěž: předškolní hoši Kategorie: 4 Trať: 60 m
1. Jakub Žák, Kladno00:09,2 16. Kryštof Cingálek, Lány00:12,3
2. Daniel Vlček, Lány00:10,3 17. Adam Hořejší, Lány00:12,5
3. Jakub Mošovský, Kladno00:10,6 18. Jakub Staněk, Kladno00:12,5
4. Ondřej Hofman, Hřebeč00:10,7 19. Matěj Hájek, Lány00:13,0
5. Jakub Klein, Lány00:10,8 20. Adam Vinklárek, Hustopeče n. Bečvou00:16,7
6. Lukáš Lorenc, Kladno00:10,8 21. Vít Ševčík, Nové Strašecí00:16,8
7. Ondřej Štorkán, Hřebeč00:10,9 22. David Čermák, Lhota00:17,0
8. Patrik Buzický, Praha00:10,9 23. Jakub Voštínka, Kladno00:17,2
9. Matěj Jakoubek, Říčany00:11,0 24. Štěpán Krautvor, Rakovník00:17,3
10. Lukáš Hadrava, Smečno00:11,0 25. Matěj Šulc, Lány00:17,4
11. Daniel Gregorík, Beroun00:11,1 26. Robin Kindl, Rakovník00:17,6
12. Filip Brůha, Kladno00:11,1 27. Matěj Šimurda, Broumy00:17,9
13. Daniel Bolehovský, Kerteam00:11,3 28. Mikuláš Popel, Kralovice00:18,5
14. Ondřej Voštínka, Kladno00:11,8 29. Oliver Slanina, Lány00:18,6
15. Adam Roubík, Lány00:12,0 -. Matěj Černý, ŠSK Újezd nad Lesy-

Soutěž: dívky mladší Kategorie: 5 Trať: 200 m
1. Milada Reichelová, ŠSK Újezd nad Lesy00:37,4 12. Eliška Popelová, Kralovice00:52,9
2. Karolína Chyšková, Újezd nad Lesy00:40,5 13. Veronika Kleinová, Lány00:53,2
3. Aneta Fikesová, Kačice00:41,7 14. Barbora Richterová, Tuchlovice00:53,5
4. Veronika Staňková, Kralovice00:42,2 15. Lucie Vomelová, Lány00:54,0
5. Gabriela Vlčková, Lány00:43,0 16. Kateřina Anna Hurtová, Lány00:54,5
6. Veronika Rydlová, Lány00:44,5 17. Michaela Krtková, Liteň00:54,9
7. Nikola Podušková, ZŠ Kladno00:47,0 18. Eva Kotíková, Kladno00:58,9
8. Karolína Valentová, Praha00:49,0 -. Karla Krautvorová, Rakovník-
9. Adéla Křížková, Kladno00:49,4 -. Kateřina Peslová, --
10. Aneta Klimešová, Lány00:49,8 -. Helena Dvořáková, Lány-
11. Jolana Chládková, Rakovník00:52,1   

Soutěž: chlapci mladší Kategorie: 6 Trať: 200 m
1. Jan Hřích, ZŠ P. Holého Louny00:36,0 10. Filip Niedoba, Smečno00:45,2
2. Petr Slezák, Sokol Stochov00:37,8 11. Matěj Soukup, Lány00:47,0
3. Jakub Kohoutek, Praha00:38,2 12. Vojtěch Jedlička, Kladno00:47,2
4. Jakub Štefl, Hadačka-Vírov00:38,5 13. Ondřej Voslář, Lány00:48,0
5. Robert Klaus, Lány00:38,8 14. Václav Štýbr, Lány00:48,5
6. Jan Lochovský, Rakovník00:40,6 15. Vojtěch Richter, Tuchlovice00:48,9
7. (7.-8.) Jíra Jaroslav, Lány00:41,1 16. Matěj Černý, ŠSK Újezd nad Lesy00:57,2
7. (7.-8.) Martin Buzický, Praha00:41,1 17. Tomáš Hofman, Hřebeč00:58,5
9. Lukáš Kotík, Hřebeč00:43,3   

Soutěž: dívky starší Kategorie: 7 Trať: 300 m
1. Eliška Kordová, Lokomotiva Beroun00:44,8 11. Jana Jedličková, Kladno00:56,7
2. Šárka Vosátková, Kladno00:47,0 12. Eliška Kotlíková, Rakovník00:57,2
3. Anna Suchomelová, Sokol Řeporyje00:47,8 13. Květa Chaloupková, Kladno00:57,7
4. Daniela Reichelová, ŠSK Újezd nad Lesy00:48,2 14. Monika Čermáková, 00:58,1
5. Františka Mošovská, Kladno00:50,3 15. Tereza Lagová, Lány00:59,3
6. Kateřina Rydlová, Lány00:50,7 16. Veronika Kyselá, Lány01:00,8
7. Pavla Pařízková, Kladno00:52,8 17. Barbora Voštinková, Kladno01:01,3
8. Tereza Roubíková, Lány00:53,8 18. Markéta Šálová, Kladno01:01,8
9. Veronika Dearková, Stochov00:54,2 19. Adéla Samuelová, Vašírov01:04,1
10. Eliška Matoušková, Újezd nad Lesy00:56,0   

Soutěž: chlapci starší Kategorie: 8 Trať: 300 m
1. Lukáš Dolák, Lány00:45,6 12. Lukáš Hanousek, Chuchle00:56,7
2. Matěj Donát, Kladno00:46,1 13. Tomáš Jirát, Atletika Chuchle00:57,6
3. Jindřich Novotný, Stochov00:47,2 14. Michal Bolehovský, Kerteam00:58,6
4. Jakub Dekan, ŠSK Újezd nad Lesy00:48,0 15. Vojtěch Černý, ŠSK Újezd nad Lesy00:59,1
5. Martin Kotík, Kladno00:48,7 16. Matěj Rýgl, Vašírov01:02,2
6. Filip Lupjan, Atletika Chuchle00:50,1 17. Adam Šikýř, Děčín01:03,0
7. Jan Šimurda, Broumy00:50,7 18. Ondřej Křížek, Kladno01:08,8
8. Ondřej Staněk, Kralovice00:52,1 -. Jonáš Postolka, Běleč-
9. Jakub Klaus, Lány00:53,5 -. Adam Žingor, -
10. Maxmilian Majer, Rakovník00:53,8 -. Kryštof Kiml, Kladno-
11. Matyáš Garnol, Vašírov00:54,2   

Soutěž: žákyně mladší Kategorie: 9 Trať: 300 m
1. Kristýna Schönpflugová, AC TEPO Kladno00:42,6 10. Markéta Schönpflugová, Kladno00:49,5
2. Lucie Šimková, ŠSK Újezd nad Lesy00:42,9 11. Anna Formánková, ŠSK Újezd nad Lesy00:50,0
3. Tereza Konejlová, ŠSK Újezd nad Lesy00:44,2 12. Zuzana Štokrová, Lány00:51,5
4. Eliška Černá, Lány00:45,6 13. Karolína Marhounová, Praha 900:54,2
5. Justýna Holubová, Lokomotiva Beroun00:46,8 14. Tereza Humešová, Lány00:55,7
6. Kristýna Prouzová, Lokomotiva Beroun00:47,4 15. Veronika Dondová, Lány00:57,2
7. Nikola Michálková, ASK Slávia Praha00:48,1 16. Věra Drdová, Lány00:58,2
8. Kateřina Šteflová, Hadačka00:48,4 17. Tereza Burgerová, Lány00:58,8
9. Lucie Kotíková, 00:48,6   

Soutěž: žáci mladší Kategorie: 10 Trať: 400 m
1. Ondřej Černý, ASK Slávia Praha01:12,5 7. Ondřej Loudil, Nové Strašecí01:26,6
2. Adam Donda, Lány01:17,9 8. Matěj Cingálek, Lány01:31,8
3. Luděk Ševčík, Nové Strašecí01:18,5 9. Lukáš Nekuža, Kladno01:41,2
4. Michal Dvořák, Příbram01:19,4 10. Jakub Slanina, Lány01:42,3
5. Tadeáš Chyška, Újezd nad Lesy01:21,0 11. Jakub Gruncl, Vinařice01:59,5
6. Matěj Charvát, Kladno01:22,1 -. Jáchym Postolka, Běleč-

Soutěž: žákyně starší Kategorie: 11 Trať: 400 m
1. Senta Müllerová, ASK Slávia Praha01:06,0 3. Johana Divišová, Sýkořice01:14,3
2. Jana Santolíková, ŠSK Újezd nad Lesy01:08,7 4. Simona Lhotáková, LOKO Beroun01:15,6

Soutěž: žáci starší Kategorie: 12 Trať: 500 m
1. Albert Málek, Veltrusy01:24,4 7. Filip Nodl, Kladno01:36,6
2. Vojtěch Šimek, ŠSK Újezd nad Lesy01:26,4 8. Jan Smetana, Kladno01:48,2
3. Štěpán Němeček, TJ Sokol Plzeň Petřín01:29,3 9. Dominik Dolák, Lány01:57,7
4. David Konejl, ŠSK Újezd nad Lesy01:30,8 10. Mikuláš Špalek, Praha02:04,7
5. Václav Santolík, ŠSK Újezd nad Lesy01:32,7 11. František Matoušek, Lány02:28,7
6. Vojtěch Polan, Praha01:33,3   

Soutěž: dorostenky Kategorie: 13 Trať: 1200 m
1. Eliška Cuhrová, Kladno05:00,6 2. Martina Doubnerová, Kladno05:15,3

Soutěž: dorostenci mladší Kategorie: 14 Trať: 1200 m
1. Petr Dvořák, Gymn. Příbram03:28,1 -. Tomáš Hunčovský, GFP Neratovice-
2. Tomáš Němeček, TJ Sokol Plzeň Petřín03:30,8   

Soutěž: dorostenci starší Kategorie: 15 Trať: 3750 m
1. (1) Tomáš Pucholt, TJ Unhošť12:16,7 3. (8) Tomáš Erben, Lány17:03,8
2. (2) Marek Lhoták, AC TEPO Kladno13:19,7   

Soutěž: ženy (19-34) Kategorie: 16 Trať: 3750 m
1. (6) Markéta Vávrová, ČZU Rolníci15:52,9 5. (18) Veronika Šulcová, Lány19:51,6
2. (7) Radka Šmucrová, AC Kladno16:31,5 6. (21) Pavla Kadlecová, Kladno20:13,0
3. (14) Jana Kmoníčková, Rozdělovští Sršni18:23,9 7. (23) Lucie Kučerová, AC Kladno20:18,7
4. (16) Radka Pochmanová, Rakovník18:38,1 8. (24) Markéta Kratinová, Roháči Kladno21:01,5

Soutěž: ženy (35-44) Kategorie: 17 Trať: 3750 m
1. (3) Gabriela Raková, Maraton Klub Kladno13:50,6 6. (17) Eva Zichová, Kladno18:47,5
2. (5) Květuše Fikesová, Kačice15:36,0 7. (19) Marta Nekužová, Kladno19:52,4
3. (10) Petra Mošovská, Kladno17:37,5 8. (26) Barbora Divišová, Sýkořice21:41,5
4. (11) Jana Prouzová, Stašov17:53,8 -. (-) Monika Postolková, Běleč-
5. (13) Hana Kotíková, Kladno18:23,3   

Soutěž: ženy (45 a starší) Kategorie: 18 Trať: 3750 m
1. (4) Karla Mališová, USK Praha15:09,4 5. (20) Michaela Jambrichová, Kladno19:55,5
2. (9) Irena Procházková, TJ Háje17:16,2 6. (22) Milena Hovorková, TJ Petřiny Praha20:13,8
3. (12) Dana Svobodová, Příbram18:03,6 8. (25) Jitka Dolejšová, Praha21:30,3
4. (15) Jitka Růžičková, Kamenné Žehrovice18:29,2   

Soutěž: muži (19-29) Kategorie: 19 Trať: 7500 m
1. (1) Jan Boček, Lokomotiva Beroun24:23,0 8. (37) Pavel Štajer, Nové Strašecí31:32,0
2. (2) Ondřej Čadek, AC Kladno24:25,0 9. (47) Ondra Stočes, Praha33:11,0
3. (5) Petr Horváth, TJ Stašov25:37,0 10. (48) Michal Steinhart, ČZU Rolníci33:13,0
4. (9) Petr Brynda, Kerteam27:10,0 11. (75) Petr Vurbs, Kladno39:24,0
5. (21) Marian Mundok, Kerteam29:28,0 12. (78) Štěpán Chytrý, Nové Strašecí42:37,0
6. (31) Tomáš Linhart, BĚŽ.NADĚJE.CZ30:21,0 -. (-) Tomáš Hunčovský, GFP Neratovice-
7. (35) Jakub Beránek, Kladno31:03,0   

Soutěž: muži (30-39) Kategorie: 20 Trať: 7500 m
1. (3) Daniel Kupidlovský, Praha24:54,3 8. (26) Jan Tlustý, MK Kladno30:02,0
2. (7) Stanislav Pípal, Vanaman Kladno26:08,0 9. (27) Petr Tamchyňa, CKM Studeněves30:09,0
3. (12) Robert Kindl, Iron Star Rakovník27:35,0 10. (28) Zdeněk Jelínek, Kladno30:10,0
4. (15) Hynek Janoušek, Hradec Králové27:54,0 11. (42) Jiří Královec, Praha 532:53,0
5. (16) Jozef Tomek, AC Čáslav28:11,0 12. (66) Jan Vávra, Praha Vršovice37:25,0
6. (17) Jiří Kotlík, Ramala Rakovník28:12,0 13. (72) Juraj Gregorik, Beroun38:36,0
7. (23) Libor Ševčík, TJ Sokol Unhošť29:36,0   

Soutěž: muži (40-49) Kategorie: 21 Trať: 7500 m
1. (4) Josef Poduška, Velká Dobrá24:59,0 10. (33) Milan Čečil, Plzeň30:38,0
2. (6) Rudolf Jánošík, Spartak Vlašim26:06,0 11. (44) Jan Válek, Praha 533:00,0
3. (8) Metoděj Fikes, Kačice26:15,0 12. (49) Jan Jelínek, Kladno33:16,0
4. (10) Miroslav Polan, Spartak Praha 427:24,0 13. (54) Radek Březina, Velká dobrá34:02,0
5. (14) Jiří Bubeníček, Sokol Lhotka Praha27:53,0 14. (57) Marcel Chládek, Rakovník34:46,0
6. (18) Luděk Málek, Veltrusy28:55,0 15. (67) Jan Mihaliček, British Cars Racing37:30,0
7. (19) Petr Šemelík, KOB Kladno29:13,0 16. (74) Karel Popel, Kralovice39:18,0
8. (22) Jiří Tůma, Spartak Vlašim29:36,0 17. (80) Jiří Postolka, Běleč43:39,0
9. (32) Štěpán Matula, Kladno30:30,0   

Soutěž: muži (50-59) Kategorie: 22 Trať: 7500 m
1. (11) Václav Klos, MK Kladno27:30,0 14. (50) Zdeněk Kučera, MK Kladno33:22,0
2. (13) Miloš Kmuníček, Maraton Klub Kladno27:49,0 15. (52) Karel Filip, Nové Strašecí33:46,0
3. (20) Zdeněk Vencálek, Praha 629:24,0 16. (53) Luboš Fidlman, Pchery33:50,0
4. (24) František Křeček, Doksy29:45,0 17. (59) Václav Hons, MK Kladno35:00,0
5. (29) Petr Dvořák, Příbram30:17,0 18. (60) Jan Vimer, MK Kladno35:12,0
6. (30) Vladimír Urbanec, MK Kladno30:18,0 19. (61) Radomír Dolejš, Praha36:05,0
7. (34) Václav Lípa, Černošice31:02,0 20. (62) Miroslav Marek, Kladno36:26,0
8. (38) Svatopluk Pour, Slavoj Obecnice31:34,0 21. (64) František Douša, Stochov37:22,0
9. (39) Josef Beránek, MK Kladno32:21,0 22. (65) Josef Průša, Slavoj Obecnice37:23,0
10. (40) Pavel Nedvěd, MK Kladno32:28,0 23. (68) Miroslav Vlček, Kladno37:32,0
11. (41) Jiří Fingerhut, MK Kladno32:50,0 24. (71) Petr Novotný, NOVO Kladno38:24,0
12. (45) František Tůma, MK Kladno33:03,0 25. (79) Luboš Chlumský, Vokovice43:11,0
13. (46) Jaroslav Šťastný, Kladno33:06,0   

Soutěž: muži (60-69) Kategorie: 23 Trať: 7500 m
1. (25) Jaroslav Gregor, AC OH Praha29:48,0 8. (63) Milan Mikoláš, Beroun36:26,0
2. (36) Karel Hovorka, TJ Petřiny Praha31:18,0 9. (73) Antonín Šulo, Střelná38:45,0
3. (43) Petr Werner, LIGA 100 Praha32:54,0 10. (76) Attila György, LIGA 100 Praha39:41,0
4. (51) Stanislav Pilík, Panský Mlýn Rakovník33:40,0 11. (77) Miroslav Koblic, Lány42:10,0
5. (55) Jan Svoboda, Příbram34:14,0 12. (81) Josef Pivoda, Bombon47:09,0
6. (56) Václav Řápek, AVC Praha34:39,0 13. (82) Josef Rosůlek, SK Nymburk49:05,0
7. (58) Jindřich Kašpar, TJ Sokol Lány34:57,0   

Soutěž: muži (70 a starší) Kategorie: 24 Trať: 7500 m
1. (69) Jan Merunka, Lány37:48,0 3. (83) Antonín Čapek, AVC Praha53:58,0
2. (70) Ladislav Tlustý, MK Kladno38:24,0 4. (24) Vítězslav Forejtar, Žilina59:10,0

Soutěž: běh pro zdraví Kategorie: 25 Trať: 1200 m
Tereza Dolejšová, Praha   Adéla Šebková, Nové Strašecí 
Gabriela Vlčková, Lány   Pavla Štruncová, Nové Strašecí 
Daniel Vlček, Lány   Zdeněk Kučera, MK Kladno 
Tomáš Bratrů, LányVÍTĚZ  Milan Čečil, Plzeň 
Miloslav Prokop, Lány   Robert Klaus, Lány 
Aleš Lomberský, Lány   Vojtěch Klaus, Lány 
Milan Lomberský, Lány   Veronika Klausová, Lány 
Jana Jedličková, Kladno   Richard Majer, Rakovník 
Ivana Jedličková, Kladno   Hana Majerová, Rakovník 
Vít Jedlička, Kladno   Maxmilian Majer, Rakovník 
Vojtěch Jedlička, Kladno   Thomas Majer, Rakovník 
Jakub Dekan, SŠK Újezd nad Lesy   Karel Suchý, Lány 
Matěj Mach, SK Kladno   František Matoušek, Lány 
Václav Müller, Lány   Dominik Dolák, Lány 
Radek Jirkovský, Lány   Jakub Mošovský, Kladno 
David Jirkovský, Lány   Františka Mošovská, Kladno 
Daniel Jirkovský, Lány   Petra Mošovská, Kladno 
Marie Beránková, Krušovice   Jana Prouzová, Stašov 
Michaela Nováková, Rakovník   Kristýna Prouzová, Lokomotiva Beroun 
Tomáš Němeček, Plzeň   Justýna Holubová, Lokomotiva Beroun 
Kristýna Belušová, Lány   Martina Kordová, Beroun 
Gabriela Raková, Maraton Klub Kladno   Eliška Kordová, Lokomotiva Beroun 
Jana Kmuníčková, Rozdělovští Sršni   Jana Kotlíková, Rakovník 
Tereza Humešová, Lány   Eliška Kotlíková, Rakovník 
Veronika Dondová, Lány   Adéla Kotlíková, Rakovník 
Vendula Tanečková, Lány   Sabina Vomelová, Lány 
Martina Cingálková, Lány   František Kuna, Lány 
Matěj Cingálek, Lány   Jiří Ullrich, Praha 
Lucie Cingálková, Lány   Sabina Tyšerová, Lány 
Kryštof Cingálek, Lány   Jakub Erben, Lány 
Karel Kolář, Lány   Jan Novák, TJ Sokol Lány 
Martin Burgerová, Lány   Hana Kotíková, Kladno 
Natálie Burgerová, Lány   Eva Kotíková, Kladno 
Tereza Burgerová, Lány   Lucie Kotíková, Hřebeč 
Lucie Kučerová, AC TEPO Kladno   Lukáš Kotík, Hřebeč 
Ondřej Čadek, AC TEPO Kladno   Vít Rus, Kladno 
Adriana Patčová, Slaný   Vojtěch Kotík, Kladno 
Pavel Patč, Slaný   Martin Kotík, Kladno 
Dominika Patčová, Slaný   Jiří Pucholt, Sokol Unhošť 
Štěpán Němeček, TJ Sokol Plzeň   Iva Kučerová, Kladno 
Radomír Dolejš, Praha   Markéta Kratinová, Kladno 
Jitka Dolejšová, Praha   Jitka Růžičková, Kamenné Žehrovice 
Jiří Kotlík, Rakovník   Nikola Podušková, Kladno 
Kateřina Dvořáková, Lány   Josef Poduška, Kladno 
Eliška Černá, Lány   Květa Fikesová, Kačice 
Martina Černá, Lány   Aneta Fikesová, Kačice 
Veronika Hovorková, Kladno   Sláva Pilík, Rakovník 
Daniel Bolehovský, Kerteam Praha   Eva Zichová, Kladno 
Michal Bolehovský, Kerteam Praha   Pavla Kadlecová, Kladno 
Iva Bolehovská, Kerteam Praha   Mich. Jambrichová, Kladno 
Renata Schritterová, Lány   Michal Dvořák, Příbram 
Přemysl Vlček, Lány   Tomáš Eben, Lány 
Kateřina Vlčková, Lány   Pavel Erben, Lány 
Jiří Luska, Lány   Albert Málek, Veltrusy 
Michal Hašek, Kladno   Štěpánka Málková, Veltrusy 
Simona Lhotáková, LOKO Beroun   Eva Málková, Veltrusy 
Marek Lhoták, AC TEPO Kladno   Luděk Málek, Veltrusy 
Hedvika Kindlová, Rakovník   Lukáš Odlas, Kladno 
Jan Svoboda, Příbram   Eva Blažková, Praha