Výsledky 2012

Výsledková listina

40.ročníku BĚHU VÍTĚZSTVÍ ZÁMECKÝM PARKEM,
který se uskutečnil 8.5.2012 v zámeckém parku v Lánech


Soutěž: holčičky (do 4 let) Kategorie: 1 Trať: 60 m
1. Lucie Rokosová, SŠK Újezd nad Lesy00:11,5 18. Zuzana Hamerníková, Beroun00:29,8
2. Tereza Háková, Újezd nad Lesy00:13,1 19. Julie Špásová, Lány00:29,8
3. Karolína Hájková, Praha00:14,4 20. Adéla Lomberská, Lány00:30,0
4. Linda Hnátková, Rakovník00:14,8 21. Eliška Říhová, Měňany00:32,0
5. Berta Fikesová, Kačice00:15,6 22. Zuzana Andělová, Lhota00:33,0
6. Ema Tomášová, Ústí nad Labem00:16,1 23. Natálie Vrbová, Beroun00:34,0
7. Petra Zdrubecká, Kamenné Žehrovice00:17,6 24. Tereza Řádová, Lány00:34,0
8. Jana Klára Čermáková, Kladno00:19,8 25. Elena Dudášiková, Lány00:34,5
9. Anna Gregoriková, Beroun00:20,6 28. Veronika Vlková, Libušín00:36,0
10. Elizabeta Kindlová, Stašov00:20,9 29. Pavlína Zelenková, Lány00:36,0
11. Helena Frydrychová, Rakovník00:21,2 30. Tereza Pufrová, Kladno00:36,0
12. Marie Rovná, Lány00:21,8 31. Barbora Hacklová, Kladno00:36,2
13. Barbora Zástavová, Dolní Břežany00:23,4 32. Vanda Královcová, Praha 500:47,5
14. Julie Vengrinová, Lány00:25,3 33. Helena Procházková, 00:47,5
15. Jitka Malíková, Lány00:26,8 34. Kamila Kučerová, Lány00:48,0
16. Dominika Bulířová, Vraňany00:27,5 35. Andrea Ronešová, Lány00:48,0
17. Barbora Kučerová, Kladno00:29,2 -. Amálka Bicanová, Praha-

Soutěž: chlapečkové (do 4 let) Kategorie: 2 Trať: 60 m
1. Tadeáš Bulíř, Vraňany00:13,1 17. Jaromír Pilát, Nové Strašecí 
2. Matěj Gruncl, Vinařice00:14,0 18. Tobiáš Holub, Liberec 
3. Lukáš Košek, Srby00:14,2 19. Matouš Hanko, Lužná 
4. Šimon Šmucr, Liberec00:14,6 20. Matěj Bednář, Laškov 
5. Jakub Dočekal, Kladno  21. Tomáš Brůha, Kladno 
6. František Reichel, Čerčany  22. Marek Šulc, Lány 
7. Ondřej Blín, Lány  23. Martin Šmucr, Liberec 
8. Jan Blažek, Lány  24. Matěj Hašek, Kladno 
9. Maxim Kuckir, Lány  25. David Hořejší, Lány 
10. Lukáš Sitenský, Kladno  26. Václav Černý, Ruda 
11. Martin Laga, Lány  27. Tomáš Luska, Lány 
12. Matyáš Tlustý, Žilina  28. Jakub Náprstek, Lány 
13. Václav Jelínek,   29. Jakub Darsa, Kladno 
14. Jáchym Hašek, Kladno  30. Dominik Lavička, Tuřany 
15. Matěj Šatople, Újezd nad Lesy  31. Daniel Kopka, Libušín 
16. Matěj Adam Javůrek, Praha 4  32. Ondřej Pešek, Zdiměřice 

Soutěž: předškolní dívky Kategorie: 3 Trať: 60 m
1. Veronika Vávrová, ZŠ Louny00:09,3 16. Lucie Hamerníková, Lány00:13,5
2. Markéta Kosová, Kladno00:09,7 17. Anastázie Chaloupková, Kladno00:14,2
3. Nikola Vrbová, Beroun00:10,0 18. Kristýna Šmatláková, Kladno00:14,5
4. Veronika Stehlíková, Kladno00:10,4 19. Eliška Smrčková, Mnichovice00:14,8
5. Magdalena Jirkovská, Rakovník00:10,6 20. Tereza Hamerníková, Lány00:15,1
6. Magdalena Kopková, Libušín00:11,0 21. Lucie Boučková, Libomyšl00:15,4
7. Lucie Švestková, Praha00:11,1 22. Simona Boučková, Libomyšl00:15,6
8. Laura Fikesová, Kačice00:11,3 23. Barbora Prokopová, Srby00:16,0
9. Sofie Kryšková, Unhošť00:11,5 24. Tereza Lípová, Černošice00:16,4
10. Zuzana Pospíšilová, Lány00:12,0 25. Tereza Indrová, Sulice00:16,7
11. Alžběta Kopková, Libušín00:12,2 26. Adéla Zelenková, Lány00:17,5
12. Eliška Stříbrská, Kladno00:12,2 27. Adéla Klimešová, Lány00:21,1
13. Anežka Pokorná, Kralovice00:12,4 28. Alžběta Kopernická, Kladno00:22,0
14. Terezie Frolíková, Lány00:12,8 29. Natálie Worofková, Lány00:28,0
15. Tereza Kindlová, Stašov00:13,0 30. Anna Dudášiková, Lány00:29,0

Soutěž: předškolní hoši Kategorie: 4 Trať: 60 m
1. Matěj Štěpán, Kladno00:09,2 27. Dominik Vašín, Kyšice 
2. Daniel Vlček, Lány00:09,6 28. William Jan Reichel, Čerčany 
3. Pavel Štěpán, Kladno00:10,0 29. Michael Všetula, Srby 
4. Vít Křivánek, Atletika Kladno00:10,5 30. Tomáš Sáč, Louny 
5. Jan Chalupa, Lány00:10,5 31. Matěj Bican, Praha 
6. Jakub Klein, Lány00:11,0 32. Martin Žák, Kladno 
7. Karel Přibyl, Velká Dobrá  33. Patrik Lípa, Praha 
8. Matěj Šedivý, Kladno  34. Šimon Chalupa, Lány 
9. Jan Jirkovský, Rakovník  35. Lukáš Jíra, Lány 
10. Filip Darsa, Kladno  36. Daniel Hanko, Lužná 
11. David Gregor, Lány  37. Štěpán Amler, Rakovník 
12. Mikuláš Popel, Kralovice  38. Jiří Frydrych, Rakovník 
13. Adam Hořejší, Lány  39. Matěj Šulc, Lány 
14. Vít Lochovský, Rakovník  40. Jakub Lev, Rakovník 
15. Adam Rebec, Kladno  41. Lukáš Bratrů, Lány 
16. Bořivoj Pilát, Nové Strašecí  42. Matěj Jakoubek, Nové Strašecí 
17. Vojtěch Reichl, Kladno  43. Vítek Hnátek, Rakovník 
18. Matěj Karbulka, Praha 9  44. Václav Říha, Měňany 
19. Matěj Hájek, Lány  45. Daniel Novák, Nové Strašecí 
20. Ondřej Krtek, Liteň  46. Adam Ševčík, Unhošť 
21. Mikuláš Chaloupka,   47. Václav Říha, Měňany 
22. Lubomír Diviš, Sýkořice  48. Václav Beneš, Kladno 
23. Lukáš Zástava, Dolní Břežany  49. Tomáš Procházka,  
24. Jáchym Burian, Praha 9 - Újezd nad Lesy  -. Tomáš Procházka, Kabáty - Jílové u Prahy-
25. Václav Arnold, Unhošť  -. Mikuláš Chaloupka, Kladno-
26. Daniel Gregorík, Beroun    

Soutěž: dívky mladší Kategorie: 5 Trať: 200 m
1. Monika Florová, ŠSK Újezd nad Lesy00:35,8 20. Sára Rychtrová, Lány00:46,5
2. Katka Pospíšilová, ZŠ Louny00:37,3 21. Lucie Čapková, Veltrusy00:47,1
3. Aneta Fikesová, Kačice00:37,6 22. Aneta Hradecká, AC Tepo Kladno00:47,5
4. Tereza Lamačová, AC Tepo Kladno00:37,9 23. Markéta Fišerová, Lány00:48,0
5. Tereza Vlková, AC Tepo Kladno00:38,2 24. Tereza Kytková, Lány00:49,5
6. Šárka , 00:39,3 25. Vendula Andělová, AC Tepo Kladno00:50,1
7. Eliška Peterková, Čerčany00:41,2 26. Michaela Krtková, Liteň00:50,5
8. Simona Nagyová, AC Tepo Kladno00:41,5 27. Helena Dvořáková, Lány00:50,8
9. Magdalena Brtová, AC Tepo Kladno00:41,8 28. Lucie Švestková, Praha 400:51,2
10. Nikola Podušková, Kladno00:42,1 29. Lucie Hájková, Lány00:53,6
11. Adéla Kotlíková, Rakovník00:42,5 30. Kalista Košková, Srby00:54,3
12. Eliška Popelová, Kralovice00:42,8 31. Adéla Karbulková, Praha 900:54,7
13. Štěpánka Málková, Veltrusy00:43,0 32. Anna Amélie Sokolová, Lány00:55,2
14. Heda Chaloupková, Kladno00:43,5 -. Gabriela Vlčková, Lány-
15. Jana Čapková, Veltrusy00:44,2 -. Markéta Kosová, AC Tepo Kladno-
16. Děkanovská, AC Tepo Kladno00:44,7 -. Anna Děkanovská, AC Tepo Kladno-
17. Petra Klečková, Kladno00:45,2 -. Samcová, AC Tepo Kladno-
18. Sabina Torová, Rakovník00:45,7 -. Adriana Švubová, AC Tepo Kladno-
19. Eliška Brabcová, AC Tepo Kladno00:46,2 -. Zdena Poborská, Praha-

Soutěž: chlapci mladší Kategorie: 6 Trať: 200 m
1. Jan Lochovský, Rakovník00:35,6 19. Ondra Voslař, Lány00:47,7
2. Michal Rokos, ŠSK Újezd nad Lesy00:36,9 20. Jakub Mošovský, Kladno00:48,1
3. Jakub Žák, Kladno00:37,3 21. Jakub Voštinka, Kladno00:48,3
4. Tomáš Jaňour, ZŠ Louny00:39,0 22. Jakub Drastil, Lány00:48,6
5. Michal Žák, Kladno00:39,8 24. Daniel Bolehovský, Olymp Praha00:49,3
6. Vojtěch Kůsa, Hradecko00:40,7 25. Jan Jelínek, AC Tepo Kladno00:49,6
7. Jaroslav Jíra, Lány00:41,7 26. Jáchym Bečka, AC Tepo Kladno00:50,1
8. Jáchym Hanko, Lužná00:42,0 27. Lukáš Lorenc, Kladno00:50,5
9. Jakub Svoboda, AC Tepo Kladno00:42,4 28. Filip Brůha, AC Tepo Kladno00:50,8
10. Adam Všetula, Srby00:42,4 29. Štěpán Bednář, Laškov00:52,0
11. Václav Číhal, AC Tepo Kladno00:42,8 30. Oliver Slanina, Lány00:52,3
12. Daniel Říha, Atletika Chuchle00:43,6 31. Vladimír Jelínek, AC Tepo Kladno00:53,2
13. Tomáš Stehlík, Kladno00:43,9 32. Vojtěch Vengrin, Lány00:54,1
14. Jindřich Amler, Rakovník00:45,6 33. Matěj Černý, ŠSK Újezd nad Lesy00:54,8
15. Ondřej Voštinka, Kladno00:46,0 34. Štěpán Krautvor, Rakovník00:55,6
16. Martin Lev, Rakovník00:46,2 35. Robin Kindl, Rakovník00:55,8
17. Michal Polák, AC Tepo00:47,1 -. Jakub Svoboda, Velké Přítočno-
18. Jiří Roneš, Lány00:47,4   

Soutěž: dívky starší Kategorie: 7 Trať: 300 m
1. Anna Procházková, ZŠ Louny00:51,9 22. Karolína Chyšková, ŠSK Újezd nad Lesy01:05,3
2. Kateřina Khunová, Rakovník00:53,0 23. Lucie Krausová, ŠSK Újezd nad Lesy01:05,8
3. Eliška Poborská, SK Jeseniova00:54,6 24. Michaela Slunečková, Lány01:06,1
4. Petra Špačková, AŠK Mazurská00:55,7 25. Bára Klausová, Lány01:06,6
5. Milada Reichelová, ŠSK Újezd nad Lesy00:56,1 26. Aneta Klimešová, Lány01:07,2
6. Eliška Eibichová, ŠSK Újezd nad Lesy00:56,4 27. Adéla Kytková, Lány01:09,5
7. Michaela Durdová, Praha00:56,8 28. Nicole Gregorová, Lány01:10,0
8. Klára Šmídová, AC Tepo Kladno00:57,2 29. Karla Krautvorová, Rakovník01:10,8
9. Barbora Voštinková, AC Tepo Kladno00:58,8 30. Veronika Rydlová, Lány01:11,0
10. Hana Kinclová, AC Tepo Kladno00:59,5 31. Michaela Slavíková, Lány01:11,6
11. Květa Chaloupková, AC Tepo Kladno00:59,9 32. Polina Šeškyna, Lány01:12,1
12. Adéla Delišová, Libušín01:00,3 33. Šárka Lípová, Praha01:12,5
13. Eliška Sedláčková, AC Tepo Kladno01:00,8 34. Julie Tomšová, AC Tepo Kladno01:12,8
14. Kateřina Jirkovská, Rakovník01:01,5 35. Lucie Vomelová, Lány01:13,4
15. Eliška Malíková, Kladno01:02,0 36. Aneta Bednářová, Lány01:14,6
16. Šárka Somrová, AC Tepo Kladno01:02,7 37. Tereza Rebcová, Kladno01:15,5
17. Lenka Štokrová, Lány01:03,0 38. Bára Taranzová, Lány01:15,8
18. Klára Vlasáková, AC Tepo Kladno01:03,3 39. Kristýna Blínová, Lány01:16,2
19. Veronika Kyselá, Lány01:03,6 40. Kateřina Anna Hurtová, Lány01:16,5
20. Eliška Kotlíková, Rakovník01:04,2 41. Veronika Kleinová, Lány01:23,4
21. Šarlota Hanušová, AC Tepo Kladno01:04,8   

Soutěž: chlapci starší Kategorie: 8 Trať: 300 m
1. Filip Jáč, ZŠ Louny00:51,2 11. Martin Raboch, Střela Žebrák01:03,5
2. Jan Hřích, ZŠ Louny00:54,2 12. Ondra Pecháček, AC Tepo Kladno01:04,0
3. Jindřich Novotný, Stochov00:56,1 13. Jan Biolek, Týnec nad Sázavou01:04,0
4. Robert Klaus, Lány00:56,8 14. Daniel Pavlík, AC Tepo Kladno01:04,8
5. Michal Bolehovský, Olymp Praha00:57,5 15. Robert Samek, AC Tepo Kladno01:05,2
6. Matěj Všetula, Srby00:57,8 16. Marek Darsa, Kladno01:05,6
7. Vojtěch Číha, Kladno00:59,4 17. Vojtěch Lorenc, Kladno01:06,2
8. Patrik Pavlík, Lány01:00,1 18. Vojtěch Černý, Braškov-Valdek01:06,7
9. Pavel Kordík, Atletika Chuchle01:02,6 19. Šimon Hanzl, Doksy01:07,1
10. Ondra Geža, Nové Strašecí01:03,1 20. Vojtěch Šedivý, AC Tepo Kladno01:10,8

Soutěž: žákyně mladší Kategorie: 9 Trať: 300 m
1. Kristýna Schönpflugová, AC Tepo Kladno00:47,1 19. Adéla Bernardová, AC Tepo Kladno00:58,5
2. Tereza Konejlová, ŠSK Újezd nad Lesy00:47,7 20. Tereza Roubíková, Lány00:58,8
3. Eliška Kordová, Lokomotiva Beroun00:50,4 21. Nicole Pelová, SKI PAX Horní Maxov00:59,1
4. Tereza Špačková, AŠK Mazurská00:50,7 22. Barbora Andělová, AC Tepo Kladno00:59,4
5. Kateřina Rydlová, AC Tepo Kladno00:51,2 23. Tereza Štulcová, AC Tepo Kladno01:00,2
6. Šárka Vosátková, AC Tepo Kladno00:51,7 24. Barbora Černá, AC Tepo Kladno01:00,4
7. Kristýna Prouzová, Lokomotiva Beroun00:52,1 25. Simona Pelová, AC Tepo Kladno01:00,8
8. Dana Labuťová, AC Tepo Kladno00:52,6 26. Šárka Říhová, Atletika Chuchle01:01,2
9. Justýna Holubová, Lokomotiva Beroun00:52,9 27. Natálie Bernardová, AC Tepo Kladno01:01,4
10. Alžběta Rosická, AC Tepo Kladno00:53,8 28. Barbora Kordíková, Praha (Atletika Chuchle)01:01,8
11. Daniela Reichelová, Čerčany, SK Újezd nad Lesy00:54,4 29. Jana Tomešová, AC Tepo Kladno01:02,3
12. Zuzana Štokrová, Lány00:55,0 30. Anna Vostřáková, Rakovník01:04,4
13. Markéta Malá, ZŠ Louny00:55,6 31. Nikola Labuťová, AC Tepo Kladno01:05,2
14. Michaela Jirkovská, Rakovník00:56,0 32. Tereza Lagová, Lány01:06,4
15. Adéla Matoušková, AC Tepo Kladno00:57,2 33. Hana Benešová, KOB Kladno01:07,0
16. Františka Mošovská, Kladno00:57,4 34. Tereza Široká, SKI PAX Horní Maxov01:07,5
17. Nicola Michálková, ASK Slavia Praha00:57,8 35. Michaela Gežová, Nové Strašecí01:10,6
18. Daniela Kynclová, Unhošť00:58,2   

Soutěž: žáci mladší Kategorie: 10 Trať: 400 m
1. Jakub Šatople, Újezd nad Lesy01:10,5 10. Matouš Biolek, Týnec nad Sázavou01:28,0
2. Matěj Donát, Kladno01:15,9 11. Karel Kotelenský, 01:28,4
3. Viktor Kohout, Praha01:16,9 12. David Blecha, AC Tepo Kladno01:28,7
4. Tomáš Čapek, Veltrusy01:19,1 13. Viktor Kuckir, Lány01:29,1
5. Tomáš Urban, 01:23,7 14. Adam Donda, Nové Strašecí01:29,8
6. Lukáš Javorský, Kladno01:24,2 15. Aleš Kučera, 01:31,0
7. Jakub Slanina, Lány01:26,7 16. Vladimír Nováček, AC Tepo Kladno01:32,8
8. Václav Hanuš, AC Tepo Kladno01:27,1 17. Jakub Slovák, AC Tepo Kladno01:33,8
9. Václav Vávra, ZŠ Louny01:27,5 -. Jakub Dekan, SŠK Újezd nad Lesy-

Soutěž: žákyně starší Kategorie: 11 Trať: 400 m
1. Kateřina Najmonová, Tepo Kladno01:08,2 5. Tereza Samková, AC Tepo Kladno01:18,9
2. Jana Santolíková, SŠK Újezd nad Lesy01:10,5 6. Anna Formánková, SŠK Újezd nad Lesy01:20,5
3. Eliška Černá, Lány01:12,8 7. Kateřina Klausová, Lány01:25,5
4. Denisa Nováková, Lány01:17,6 8. Veronika Dondová, Lány01:33,0

Soutěž: žáci starší Kategorie: 12 Trať: 500 m
1. Matěj Běhounek, SŠK Újezd nad Lesy01:27,7 5. Jan Beneš, KOB Kladno01:48,0
2. Václav Ryšlink, Kladno01:30,8 6. Martin Javorský, Kladno01:50,3
3. Filip Nodl, AC Tepo Kladno01:33,8 7. Jakub Gruncl, Vinařice02:38,1
4. Štěpán Všetula, Srby01:46,0   

Soutěž: dorostenky Kategorie: 13 Trať: 1200 m
1. (6) Michaela Procházková, USK Praha03:54,4 5. (12) Johana Divišová, Sýkořice04:53,1
2. (8) Pavlína Sehnalová, AC Tepo Kladno04:06,0 6. (13) Karolína Honsová, VK Kladno04:58,0
3. (9) Kateřina Asterová, Slaný04:27,1 7. (15) Tereza Grundová, Benešov nad Ploučnicí06:03,0
4. (10) Denisa Pouchová, SŠK Újezd nad Lesy04:34,6 -. (-) Eliška Cuhrová, -

Soutěž: dorostenci mladší Kategorie: 14 Trať: 1200 m
1. (1) Albert Málek, Veltrusy03:27,6 5. (5) Václav Santolík, SŠK Újezd nad Lesy03:53,0
2. (2) Jan Kubš, SŠK Újezd nad Lesy03:31,7 6. (7) Ondřej Rosický, Kladno04:00,4
3. (3) Vojtěch Klaus, Lány03:47,6 7. (11) Vladislav Šíma, KOB Kladno04:49,0
4. (4) Václav Burger, Stochov03:49,7 8. (14) František Matoušek, Lány05:44,0

Soutěž: dorostenci starší Kategorie: 15 Trať: 3750 m
1. (1) Tomáš Pucholt, Sokol Unhošť11:57,0 2. (12) Lukáš Lukavský, Kamenné Žehrovice16:50,0

Soutěž: ženy (19-34) Kategorie: 16 Trať: 3750 m
1. (2) Helena Poborská, Kerteam13:42,0 9. (22) Barbora Haunerová, AC Kladno18:17,0
2. (4) Soňa Rybáčková, MK Kladno14:52,0 10. (24) Martina Kukurová, Lány18:36,0
3. (5) Andrea Frantová, Lokomotiva Beroun15:11,0 11. (28) Zuzana Černá, Ruda19:16,0
4. (7) Jana Černá, AC Tepo Kladno15:44,0 12. (35) Lucie Kučerová, AC Tepo Kladno20:21,0
5. (9) Lucie Růžková, MK Kladno16:10,0 13. (40) Pavlína Vrabcová, Lány20:57,0
6. (17) Soňa Kervitcerová, Praha17:22,0 14. (45) Katarína Mlynárová, Prievidza22:44,0
7. (19) Jana Kmuníčková, Rozdělovští Sršni17:38,0 15. (47) Kateřina Sedláčková, Doksy23:04,0
8. (21) Simona Hamerníková, AC Kladno18:17,0 16. (49) Ivana Peštuková, Vinařice23:15,0

Soutěž: ženy (35-44) Kategorie: 17 Trať: 3750 m
1. (3) Gabriela Raková, Maratonklub Kladno14:36,0 10. (34) Olga Maximenko, Praha20:14,0
2. (13) Jana Prouzová, BT Severní Ledovec16:52,0 11. (37) Martina Černá, Lány20:41,0
3. (16) Alice Karbulková, Praha 917:11,0 12. (38) Barbora Divišová, Sýkořice20:44,0
4. (18) Milena Pelová, SKI PAX Horní Maxov17:28,0 13. (41) Petra Dudáčková, Praha21:04,0
5. (23) Petra Reichlová, Kladno18:34,0 14. (42) Ivana Chalupová, Lány21:11,0
6. (26) Helena Brtová, Unhošť ZPO18:41,0 15. (43) Marta Gregorová, Lány21:11,0
7. (27) Martina Vorlová, Příčina19:12,0 16. (46) Leona Černá, Unhošť ZPO23:02,0
8. (29) Jaroslava Benešová, KOB Kladno19:24,0 17. (48) Veronika Klausová, Lány23:09,0
9. (30) Pavlína Jirkovská, Rakovník19:31,0   

Soutěž: ženy (45 a starší) Kategorie: 18 Trať: 3750 m
1. (6) Helena Vavrušová, Porgrun Praha15:17,0 8. (25) Jitka Růžičková, Kamenné Žehrovice18:36,0
2. (8) Karla Mališová, Praha16:05,0 9. (31) Zděnka Pucholtová, Praha19:45,0
3. (10) Irena Procházková, TJ Háje16:38,0 10. (32) Lenka Samková, AC Tepo Kladno19:46,0
3. (10) Květa Valentová, AVC Praha16:38,0 11. (33) Alice Procházková, MK Kladno19:49,0
5. (14) Hana Breburdová, MK Kladno16:53,0 12. (36) Michaela Jambrichová, Kladno20:33,0
6. (15) Pavla Suchanová, TJ Kovo Praha16:58,0 13. (39) Jarmila Zeidlerová, AVC Praha20:51,0
7. (20) Dana Svobodová, Příbram17:47,0 14. (44) Jitka Dolejšová, Praha21:54,0

Soutěž: muži (19-29) Kategorie: 19 Trať: 7500 m
1. (1) Jan Boček, Lokomotiva Beroun24:11,0 10. (95) Martin Václavek, BK Louny35:06,0
2. (9) Martin Černý, AC Trial Plzeň26:25,0 11. (98) Jan Šírek, Lány35:15,0
3. (12) Petr Brynda, Kerteam27:01,0 12. (105) Marek Šíma, AC Tepo Kladno36:30,0
4. (41) Michal Břetenář, Dvory u Nymburka30:08,0 13. (108) Tomáš Erben, Lány37:05,0
5. (47) Jakub Beránek, Kladno30:30,0 14. (109) Lukáš Dušek, Bubákovští kocouři37:10,0
6. (49) Jiří Blecha, Bubákovští kocouři30:37,0 15. (118) Zbyněk Nový, Nové Strašecí39:03,0
7. (51) Vít Hofman, Nové Strašecí30:42,0 16. (119) Petr Pejša, Nové Strašecí39:05,0
8. (69) Martin Štíbal, Vinařice32:19,0 17. (120) Lukáš Rokos, Praha39:10,0
9. (71) Michal Kameníček, Vinařice32:32,0 18. (133) Michal Procházka, BK Louny46:11,0

Soutěž: muži (30-39) Kategorie: 20 Trať: 7500 m
1. (6) Jiří Rosol, Lokomotiva Beroun25:43,0 18. (61) Luděk Černý, AC Tepo Kladno31:39,0
2. (7) Pavel Losenský, TJ Sokol Unhošť25:51,0 19. (67) Marcel Ungr, SKP Nymburk32:18,0
3. (13) Michal Štukbauer, Wetas Kralupy27:13,0 20. (73) Martin Bulíř, Vraňany32:39,0
4. (15) Tomáš Obr, Praha27:16,0 21. (77) Jan Tlustý, AC Tepo Kladno32:53,0
5. (18) Jan Kervitcer, Kerteam27:38,0 22. (89) Jiří Štěpán, Kladno34:22,0
6. (21) Jan Hostička, Dejvice28:06,0 23. (91) Tomáš Klíma, Praha34:26,0
7. (23) Petr Tamchyna, Bubeneč28:14,0 24. (93) Pavel Kopka, Kerteam34:36,0
8. (24) Libor Ševčík, TJ Sokol Unhošť28:17,0 25. (99) Jiří Královec, Praha 535:38,0
9. (27) Ondra Mánek, Rakovník28:36,0 26. (101) David Kazda, Buštěhrad35:53,0
10. (28) Stanislav Bican, TJ Packa Praha28:46,0 27. (110) Zdeněk Liška, Studeněves37:30,0
11. (29) Zbyněk Pela, SKI PAX Horní Maxov28:48,0 28. (113) Petr Vrabec, Lány38:13,0
12. (30) Pavel Bříza, MK Kladno28:50,0 29. (121) Juraj Gregorik, Cifer39:19,0
13. (32) Ján Ducár, Nové Strašecí29:02,0 30. (125) Adam Hübner, Kladno40:50,0
14. (33) Peter Buriš, Praha29:03,0 31. (128) Pavel Lípa, Černošice42:31,0
15. (46) Tomáš Procházka, USK Praha30:29,0 32. (129) Radek Bus, Černošice42:32,0
16. (50) Pavel Karbulka, Praha 930:37,0 33. (130) Pavel Novotný, Sport 200042:52,0
17. (54) Miroslav Pilát, Nové Strašecí30:55,0 34. (131) Ivan Tunega, Košice43:14,0

Soutěž: muži (40-49) Kategorie: 21 Trať: 7500 m
1. (2) Antonín Klika, Lokomotiva Beroun24:15,0 17. (43) Štěpán Matula, Extrém Kladno30:16,0
2. (4) Metoděj Fikes, Kačice25:24,0 18. (45) Martin Žák, Tachlovice30:23,0
3. (5) Ervín Beshir, SK Zdice25:40,0 19. (56) Petr Švanda, MK Kladno31:17,0
4. (8) Jan Reichl, MK Kladno26:20,0 20. (58) Petr Smrčka, BK Říčany31:37,0
5. (14) Ivan Raboch, Lokomotiva Beroun27:14,0 21. (59) Petr Chalupa, Lány31:38,0
6. (16) Petr Suchánek, AC Obora Hvězda27:24,0 22. (60) Petr Štěpánek, Spartak Praha31:38,0
7. (17) Robert Kindl, Iron Stars Rakovník27:28,0 23. (62) Milan Čečil, Plzeň31:44,0
8. (19) Pavel Bolehovský, Olymp Praha28:04,0 24. (63) Pavel Kratina, MK Kladno32:08,0
9. (22) Pavel Kohout, Praha28:12,0 25. (64) Jiří Datel, KOB Kladno32:12,0
10. (25) Petr Rada, Kerteam28:22,0 26. (67) Zbyněk Žák, Kladno32:19,0
11. (26) Ladislav Fanta, Kladno28:29,0 27. (72) Jan Jelínek, Kladno32:33,0
12. (31) Petr Šemelík, KOB Kladno28:51,0 28. (80) Pavel Hons, MK Kladno33:13,0
13. (35) Michal Frabša, TJ Kovo Praha29:10,0 29. (84) Tomáš Pokorný, Kralovice33:52,0
14. (36) Luděk Málek, Veltrusy29:21,0 30. (85) Tomáš Kyncl, Unhošť34:05,0
15. (40) Pavel Vinš, KOB Kladno30:01,0 31. (86) Marián Slanina, Lány34:07,0
16. (42) Martin Prouza, TJ Lokomotiva Beroun30:14,0 32. (104) Marek Peštuka, Loděnice36:25,0

Soutěž: muži (50-59) Kategorie: 22 Trať: 7500 m
1. (3) Josef Poduška, MK Kladno25:13,0 16. (78) Jiří Pucholt, Sokol Unhošť33:03,0
2. (10) František Šika, AC Trial Plzeň26:42,0 17. (82) Karel Filip, Nové Strašecí33:40,0
3. (11) Jaroslav Nenadál, Praha 126:55,0 18. (83) Jan Rock, Sokol Unhošť33:46,0
4. (20) Václav Klos, MK Kladno28:04,0 19. (90) Luboš Fidlman, Pchery34:26,0
5. (34) Jaroslav Šťastný, MK Kladno29:07,0 20. (92) Jan Vimer, Kladno34:28,0
6. (37) Zdeněk Vencálek, Praha 629:23,0 21. (96) Jindřich Šesták, KKK Praha35:06,0
7. (38) Vladimír Urbanec, MK Kladno29:25,0 22. (97) František Douša, Lodenice35:15,0
8. (44) Josef Beránek, MK Kladno30:20,0 23. (100) Radomír Dolejš, SABZO Praha35:50,0
9. (48) František Křeček, Doksy30:32,0 24. (102) Miroslav Marek, Kladno36:02,0
10. (53) Miloš Kmuníček, MK Kladno30:49,0 25. (111) Zdeněk Kavka, Slaný37:53,0
11. (55) Petr Tyl, BK Louny31:06,0 26. (112) Otakar Wiener, Slaný37:57,0
12. (65) Pavel Nedvěd, MK Kladno32:12,0 27. (123) Pavel Švingr, BK Louny39:30,0
13. (66) František Tůma, MK Kladno32:14,0 28. (126) Jan Míšek, Bonbon40:53,0
14. (70) Zdeněk Kučera, MK Kladno32:24,0 29. (132) Zdeněk Dotlačil, SABZO Praha44:20,0
15. (74) Jiří Fingerhut, MK Kladno32:42,0   

Soutěž: muži (60-69) Kategorie: 23 Trať: 7500 m
1. (39) Václav Lípa, Černošice29:33,0 10. (103) Vladimír Chochola, MK Kladno36:10,0
2. (52) Jaroslav Gregor, AC OH Praha30:44,0 11. (106) Miroslav Pucholt, SABZO Praha36:31,0
3. (57) Sláva Pilík, Panský Mlýn Rakovník31:22,0 12. (107) Jindřich Kašpar, Lány36:38,0
4. (75) Otakar Kučera, Přeštice32:43,0 13. (115) Attila György, Liga 100 Praha38:30,0
5. (76) Václav Šůcha, SV Stříbro32:47,0 14. (116) Josef Průša, Slavoj Obecnice38:46,0
6. (81) Petr Janový, AC Trial Plzeň33:19,0 15. (122) Antonín Šulo, Teplice39:20,0
7. (87) Petr Werner, Liga 100 Praha34:10,0 16. (127) Miroslav Koblic, Lány41:53,0
8. (88) František Cipl, Bonbon34:13,0 17. (134) Václav Krejsa, Bonbon Praha48:05,0
9. (94) Jan Svoboda, Příbram34:40,0   

Soutěž: muži (70 a starší) Kategorie: 24 Trať: 7500 m
1. (79) Jaroslav Čech, Liga 100 Praha33:09,0 4. (124) Milan Mikoláš, Beroun40:12,0
2. (114) Jan Merunka, Lány38:21,0 5. (135) Vítězslav Forejtar, Žilina1:04:57
3. (117) Antonín Daubner, Liga 100 Praha38:50,0   

Soutěž: běh pro zdraví Kategorie: 25 Trať: 1200 m
Daniela Kynclová, Unhošť   Dana Labuťová, AC Tepo Kladno 
Michaela Durdová, Praha   Nikola Labuťová, AC Tepo Kladno 
Miroslava Durdová, Praha   Simona Pelová, AC Tepo Kladno 
Adam Ondřej, Lány   Tereza Štulcová, AC Tepo Kladno 
Karel Vrabec, Lány   Jana Tomešová, AC Tepo Kladno 
Helena Dvořáková, Lány   Tomáš Urban, AC Tepo Kladno 
Jana Prouzová, Stašov   Klára Vlasáková, AC Tepo Kladno 
Kristýna Prouzová, Stašov   Daniel Pavlík, AC Tepo Kladno 
Justýna Holubová, Beroun   Klára Šmídová, AC Tepo Kladno 
Martin Prouza, Stašov   Ondra Pecháček, AC Tepo Kladno 
Aneta Klimešová, Lány   Šárka Somrová, AC Tepo Kladno 
Vladimír Nováček, AC Tepo Kladno   Děkanovská, AC Tepo Kladno 
Renata Schritterová, Lány   Tereza Lamačová, AC Tepo Kladno 
Hana Špásová, Lány   Lenka Samková, AC Tepo Kladno 
Julie Špásová, Lány   Eliška Sedláčková, AC Tepo Kladno 
Radek Vosátka, Kladno   Jakub Slovák, AC Tepo Kladno 
Vojtěch Černý, Braškov-Valdek   David Blecha, AC Tepo Kladno 
Leona Černá, Unhošť ŽPO   Robert Samek, AC Tepo Kladno 
Helena Procházková,    Adéla Matoušková, AC Tepo Kladno 
Metoděj Fikes, Kačice   Alžběta Rosická, AC Tepo Kladno 
Květuše Fikesová, Kačice   Kateřina Rydlová, AC Tepo Kladno 
Aneta Fikesová, Kačice   Vladimír Nováček, AC Tepo Kladno 
Laura Fikesová, Kačice   Šárka Vosátková, AC Tepo Kladno 
Berta Fikesová, Kačice   Magdalena Brtová, AC Tepo Kladno 
Kateřina Dvořáková, Lány   Hana Kinclová, AC Tepo Kladno 
Karel Přibyl, Velká Dobrá   Julie Tomšová, AC Tepo Kladno 
Veronika Rydlová, Lány   Tereza Vlková, AC Tepo Kladno 
Kateřina Rydlová, Lány   Simona Nagyová, AC Tepo Kladno 
Kateřina Rydlová, Lány   Jáchym Bečka, AC Tepo Kladno 
Jakub Rydlo, Lány   Vladimír Jelínek, AC Tepo Kladno 
Robert Klaus, LányVÍTĚZ  Jan Jelínek, AC Tepo Kladno 
Barbora Klausová, Lány   Aneta Hradecká, AC Tepo Kladno 
Kateřina Klausová, Lány   Filip Brůha, AC Tepo Kladno 
Vojtěch Klaus, Lány   Jakub Svoboda, AC Tepo Kladno 
Veronika Klausová, Lány   Václav Číhal, AC Tepo Kladno 
František Matoušek, Lány   Šimon Hanzl, AC Tepo Kladno 
Magdaléna Brtová, ŽPO Unhošť   Veronika Rydlová, AC Tepo Kladno 
Helena Brtová, ŽPO Unhošť   Kateřina Lišková, Studeněves 
Hana Kynclová, Unhošť   Hana Jílková, Buštěhrad 
Matěj Štěpán, Kladno   Jan Kervitcer, Kerteam 
Pavel Štěpán, Kladno   Milada Kervitcerová, Kerteam 
Tereza Štěpánová, Kladno   Lucie Kučerová, AC Tepo Kladno 
Jitka Královcová, Praha   Zdeněk Kučera, MK Kladno 
Jiří Procházka, SABZO   Michal Bolehovský, Olymp Praha 
Tomáš Kos, Kladno   Daniel Bolehovský, Olymp Praha 
Simona Kosová, Kladno   Pavel Bolehovský, Olymp Praha 
Markéta Kosová, Kladno   Tomáš Procházka, USK Praha 
Pavel Bříza, MK Kladno   Jiří Procházka, USK Praha 
Lucie Růžková, MK Kladno   Michaela Jirkovská, Rakovník 
Eliška Černá, Lány   Radomír Dolejš, SABZO AVC Praha 
Romana Holasová, Lány   Jitka Dolejšová, SABZO AVC Praha 
Petr Poborský, Ekonom Praha   Monika Lípová, Černošice 
Helena Poborská, Kerteam   Tereza Lípová, Černošice 
Eliška Poborská, SK Jeseniová   Šárka Lípová, Černošice 
Zdena Poborská, Praha 3   Patrik Lípa, Černošice 
Michaela Slunečková, Lány   Václav Lípa, Černošice 
Milan Bechyně, Lány   Pavel Lípa, Černošice 
Ondřej Losenský, TJ Sokol Unhošť   Radek Lípa, Černošice 
Pavel Losenský, TJ Sokol Unhošť   Veronika Lípová, Černošice 
Simona Vosátková, Kladno   Květa Lípová, Černošice 
Jan Svoboda, Příbram   Pavlína Moravcová, Vašírov 
Václav Šůcha, SV Stříbro   Zuzana Moravcová, Podbořany 
Marie Beránková, Krušovice   Jan Pašíkovský, Blatno 
Dana Svobodová, Příbram   Jan Jirkovský, Rakovník 
Josef Průša, Obecnice   Pavlína Jirkovská, Rakovník 
Matyáš Suchánek, Praha 4   Aleš Lomberský, Lány 
Petr Suchánek, Praha 4   Tomáš Lomberský, Lány 
Josef Poduška, Kladno   František Douša, Lodenice 
Nikola Podušková, Kladno   Lucie Krausová, ŠSK Újezd nad Lesy 
Markéta Fišerová, Lány   Martina Kordová, Beroun 
Erika Lincová, Lány   Eliška Kordová, LOKO Beroun 
Miroslav Hořejší, Lány   Štěpánka Málková, Veltrusy 
Adam Hořejší, Lány   Eva Málková, Veltrusy 
Jaroslav Švestka, Praha   Tomáš Čapek, Veltrusy 
Lucie Švestková, Praha   Tomáš Čapek, Veltrusy 
Daniel Vlček, Lány   Aneta Holasová, Lány 
Přemysl Vlček, Lány   Martina Holasová, Lány 
Jindřiška Koulová, Lány   Tomáš Stránský, Rynholec 
Jaroslav Vais, Bratronice   Andrea Kouglová, Lány 
Magdaléna Jirkovská, Rakovník   Eliška Hasíková, Lány 
Kateřina Jirkovská, Rakovník   Štěpánka Stanická, Lány 
Michaela Slavíková, Lány   Petr Dudášik, Lány 
Blanka Pokorná, Kralovice   David Dudášik, Lány 
Zbyněk Pela, SKI PAX Horní Maxov   Zdeněk Kotulan, Lány 
Milena Pelová, SKI PAX Horní Maxov   Denisa Nováková, Lány 
Nicole Pelová, SKI PAX Horní Maxov   František Kuna, Lány 
Tereza Široká, SKI PAX Horní Maxov   Daniel Jirkovský, Lány 
Vít Samek, Kladno   Jan Novák, SOKOL Lány 
Tereza Samková, Kladno   Tereza Špačková, AŠK Mazurská 
Kateřina Najmanová, Kladno   Iva Kučerová, Kladno 
Adéla Bernardová, AC Tepo Kladno   Jaroslava Honsová, Kladno 
Natálie Bernardová, AC Tepo Kladno   Tereza Humešová, Lány 
Barbora Černá, AC Tepo Kladno   Jitka Růžičková, Kamenné Žehrovice 
Václav Hanuš, AC Tepo Kladno   Jana Růžičková, Kamenné Žehrovice 
Šarlota Hanušová, AC Tepo Kladno   Zbyněk Nový, Nové Strašecí 
Karel Kotelenský, AC Tepo Kladno   Petr Pejša, Nové Strašecí 
Aleš Kučera, AC Tepo Kladno