Výsledky 2013

Výsledková listina

41.ročníku BĚHU VÍTĚZSTVÍ ZÁMECKÝM PARKEM,
který se uskutečnil 8.5.2013 v zámeckém parku v Lánech


Soutěž: dívky 1 Kategorie: 1 Trať: 60 m
1. Barbora Tabulková, Zvánovice00:12,6 10. Elena Dudášiková, Lány00:18,5
2. Eva Chalupová, Lány00:12,7 11. Petra Lendvorská, AC Obora Hvězda Praha00:19,0
3. Jolana Chaloupková, Stochov00:14,3 12. Vanda Královcová, Praha 500:19,5
4. Veronika Vlková, Libušín00:16,2 13. Kamila Kučerová, Lány00:20,0
5. Eliška Říhová, Mněňany00:16,4 14. Natálie Trpáková, FK Lány00:33,5
6. Zuzana Chocholová, Tuchlovice00:16,8 15. Šárka Fišerová, Lány00:34,0
7. Amálie Bicanová, Packa-Praha00:17,2 16. Šárka Zdrubecká, Kamenné Žehrovice00:34,0
8. Tereza Řádová, Lány00:17,6 17. Amálie Cihlářová, Silviniskitrap tým00:34,2
9. Natálie Vrbová, Beroun00:18,0 18. Tereza Jelínková, Kladno00:37,5

Soutěž: hoši 1 Kategorie: 2 Trať: 60 m
1. František Reichel, Čerčany00:13,7 12. Tomáš Brůha, Kladno00:19,5
2. Maxmilián Zámyslický, Žilina00:13,9 13. Roman Havelka, Lány00:24,0
3. Matyáš Tlustý, Žilina00:14,5 14. Adam Rus, Kladno00:24,2
4. Jaromír Pilát, Nové Strašecí00:14,7 15. Pavel Zámyslický, Žilina00:26,0
5. Maxim Kuckir, Lány00:15,0 16. Jaroslav Dundr, Lány00:30,6
6. Kryštof Havelka, Lány00:15,2 17. Tomáš Pirunčík, Žilina00:33,6
7. David Flor, Horní Měcholupy00:15,6 18. Čeněk Chaloupka, Kladno00:34,5
8. David Hořejší, TJ Sokol Lány00:16,0 19. Samuel Horák, Kačice00:36,0
9. Václav Jelínek, Kladno00:16,5 20. Martin Frolík, Lány00:59,9
10. Marek Šulc, Lány00:17,0 -. Jan Havlíček, Praha-
11. Matěj Hašek, Kladno00:18,0   

Soutěž: dívky 2 Kategorie: 3 Trať: 60 m
1. Anastázie Chaloupková, Kladno00:10,3 9. Eliška Krtková, Tetín00:16,5
2. Tereza Lípová, Černošice00:10,6 10. Barbora Prokopová, Srby00:23,9
3. Rozálie Pilátová, Nové Strašecí00:12,3 11. Petra Zdrubecká, Kamenné Žehrovice00:23,9
4. Natálie Nedvědová, Kladno00:15,1 12. Viktoria Steinbrecher, Lány00:24,5
5. Stela Roztočilová, Lužná00:15,4 13. Rozárka Saidlová, Packa-Praha00:25,0
6. Alžběta Kopernická, Kladno00:15,5 14. Anna Dudášiková, Lány01:17,0
7. Berta Fikesová, Kačice00:15,7 15. Natálie Worofková, Lány01:18,0
8. Hedvika Placatková, Kladno Habešovna00:16,0 16. Milena Bouda, Lány01:18,9

Soutěž: hoši 2 Kategorie: 4 Trať: 60 m
1. Jan Lev, Rakovník00:09,0 10. Jáchym Hašek, Kladno00:12,6
2. Martin Žák, Kladno00:09,1 11. Adam Bušek, Praha00:13,4
3. Ondřej Krtek, Liteň00:09,5 12. Matěj Karbulka, Praha 900:13,6
4. Martin Čepek, Řitka00:09,6 13. Martin Laga, Lány00:14,0
5. Vojtěch Rus, Kladno00:11,3 14. Břéťa Fišer, Lány00:15,2
6. Vít Lochovský, Rakovník00:11,6 15. Šimon Chalupa, Lány00:15,6
7. Štěpán Tabulka, Zvánovice00:11,8 16. Filip Procházka, Lány00:17,0
8. Lukáš Bratrů, Slovanka00:12,0 17. Kája Pirunčík, Žilina00:18,5
9. Matěj Gruncl, Vinařice00:12,4 -. Matěj Drastil, Lány-
10. William Jan Reichel, Čerčany00:12,6 -. Zdeněk Nedvěd, Kladno-

Soutěž: dívky 3 Kategorie: 5 Trať: 200 m
1. Veronika Vávrová, AK Louny00:41,3 10. Sára Rychtrová, Lány00:49,1
2. Markéta Kosová, Kladno00:41,7 11. Markéta Fišerová, Lány00:50,0
3. Adéla Kotlíková, Rakovník00:42,4 12. Tereza Kytková, Lány00:51,8
4. Petra Jošková, AK Louny00:42,6 13. Lucie Švestková, Praha 1100:52,2
5. Lucie Mňoučková, Praha 900:44,1 14. Natálie Novotná, Lány00:54,0
6. Magdaléna Jirkovská, Rakovník00:45,5 15. Adéla Chaloupková, Stochov00:56,5
7. Laura Fikesová, Kačice00:47,0 16. Adéla Karbulková, Praha 900:57,0
8. Nikola Vrbová, Beroun00:47,6 17. Terezie Frolíková, Lány01:01,0
9. Veronika Stehlíková, Kladno00:47,9 -. Madlenka Rendlová, Packa-Praha-

Soutěž: hoši 3 Kategorie: 6 Trať: 200 m
1. Matěj Štěpán, Kladno00:41,2 16. Jan Jirkovský, Rakovník00:48,4
2. Matěj Vostárek, 2. ZŠ Rakovník00:41,8 17. Václav Říha, Měňany00:48,7
3. Adam Hořejší, TJ Sokol Lány00:42,9 18. Vojtěch Reichl, Kladno00:48,9
3. Florian Ketman, Rakovník00:42,9 19. František Saidl, Packa-Praha00:49,5
5. Alex Sojka, Rytíři Kladno00:43,7 20. Matěj Hájek, Lány00:50,2
6. Daniel Vlček, Lány00:44,1 21. Jakub Szöcs, Středokluky00:50,7
7. Daniel Bolehovský, Olymp Praha00:44,7 22. Jan Chalupa, Lány00:51,4
8. Martin Lev, Rakovník00:45,3 23. Štěpán Krautvor, Lány00:51,8
9. Petr Šíma, Rytíři Kladno00:45,6 24. Pavel Štěpán, Kladno00:54,2
10. Ondřej Husák, Lány00:46,0 25. David Gregor, Lány00:54,6
11. Jakub Mošovský, Kladno00:46,4 26. Vít Ševčík, Nové Strašecí00:56,4
12. Filip Krtek, Tetín00:46,6 27. Matěj Bican, Packa-Praha00:57,6
13. Bořivoj Pilát, Nové Strašecí00:47,0 28. Matěj Šulc, Lány00:58,8
14. Lukáš Černý, Rytíři Kladno00:47,5 29. Damian Hasman, Rytíři Kladno01:02,5
15. Jakub Drastil, Lány00:47,7 30. František Ruchař, Rytíři Kladno01:42,8

Soutěž: dívky 4 Kategorie: 7 Trať: 300 m
1. Milada Reichelová, ŠSK Újezd nad Lesy00:50,7 20. Šárka Trnová, Liteň01:05,3
2. Monika Florová, ŠSK Újezd nad Lesy00:52,7 21. Tereza Randulová, Lány01:05,8
3. Pavlína Cubínková, Újezd nad Lesy00:53,5 22. Heda Chaloupková, AC TEPO Kladno01:06,2
4. Teraza Vlková, Libušín00:55,0 23. Adéla Křížková, Kladno01:06,6
5. Aneta Fikesová, Kačice00:56,0 24. Barbora Placatová, Kladno Habešovna01:06,9
6. Kateřina Jirkovská, Rakovník00:57,4 25. Julie Ketmanová, Rakovník01:07,3
7. Klára Bačkovská, Mšecké Žehrovice00:58,2 26. Aneta Bednářová, Lány01:08,1
8. Aneta Štrosová, USK Praha00:58,7 27. Klára Navrátilová, Lány01:09,3
9. Veronika Rydlová, Lány00:59,0 28. Michaela Slunéčková, 01:09,8
10. Magdaléna Venclová, AK Louny00:59,4 29. Michaela Krtková, Liteň01:10,1
11. Lucie Rychtaříková, AK Louny01:00,0 30. Sabina Torová, Rakovník01:10,7
12. Gabriela Vlčková, Lány01:00,6 31. Marie Matulová, Lány01:11,1
13. Nikola Podušková, Kladno01:01,5 32. Polina Shishkina, Lány01:11,5
14. Kateřina Melicharová, Loko Beroun01:01,6 33. Amálie Pilátová, Nové Strašecí01:11,8
15. Alžběta Rendlová, TJ Packa Praha01:02,8 34. Helena Dvořáková, Lány01:12,3
16. Nicole Gregorová, Lány01:03,1 35. Karla Krautvorová, Lány01:12,8
17. Štěpánka Málková, Veltrusy01:03,6 36. Viktorie Khmelyuk, Lány01:13,2
18. Monika Humlová, Kamenné Žehrovice01:04,3 37. Hana Bobková, Lány01:13,7
19. Šárka Bačkovská, Mšecké Žehrovice01:04,7 38. Kateřina Anna Hurtová, Lány01:14,2

Soutěž: hoši 4 Kategorie: 8 Trať: 300 m
1. Alexandr Šimek, Atletika J. Město00:51,4 9. Tomáš Stehlík, Kladno01:01,4
2. Oliver Sobotka, Beroun00:51,6 10. Petr Suchan, Lány01:02,1
3. Jan Hřích, AK Louny00:52,2 11. Michal Hanzlíček, Lány01:02,4
4. Jakub Žák, Kladno00:53,4 12. Jiří Jirmus, Lány01:03,1
5. Adam Čebiš, Lány00:56,0 13. Pavel Cibík, Lány01:03,6
6. Jan Lochovský, Rakovník00:53,4 14. Filip Brůha, Kladno01:07,5
7. Michal Žák, Kladno00:57,4 15. Michal Hladík, AK Louny01:09,2
8. Petr Slezák, Stochov00:58,7 -. Jakub Dobiáš, ŠSK Újezd nad Lesy-

Soutěž: dívky 5 Kategorie: 9 Trať: 300 m
1. Eliška Kodrová, Lokomotiva Beroun00:44,7 14. Pavla Pařízková, SKK Kladno00:55,9
2. Markéta Malá, AK Louny00:46,9 15. Tereza Roubíková, Lány00:56,4
3. Anna Procházková, AK Louny00:49,1 16. Agáta Placatková, Kladno Habešovna00:56,7
4. Eliška Eibichová, ŠSK Újezd nad Lesy00:49,7 17. Anna Šímová, Kladno00:56,9
5. Kateřina Khunová, Rakovník00:50,0 18. Veronika Bušková, Praha Čakovice00:57,3
6. Daniela Reichelová, ŠSK Újezd nad Lesy00:50,4 19. Barbora Šváchová, Nové Strašecí01:01,4
7. Stella Sobotková, Lokomotiva Beroun00:50,7 20. Sandra Steinbrecher, Lány01:05,3
8. Anna Mňoučková, Praha 900:51,3 21. Elena Navrátilová, Lány01:05,6
9. Kateřina Rydlová, Lány00:51,7 22. Adéla Kytková, Lány01:07,5
10. Veronika Maňhalová, Kladno00:54,6 23. Veronika Bobková, Lány01:08,2
11. Simona Pelová, Ski Pax Horní Maxov00:54,8 24. Michaela Slavíková, Lány01:08,9
12. Michaela Jirkovská, Rakovník00:55,1 25. Františka Barochová, Lány01:10,4
13. Eliška Kotlíková, Rakovník00:55,6   

Soutěž: hoši 5 Kategorie: 10 Trať: 400 m
1. Michal Bolehovský, PSK Olymp Praha01:09,9 8. Daniel Czervoniak, AK Louny01:20,6
2. Ondřej Linhart, Kladno01:11,9 9. Zdeněk Husák, Lány01:24,2
3. Lukáš Dolák, Lány01:12,3 10. Roman Fencl, Lány01:24,4
4. Matěj Donát, Kladno01:13,1 11. Aleš Trna, Liteň01:27,1
5. Václav Vávra, AK Louny01:17,0 12. David Frank, Lány01:27,6
6. Lukáš Kratochvíl, ŠSK Újezd nad Lesy01:17,6 13. Ondřej Křížek, Kladno01:29,0
7. Adam Kolb, Kladno01:20,2   

Soutěž: dívky 6 Kategorie: 11 Trať: 400 m
1. Kristýna Schönpflugová, AC TEPO Kladno01:04,3 4. Kristýna Prouzová, Loko Beroun01:09,2
2. Kateřina Najmanová, AC TEPO Kladno01:06,3 5. Tereza Pavlová, Ski Pax Horní Maxov01:20,6
3. Tereza Konejlová, ŠSK Újezd nad Lesy01:07,5   

Soutěž: hoši 6 Kategorie: 12 Trať: 500 m
1. Adam Mauer, Lužná01:24,6 6. Luděk Ševčík, Nové Strašecí01:37,2
2. David Ruda, ŠSK Újezd nad Lesy01:24,8 7. Matěj Charvát, Kladno01:46,0
3. David Štros, USK Praha01:28,4 8. Jan Suchan, Lány01:55,4
4. Rostislav Rubáš, Svárov01:33,8 9. Lukáš Nekuža, Kladno02:08,1
5. Tomáš Frank, Lány01:35,1 -. Jonáš Baierl, Sušice-

Soutěž: dorostenky Kategorie: 13 Trať: 1200 m
1. (5) Jana Santolíková, ŠSK Újezd nad Lesy04:23,2 3. (7) Michaela Zimmermannová, ŠSK Újezd nad Lesy04:39,0
2. (6) Simona Lhotáková, Loko Beroun04:25,1   

Soutěž: dorostenci mladší Kategorie: 14 Trať: 1200 m
1. (1) Albert Málek, Veltrusy03:36,1 4. (4) Václav Ryšlink, Kladno03:37,6
2. (2) Jan Kubš, ŠSK Újezd nad Lesy03:37,0 5. (8) František Matoušek, Lány05:24,9
3. (3) Václav Santolík, ŠSK Újezd nad Lesy03:37,3   

Soutěž: dorostenci starší Kategorie: 15 Trať: 3750 m
1. (6) Václav Cubínek, ASK Slavia Praha15:19,0 -. (-) Lukáš Klecanda, Libušín-
2. (8) Jan Mošovský, Kladno16:09,0   

Soutěž: ženy (19-34) Kategorie: 16 Trať: 3750 m
1. (1) Tereza Dubská, Loko Beroun14:30,0 12. (28) Veronika Šulcová, Lány18:36,0
2. (3) Barbora Margoldová, OOB Kotlářka Praha14:34,0 13. (31) Magdaléna Holubová, Loko Beroun18:48,0
3. (4) Daniela Havránková, KERTEAM Praha15:01,0 14. (32) Markéta Bezuchová, Loko Beroun18:54,0
4. (5) Andrea Frantová, Loko Beroun15:07,0 15. (37) Petra Pilátová, Nové Strašecí20:12,0
5. (10) Lucie Růžková, MK Kladno16:19,0 16. (38) Jana Klazarová, Praha 1320:16,0
6. (13) Renata Vaňková, PSK Olymp Praha16:36,0 17. (39) Alexandra Píchalová, Drnek20:29,0
7. (14) Lenka Hnízdilová, Mšec16:37,0 18. (41) Libuše Tichá, Rakovník20:54,0
8. (19) Markéta Hrnčálová, Rakovník17:32,0 19. (42) Kateřina Sedláčková, Doksy21:00,0
9. (20) Lucie Porcalová, Stochov17:34,0 20. (43) Martina Barochová, Stochov21:32,0
10. (22) Jana Zímová, Hořešovice17:38,0 21. (46) Žaneta Sandtnerová, KERTEAM Praha22:05,0
11. (25) Jana Čokrtová, TTC Český Brod18:03,0 22. (47) Kateřina Čokrtová, TTC Český Brod22:23,0

Soutěž: ženy (35-44) Kategorie: 17 Trať: 3750 m
1. (2) Květuše Fikesová, Kačice14:32,0 10. (30) Jana Seemanová, Klub K2 Praha18:46,0
2. (7) Alice Karbulková, Praha 915:54,0 11. (33) Jana Melicharová, Koněprusy18:55,0
3. (9) Petra Mošovská, Kladno16:15,0 12. (36) Pavlína Jirkovská, Rakovník19:31,0
4. (12) Jiřina Suchanová, Lány16:33,0 13. (40) Romana Cubínková, Újezd nad Lesy20:35,0
5. (16) Jana Prouzová, BT Severní Ledovec17:07,0 14. (45) Ivana Chalupová, Lány21:57,0
6. (18) Milena Pelová, Ski Pax Horní Maxov17:31,0 15. (48) Kateřina Dvořáková, Lány22:47,0
7. (23) Lene Placatka, Kladno Habešovna17:50,0 16. (49) Martina Medová, Praha25:00,0
8. (26) Martina Vorlová, Příčina18:10,0 -. (-) Jaroslava Dobiášová, XC Team-
9. (27) Petra Reichlová, Kladno18:18,0   

Soutěž: ženy (45 a starší) Kategorie: 18 Trať: 3750 m
1. (11) Irena Vaňková, AC Slovan Liberec16:28,0 6. (29) Jitka Růžičková, Kamenné Žehrovice18:41,0
2. (15) Monika Dudášová, Obořiště16:59,0 7. (34) Nataša Slavíková, Žatec19:28,0
3. (17) Pavla Suchanová, TJ Kovo Praha17:24,0 8. (35) Jarmila Holasová, Traged Team19:30,0
4. (21) Irena Procházková, TJ Háje17:34,0 9. (44) Jitka Dolejšová, Sabzo21:54,0
5. (24) Alice Procházková, MK Kladno17:55,0   

Soutěž: muži (19-29) Kategorie: 19 Trať: 7500 m
1. (1) Jan Boček, Loko Beroun24:48,0 7. (45) Michal Kameníček, Vinařice30:54,0
2. (7) Tomáš Pucholt, TJ Sokol Unhošť26:25,0 8. (46) Vít Hofman, Nové Strašecí30:55,0
3. (9) Miloš Nekuža, AC TEPO Kladno26:40,0 9. (65) Miroslav Dokládal, Mšec34:05,0
4. (21) Michal Břetenář, Dvory u Nymburka28:21,0 10. (66) Michal Kaplan, Vinařice34:12,0
5. (24) Lukáš Dušek, Bubákovští Kocouři28:40,0 11. (76) David Machorek, Mikulášovice35:40,0
6. (44) Pavel Štajer, Bubákovští Kocouři30:50,0   

Soutěž: muži (30-39) Kategorie: 20 Trať: 7500 m
1. (3) Jakub Schoř, TJ Slovan Pacov25:24,0 15. (52) Ondřej Michalčík, Praha32:06,0
2. (4) Pavel Losenský, Sokol Unhošť25:35,0 16. (54) Roman Šlosar, Sokol Žebrák32:17,0
3. (6) Jiří Rosol, Loko Beroun26:19,0 17. (64) Václav Sýkora, Praha33:41,0
4. (10) Josef Rendlová, TJ Packa Praha26:51,0 18. (70) Jiří Královec, Praha 534:47,0
5. (15) Martin Gabla, Bootcamp27:16,0 19. (73) Michal Černý, Lány35:20,0
6. (17) Michal Borský, Bohemians27:39,0 20. (74) Marek Drabina, Praha35:36,0
7. (18) Jan Kervicer, KERTEAM Praha27:43,0 21. (80) Jiří Zeman, Rakovník37:08,0
8. (19) Stanislav Cibulka, Iron Stars Beroun28:02,0 22. (83) Ivan Dumek, Liberec37:45,0
9. (20) Stanislav Bican, TJ Packa Praha28:14,0 23. (84) Lukáš Rokos, Praha38:07,0
10. (28) Pavel Bříza, MK Kladno29:12,0 24. (89) David Kazda, Buštěhrad42:34,0
11. (34) Miroslav Pilát, Nové Strašecí30:10,0 25. (90) Radek Bus, Černošice42:35,0
12. (38) Tomáš Kotáb, Středokluky30:33,0 -. (-) Radek Frank, Lány-
13. (43) Václav Ruml, TJ Stodůlky Praha30:46,0 -. (-) Michal Štukbajer, Hospic Kralupy-
14. (47) Vladimír Šubrt, AC TEPO Kladno31:17,0   

Soutěž: muži (40-49) Kategorie: 21 Trať: 7500 m
1. (5) Metoděj Fikes, Maratón klub Kladno25:52,0 18. (48) Petr Chalupa, Lány31:22,0
2. (8) Jan Reichl, MK Kladno26:29,0 19. (49) Jiří Datel, KOB Kladno31:30,0
3. (11) Pavel Bolehovský, KERTEAM Praha26:58,0 20. (50) Petr Štěpánek, Spartak Praha 431:35,0
4. (12) Aleš Horáček, Újezd nad Lesy26:59,0 21. (53) Martin Altera, Kladno32:15,0
5. (14) Jiří Bubeníček, Sokol Lhotka27:09,0 22. (57) Pavel Kratina, MK Kladno32:33,0
6. (22) Zbyněk Pela, Ski Pax Horní Maxov28:31,0 23. (61) Zbyněk Žák, Kladno33:11,0
7. (23) Luděk Málek, Veltrusy28:40,0 24. (62) Tomáš Chlíbec, DOS OJOS33:12,0
8. (25) Filip Saidl, TJ Packa Praha28:56,0 25. (67) Petr Chaloupka, Stochov34:14,0
9. (27) Ladislav Fanta, Kladno29:08,0 26. (68) Marcel Chládek, Rakovník34:15,0
10. (31) Štěpán Matula, Extrem Kladno29:50,0 27. (75) Rudolf Bačkady, Optimi - zaslívání lodžií35:38,0
11. (32) Tomáš Rychetský, Praha29:56,0 28. (77) Pavel Koller, Bezdědice36:00,0
12. (33) Martin Prouza, Loko Beroun30:02,0 29. (79) Milan Bušek, Praha 936:28,0
13. (36) Radek Fencl, Obořiště30:13,0 30. (81) Dalibor Plch, SK Křídlovice37:10,0
14. (37) Tomáš Seeman, Medicína Praha30:26,0 31. (95) Štefan Ryba, Praha48:43,0
15. (39) Tomáš Placatka, Kladno Habešovna30:34,0 -. (-) Patrik Melichar, Koněprusy-
16. (40) Michal Frabša, TJ Kovo Praha30:42,0 -. (-) Jan Hřích, Kladno-
17. (41) Pavel Karbulka, Praha 930:43,0   

Soutěž: muži (50-59) Kategorie: 22 Trať: 7500 m
1. (2) Josef Poduška, AC TEPO Kladno24:58,0 9. (58) Silvestr Kotek, ATET Club Nýřany32:44,0
2. (13) Jan Martínek, TK Vyšehrad Praha27:01,0 10. (71) Karel Filip, Nové Strašecí34:48,0
3. (16) František Šika, AC Trial Plzeň27:30,0 11. (72) Jan Vimer, Kladno35:05,0
4. (26) Jiří Tarant, Praha 1029:05,0 12. (82) Luboš Švácha, Sokol Mšeno37:36,0
5. (29) František Křeček, Doksy29:25,0 13. (85) Otakar Wiener, Maratón klub Kladno38:30,0
6. (30) Jaromír Šťastný, MK Kladno29:45,0 14. (88) Luboš Chlumský, Praha Vokovice40:18,0
7. (51) Jaromír Doležal, SABZO Praha31:56,0 15. (93) Antonín Wiener, Praha 544:20,0
8. (56) Vladimír Urbanec, MK Kladno32:31,0   

Soutěž: muži (60-69) Kategorie: 23 Trať: 7500 m
1. (35) Václav Lípa, Černošice30:12,0 7. (78) Jaromír Holas, Traged Team Praha36:04,0
2. (42) Pavel Novák, Liga 100 Praha30:45,0 8. (92) Miroslav Koblic, Lány44:15,0
3. (55) Otakar Kučera, Přeštice32:29,0 9. (94) Václav Vaněk, Bílý Potok48:02,0
4. (60) Petr Janový, AC Trial Plzeň32:59,0 10. (96) Josef Pivoda, Bonbon49:20,0
5. (63) Václav Šůcha, SV Stříbro33:18,0 11. (97) Zdeněk Dotlačil, Sabzo49:45,0
6. (69) František Tůma, Maratón klub Kladno34:24,0   

Soutěž: muži (70 a starší) Kategorie: 24 Trať: 7500 m
1. (59) Jaroslav Čech, Liga 100 Praha32:46,0 4. (91) Milan Mikoláš, Beroun43:29,0
2. (86) Josef Hlusička, Liga 100 Praha38:53,0 5. (98) František Feňa, AVC Praha51:13,0
3. (87) Ladislav Dlabač, AVC Praha39:06,0   

Soutěž: běh pro zdraví Kategorie: 25 Trať: 1200 m
Jakub Mošovský, Kladno   Jana Zímová, Hořešovice 
Františka Mošovská, Kladno   Jaromír Doležal, Sabzo Praha 
Jan Mošovský, Kladno   Ladislav Fanta, Kladno 
Petra Mošovská, Kladno   Jana Seemanová, Klub K2 Praha 
Kateřina Rydlová, Lány   Jan Seeman, Klub K2 Praha 
Jakub Rydlo, Lány   Vojtěch Seeman, Klub K2 Praha 
Veronika Rydlová, Lány   Johana Seemanová, Klub K2 Praha 
Kateřina Rydlová, Lány   Tomáš Seeman, Klub K2 Praha 
Markéta Hrnčálová, Rakovník   Kateřina Sedláčková, Doksy 
Alexandra Píchalová, Drnek   Michaela Buláková, Lány 
Jana Tichá, Praha   František Javůrek, Lány 
Martin Tichý, Praha   Tomáš Lomberský, Lány 
Jana Melicharová, KoněprusyVÍTĚZ  Aleš Lomberský, Lány 
Patrik Melichar, Koněprusy   Matyáš Suchánek, Praha 6 
Kateřina Melicharová, Loko Beroun   Petra Suchánek, Praha 6 
Pavel Pekař, Lány   Michaela Šlosarová, Žebrák 
Andrea Přibylová, Lány   Adéla Šlosarová, Žebrák 
Olga Fantová, Velká Dobrá   Vojtěch Šlosar, Žebrák 
Jiří Suchan, Lány   Tomáš Bratrů, Lány 
Jiřina Suchanová, Lány   Tomáš Linhart, Kladno 
Jan Suchan, Lány   Kateřina Linhartová, Kladno 
Kateřina Dvořáková, Lány   Čeněk Dolák, Lány 
Helena Dvořáková, Lány   Žaneta Doláková, Lány 
Michaela Slunečková, Lány   Agáta Placatková, Kladno 
Jaroslav Švestka, Praha   Tereza Vlková, Libušín 
Lucie Švestková, Praha   Andrea Kouglová, Lány 
Sabina Torová, Rakovník   Zuzana Štokrová, Lány 
Adéla Kytková, Lány   Zbyněk Žák, Kladno 
Tereza Kytková, Lány   Jakub Žák, Kladno 
Luděk Ševčík, Nové Strašecí   Martin Žák, Kladno 
Eva Sobotková, Beroun   Jiří Toman, Lány 
Stella Sobotková, Beroun   Radomír Dolejš, Praha 
Oliver Sobotka, Beroun   Tereza Dolejšová, Praha 
Klára Navrátilová, Lány   Jitka Dolejšová, Praha 
Elena Navrátilová, Lány   David Cerman, Lány 
Filip Procházka, Lány   František Matoušek, Lány 
Marie Matulová, Lány   David Jirkovský, Lány 
Přemysl Vlček, Lány   Daniel Jirkovský, Lány 
Kateřina Vlčková, Lány   Lukáš Rokos, Praha 
Gabriela Vlčková, Lány   Michal Břetenář, Dvory 
Daniel Vlček, Lány   Tereza Lípová, Černošice 
Adam Hořejší, Lány   Monika Lípová, Černošice 
Miroslav Hořejší, Lány   Radek Bus, Černošice 
Michal Bolehovský, Olymp Praha   Václav Lípa, Černošice 
Daniel Bolehovský, Olymp Praha   Květa Lípová, Černošice 
Pavel Bolehovský, Olymp Praha   Martina Kordová, Beroun 
Alexandr Šimek, Atletika J. Město   Štěpánka Málková, Veltrusy 
Josef Poduška, AC TEPO Kladno   Luděk Málek, Veltrusy 
Nikola Podušková, Kladno   Barbora Kejlová, Lány 
Barbora Šváchová, Nové Strašecí   Veronika Vávrová, Louny 
Jirka Švácha, Lány   Václav Vávra, Louny 
Eva Šváchová, Lány   Irena Vávrová, Louny 
Kristýna Prouzová, Loko Beroun   Kateřina Pospíšilová, Louny 
Jana Prouzová, Stašov   Klára Jenčková, Louny 
Magdaléna Holubová, Loko Beroun   Jan Hřích, Louny 
Markéta Bezuková, Loko Beroun   Michal Hladík, Louny 
Tereza Dubská, Loko Beroun   Lucie Rychtraříková, Louny 
Renata Schritterová, Lány   Magdaléna Venclová, Louny 
David Dudášik, Lány   Markéta Malá, Louny 
Irena Kutová, TJ Packa Praha   Anna Procházková, Louny 
Kateřina Anna Hurtová, Lány   Daniel Czervoniak, Louny 
Tereza Humešová, Lány   Petra Jožková, Louny 
Vendula Tanečková, Lány   Vítek Ševčík, Nové Strašecí 
Eliška Závěšická, Lány   Miroslav Pilát, Nové Strašecí 
Kateřina Frabšová, Lány   Petra Pilátová, Nové Strašecí 
Pavla Suchanová, TJ Kovo Praha   Amálie Pilátová, Nové Strašecí 
Michal Frabša, TJ Kovo Praha   Rozálie Pilátová, Nové Strašecí 
Lukáš Nekuža, Kladno   Bořivoj Pilát, Nové Strašecí 
Miloš Nekuža, Kladno   Jaromír Pilát, Nové Strašecí 
Marta Nekužová, Kladno   Roman Šlosar, Žebrák 
Michaela Slavíková, Lány   Jaroslav Šťastný, Maratón klub Kladno 
Metoděj Fikes, Kačice   Vít Hofman, Nové Strašecí 
Květuše Fikesová, Kačice   Petra Lendvorská, Praha 
Aneta Fikesová, Kačice   Lenka Hnízdilová, Mšec 
Laura Fikesová, Kačice   Štěpán Chytrý, Bubákovští Kocouři 
Berta Fikesová, Kačice   Pavel Štajer, Bubákovští Kocouři 
Metod Fikes, Kačice   Lukáš Dušek, Bubákovští Kocouři 
Michaela Jirkovská, Rakovník   Barbora Placatková, Kladno 
Magdaléna Jirkovská, Rakovník   Eliška Hasíková, Lány 
Jan Jirkovský, Rakovník   Lenka Placatka, Kladno 
Pavlína Jirkovská, Rakovník   Romana Cubínková, Újezd nad Lesy 
Zdeněk Husák, Lány   Pavlína Cubínková, Újezd nad Lesy 
Zdeněk Husák, Lány   Václav Cubínek, Újezd nad Lesy 
Ondřej Husák, Lány   Štěpánka Kratochvílová, Praha 
Veronika Bobková, Lány   Michaela Zimmermannová, Újezd nad Lesy 
Hana Bobková, Lány   Nicol Černá, Lány 
Jarmila Bobková, Lány   Michal Černý, Lány 
Milan Bechyně, Lány   Jitka Růžičková, Kam. Žehrovice 
Jana Havlíčková, Praha   Alice Procházková, MK Kladno 
Anna Havlíčková, Praha   Vojtěch Reichl, Kladno 
Jan Havlíček, Praha   Tereza Reichlová, Kladno 
Tomáš Frank, Lány   Tomáš Pucholt,  
Pavel Bříza, Řevničov   Petra Reichlová,  
Lucie Růžková, Řevničov   Jan Reichl,  
Simona Lhotáková, Loko Beroun   Tomáš Placatka, Habešovna Kladno 
Jan Kervicer, KERTEAM   Hedvika Placatková, Habešovna Kladno 
Jan Kervicer, KERTEAM   Štěpán Matula, Extrém Kladno 
Žaneta Santnerová, KERTEAM