Výsledky 2014

Výsledková listina

42.ročníku BĚHU VÍTĚZSTVÍ ZÁMECKÝM PARKEM,
který se uskutečnil 8.5.2014 v zámeckém parku v Lánech


Soutěž: dívky 1 Kategorie: 1 Trať: 60 m
1.Lucie Šilerová, Šanov00:12,0
2.Ema Ladrová, Stochov00:12,5
3.Dominika Bulířová, Braňany00:13,2
4.Aneta Zronková, Kladno00:15,0
5.Kateřina Pulkrátková, Praha 600:16,0
6.Natálie Havelková, Lány00:16,0
7.Tereza Řádová, Lány00:16,0
8.Petra Lendvorská, AC Obora Hvězda Praha00:17,0
9.Veronika Mouchová, kladno00:17,0
10.Kristýna Pechová, Tuchlovice00:19,0
11.Beáta Kovácsová, Rudná00:21,0
12.Linda Rollerová, Kladno00:22,0
13.Beáta Hrubá, Chýně00:23,0
14.Anna Kytková, Lány00:23,0
16.Anežka Vlková, Stochov00:25,0
17.Tereza Hacklová, Kladno00:26,0
18.Natálie Trpáková, Lány00:27,0
19.Helena Scheu, Praha00:27,0
20.Šárka Zdrubecká, Kamenné Žehrovice00:28,0
21.Amálie Chwistková, Nové Strašecí00:29,0
22.Markéta Žlábková, HK Ostřetice00:29,0
23.Anna Nováková, Nové Strašecí00:30,0
24.Dominika Rusová, Kladno00:30,0
25.Ema Donnerová, Nové Strašecí00:30,0
26.Michaela Donnerová, Nové Strašecí00:30,0

Soutěž: hoši 1 Kategorie: 2 Trať: 60 m
1.Antonín Kolajta, Unhošť00:13,6
2.Ondřej Lipský, Lány00:14,4
3.David Flor, ŠSK Újezd nad Lesy00:15,2
4.David Hořejší, TJ Sokol Lány00:15,7
5.Adam Rus, Kladno00:16,0
6.Martin Šmucr, Liberec00:16,4
7.Michal Melen, Stochov00:17,0
8.Nathaniel Skrceny, Lány00:17,9
9.Filip Závadský, Praha00:18,8
10.Matěj Hašek, Kladno00:22,5
11.Matěj Jahelka, Nové Strašecí 
12.David Havelka, HBK Dřínov 
13.Štěpán Rycka, Kladno 
14.Čeněk Chaloupka, Kladno 
15.Matěj Baroch, Stochov 
16.Jáchym Ševčík, Unhošť 
17.Jan Hložek, Tymákov 
18.Kryštof Rybář, Rynholec 
19.Václav Hamouz, Lány 
21.Tomáš Bratrů, Lány 
22.Daniel Macháč, Tuchlovice 
23.Metod Fikes, Kačice 
24.Jan Tykal, Lidice 
25.Ondřej Schritter, Lány 
26.Martin Frolík, Lány 
-Samuel Horák, Kačice-
-Šimon Bulíř, Vraňany-
-Jiří Poborský, Praha-
-Oldřich Stýblo, Ulžice-

Soutěž: dívky 2 Kategorie: 3 Trať: 60 m
1.Lucie Rokosová, ŠSK Újezd nad Lesy00:09,5
2.Julie Lávicová, AK Louny00:10,4
3.Berta Fikesová, Kačice00:10,7
4.Kristinka Havelková, HBK Dřínov00:11,2
5.Magdalena Bradnová, Liberec00:11,4
6.Karolína Pulkrábková, Praha Ruzyně00:11,8
7.Milena Bouda, Lány00:12,1
8.Eliška Hrubá, Chýně00:12,4
9.Eva Chalupová, Lány00:12,7
10.Adéla Čadilová, Lány00:13,1
11.Petra Zdrubecká, Kamenné Žehrovice 
12.Hedvika Placatková,  
13.Eliška Mrštinová, Koloděje 
14.Sofie Rollerová, Kladno 
15.Adéla Ulmanová, Lány 
16.Eliška Krátká, Lány 
17.Stela Sokolová, Lány 
18.Marie Císařová, Kladno 
19.Viktoria Ella Steinbrecher, Lány 
20.Veronika Vlková, Libušín 
21.Jitka Malíková, Lány 
22.Kristýna Lincová, Řevničov 
23.Andrea Ronešová, Lány 
24.Veronika Franková, Lány 
25.Jolana Chaloupková, Stochov 
26.Daisy Hill, Rynholec 
27.Barbora Hacklová, Kladno 
28.Anna Gregoríková, Beroun 
29.Ela Lošťáková, AK Louny 
30.Adriana Jelínková, Lány 
31.Johanka Froňková, Nové Strašecí 
-Marie Rovná, Lány-

Soutěž: hoši 2 Kategorie: 4 Trať: 60 m
1.Vojtěch Rus, Kladno00:10,4
2.Tadeáš Bulíř, Vraňany00:10,9
3.František Kolajta, Unhošť00:11,0
4.Vítek Bradna, Liberec00:11,1
5.Martin Rubeš, Jesenice00:11,3
6.Šimon Šmucr, Liberec00:11,4
7.Václav Wachtl, Nové Strašecí00:11,5
8.Jáchym Hašek, Kladno00:11,7
9.Tomáš Laurich, AK Louny00:11,9
10.Viktor Varmuža, Chýně00:11,9
11.Jaromír Pilát, Nové Strašecí00:12,3
12.Adam Křepela, Lány00:12,3
13.Adam Melen, Vašírov 
14.Matěj Dvorský, Praha 
15.Maxim Kuckir, Lány 
16.Kryštof Zbyněk Havelka, Lány 
17.Matyáš Mikula, Noutonice 
18.Kryštof Kovács, Rudná u Prahy 
19.Ladislav Bechyně, Lány 
20.Jan Švígler, Nové Strašecí 
21.Matyáš Tlustý, Žilina 
22.Dominik Jánošík, Vlašim 
23.Tobias Měcháček, Praha 13 
24.Oliver Kindl, Rakovník 
25.Michal Rosenkranz, Nové Strašecí 
26.David Veselý, Želízy 
27.Ondřej Zeman, Kladno 
-Daniel Badziony, Lány-
-Petr Vysloužil, AK Louny-
-Václav Vachtl, Nové Strašecí-

Soutěž: dívky 3 Kategorie: 5 Trať: 200 m
1.Veronika Vávrová, AK Louny00:37,7
2.Agáta Hofmanová, ASK Slavia Praha00:38,3
3.Lucie Letová, TJ LOKO Rakovník00:38,6
4.Adéla Kotoučová, TJ Kralupy00:39,0
5.Adéla Hofmanová, ASK Slavia Praha00:40,8
6.Eliška Kypová, AK Louny00:41,3
7.Tereza Lípová, Černošice00:41,8
8.Marianka Doležálková, TJ Kralupy00:42,3
9.Laura Fikesová, Kačice00:43,0
10.Anastázie Chaloupková, AC TEPO Kladno00:43,3
11.Kristýna Soukupová, Lány00:43,6
12.Sára Kašparová, Nové Strašecí00:43,9
13.Anežka Pokorná, Královice00:44,3
14.Rebeka Fabingerová, Nové Strašecí00:44,7
15.Alena Lávicová, AK Louny00:45,2
16.Nikola Karisná, AK Louny00:45,6
17.Kateřina Lipská, Lány00:47,3
18.Sára Lošťáková, AK Louny00:48,0
19.Jana Mouchová, AC TEPO Kladno00:48,5
19.Rozálie Pilátová, Nové Strašecí00:48,5
21.Jasmína Jančaříková, Lány00:53,8
22.Natálka Nedvědová, Kladno00:54,5
23.Barbora Prokopová, Lány00:55,7
24.Adéla Bažantová, Stochov00:56,2
25.Malvina Skrcená, 00:56,6
26.Adéla Veselá, Želízy00:57,2
27.Nikol Černá, Lány00:57,7
28.Natálka Worofková, Lány00:58,0
29.Anna Dudášiková, Lány00:58,2

Soutěž: hoši 3 Kategorie: 6 Trať: 200 m
1.Florian Ketman, LOKO Rakovník00:37,0
2.Adam Dienelt, AK Louny00:37,3
3.Jakub Kalous, AK Louny00:37,7
4.Vojtěch Reichl, Rytíři Kladno00:39,3
5.Vojtěch Kuklík, Doksy00:40,1
6.Lukáš Laurich, AK Louny00:40,8
7.Ondřej Krtek, Střela Žebrák00:41,2
8.Martin Žák, Kladno00:41,5
9.Vojtěch Kolský, Týřovice00:41,7
10.Vít Lochovský, Rakovník00:42,1
11.Jiří Frydrych, Lokomotiva Rakovník00:42,4
12.Daniel Vlček, Lány00:42,7
13.Vojtěch Kovalský, Nové Strašecí00:43,0
14.Vít Šefčík, Nové Strašecí00:43,4
15.Patrik Lípa, Černošice00:44,1
16.Jakub Charvát, Drnek00:45,4
17.Tomáš Kroupa, Kladno00:45,8
18.Daniel Gregorik, Beroun00:46,2
19.Martin Čermák, Kladno00:47,8
20.Tomáš Zronek, Kladno00:48,4
21.Matěj Šimurda, Broumy00:49,0
22.Lukáš Bratrů, Lány00:50,8
23.Adam Šefčík, Sokol Unhošť00:51,2
24.Šimon Chalupa, Lány00:52,9
25.Radim Čebiš, Lány00:53,0
26.Václav Jirotka, Lány00:53,8
27.Štěpán Froněk, Nové Strašecí00:57,0

Soutěž: dívky 4 Kategorie: 7 Trať: 300 m
1.Monika Florová, ŠSK Újezd nad Lesy00:51,8
2.Aneta Štrosová, USK Praha00:55,3
3.Šárka Somrová, TEPO Kladno00:55,8
4.Aneta Fikesová, Kačice00:56,0
5.Tereza Sajdlová, AK Louny00:57,2
6.Tereza Vlková, Libušín00:57,5
7.Nicola Hůlová, Rozdělov00:58,3
8.Magdaléna Malátová, ŠSK Újezd nad Lesy00:58,9
9.Eliška Haugvicová, ŠSK Újezd nad Lesy00:59,2
10.Aneta Titlbachová, Šanov00:59,7
11.Lucie Rychtaříková, AK Louny01:00,0
12.Alžběta Čiperová, TJ Kralupy01:01,0
13.Katka Pospíšilová, AK Louny01:01,0
14.Petra Jošková, AK Louny01:01,3
15.Adéla Baláková, Lány Lesní 10501:01,7
16.Eliška Kalousová, AK Louny01:02,2
17.Kateřina Váňová, TJ Kralupy01:02,5
18.Markéta Kosová, Kladno01:02,9
19.Adéla Kotlíková, LOKO Rakovník01:03,7
20.Heda Chaloupková, Kladno01:04,6
21.Michaela Rubešová, Atletika Jižní Město01:05,0
22.Vanesa Melenová, Vašírov01:05,3
23.Nikola Podušková, Velká Dobrá01:05,7
24.Natálie Gengelová, Nové Strašecí01:06,0
25.Sára Rychtrová, Lány01:06,6
26.Barbora Placatková, Kladno01:07,0
27.Magdaléna Venclová, AK Louny01:07,3
28.Aneta Smetanová, LOKO Beroun01:08,8
29.Kamila Mikulcová, Nové Strašecí01:09,9
30.Barbora Berková, TJ Kralupy01:10,3
31.Julie Ketmanová, LOKO Rakovník01:11,1
32.Helena Dvořáková, Lány01:12,1
33.Tereza Kytková, Lány01:12,6
34.Amálie Pilátová, Nové Strašecí01:14,6
35.Michaela Krtková, Střela Žebrák01:15,3
36.Lucie Pelchmanová, Lány01:15,6
37.Kateřina Franková, Lány01:16,2
38.Kateřina Krátká, Lány01:16,9
39.Adéla Chaloupková, Stochov01:18,1
40.Anna Došková, Libušín01:18,5
41.Terezie Frolíková, Lány01:18,9
42.Markéta Fišerová, Lány01:19,5
43.Anna Amélie Sokolová, Lány01:20,5
-Rebeka Fabingerová, Nové Strašecí-

Soutěž: hoši 4 Kategorie: 8 Trať: 300 m
1.Michal Rokos, ŠSK Újezd nad Lesy00:51,4
2.Alexander Šimek, Atletika Jižní Město00:51,9
3.Vincent Zelenka, TJ Kralupy00:52,1
4.Marek Vandírek, Atletika Jižní Město00:53,5
5.Jakub Šiler, HC Meteor Třemošná00:53,8
6.Jakub Jupa, Kladno00:55,0
7.Jan Lochovský, Rakovník00:55,8
8.Adam Hořejší, TJ Sokol Lány00:56,2
9.Jakub Žák, Basket Kladno00:56,8
10.Thomas Majer, LOKO Rakovník00:57,8
11.Michal Žák, Basket Kladno00:59,0
12.Radek Štýbr, Nové Strašecí00:59,6
13.Zdeněk Nedvěd, Kladno01:01,3
14.Matěj Vostárek, Rakovník 2.ZŠ01:01,5
15.Bořivoj Pilát, Nové Strašecí01:01,8
16.Miroslav Nistor, Rakovník01:02,2
17.Michal Hanzlíček, Lány01:02,5
18.Daniel Bolehovský, SK Olymp01:02,7
19.Jakub Mošovský, Kladno01:03,0
20.Pavel Cibík, Lány01:03,3
21.Jiří Roneš, Lány01:03,6
22.Mikuláš Chaloupka, Kladno01:04,3
23.Pavel Zdanovec, TJ Kralupy01:05,0
24.Matyáš Hess, Nové Strašecí01:06,5
25.Matěj Jakoubek, Nové Strašecí01:08,0
26.Marek Chwistek, Opava01:09,1
27.Matěj Soukup, Lány01:10,0
28.Robin Kindl, Rakovník01:12,5
29.Jiří Hrkal, Kladno01:13,2
30.Adam Pech, Tuchlovice01:17,8
31.Jan Chalupa, Lány01:23,5
-Tomáš Sušický, Nové Strašecí-

Soutěž: dívky 5 Kategorie: 9 Trať: 300 m
1.Eliška Eibichová, ŠSK Újezd nad Lesy00:49,4
2.Vendula Plazzerová, SC Radotín00:51,1
3.Petra Helebrantová, AK Louny00:51,8
4.Veronika Kyselá, Lány00:55,7
5.Kateřina Roubalová, Rakovník00:56,3
6.Květa Chaloupková, AC TEPO Kladno00:57,2
7.Barbora Klausová, Praha Troja00:57,8
8.Agáta Placatková, Kladno00:58,3
9.Šárka Zdanovcová, TJ Kralupy00:59,0
10.Alžběta Honsů, ŠSK Újezd nad Lesy00:59,7
11.Eliška Kotlíková, LOKO Rakovník01:00,2
12.Kateřina Melicharová, LOKO Beroun01:00,6
13.Veronika Rydlová, Lány01:01,4
14.Šárka Lípová, Černošice01:03,3
15.Michaela Slunečková, Lány01:03,7
16.Viktorie Doležálková, TJ Kralupy01:04,8
17.Anetka Bednářová, Lány01:05,3
18.Polina Šiškina, Slovanka01:10,1
19.Marie Matulová, Lány01:10,5
20.Klára Navrátilová, Lány01:12,6
-Kateřina Jirkovská, Rakovník-
-Khunová Kateřina, TJ LOKO Rakovník-
-Eliška Poborská, SK Jeseniova-

Soutěž: hoši 5 Kategorie: 10 Trať: 400 m
1.Václav Zeman, Kladno01:04,6
2.Maximilian Majer, LOKO Rakovník01:12,0
3.Matěj Čermák, Kladno01:12,4
4.Matěj Všetula, Srby01:13,0
5.Lukáš Kratochvíl, ŠSK Újezd nad Lesy01:13,3
6.Michal Smetana, Smetana Team01:14,5
7.Jan Hřích, AK Louny01:14,9
8.Robert Klaus, SC Praha01:15,9
9.Jiří Maršál, Nové Strašecí01:18,7
10.David Frank, Lány01:19,7
11.Jaroslav Martínek, TJ Kralupy01:20,1
12.Jan Cikhart, Kladno01:20,5
13.Adam Čebiš, Lány01:21,2
14.Ondřej Let, Lubná u Rakovníka01:21,9
15.Petr Prošek, TJ Kralupy01:22,1
16.Jan Kamír, AK Louny01:22,6
17.Matěj Mach, Kladno01:23,3
18.Daniel Czervoniak, AK Louny01:25,8
19.Dan Toužimský, Nové Strašecí01:26,3
20.Michal Hladík, AK Louny01:33,3
21.Petr Veselý, Želízy01:36,1
22.Tadeáš Šindelář, Kladno01:47,8
-Matěj Bednář, Atletika Jižní Město-
-Vilém Bednář, Atletika Jižní Město-

Soutěž: dívky 6 Kategorie: 11 Trať: 400 m
1.Kristýna Schönpflugová, AC TEPO Kladno01:02,5
2.Kateřina Mastná, TJ LOKO Rakovník01:04,2
3.Kateřina Rydlová, Lány01:05,4
4.Aneta Hofmanová, ASK Slavia Praha01:07,8
5.Simona Pelová, SKI PAX Horní Maxov01:08,6
6.Kateřina Dvorská, TJ Stodůlky Praha01:09,6
7.Šárka Vosátková, Kladno01:10,7
8.Markéta Malá, AK Louny01:12,2
9.Františka Mošovská, Kladno01:13,2
10.Nicola Michálková, ASK Slavia Praha01:14,3
11.Nikola Nela Reilová, Lány01:26,1

Soutěž: hoši 6 Kategorie: 12 Trať: 500 m
1.Ondřej Kočí, Nové Strašecí01:25,9
2.David Štros, USK Praha01:27,3
3.Luděk Ševčík, Nové Strašecí01:31,8
4.Jiří Šiler, Šanov01:37,1
5.Václav Vávra, AK Louny01:39,5
6.Matěj Charvát, Kladno01:43,2
7.Josef Vítkovský, Beroun01:47,7
8.Karel Chwistek, Opava02:03,6

Soutěž: dorostenky Kategorie: 13 Trať: 1200 m
1.Martina Machová, Kladno03:59,6
2.Jana Santolíková, ŠSK Újezd nad Lesy04:32,9
3.Tereza Popová, Kralupy nad Vltavou04:33,9
4.Michaela Zimmermannová, ŠSK Újezd nad Lesy04:35,4
5.Veronika Dobiášová, ŠSK Újezd nad Lesy04:51,9
6.Anna Sieglová, ŠSK Újezd nad Lesy05:07,9
7.Barbora Zíková, Kladno05:12,0

Soutěž: dorostenci mladší Kategorie: 14 Trať: 1200 m
1.Radek Zahradník, LOKO Rakovník03:35,8
2.Jan Dvořák, TJ Kralupy03:58,3
3.Tomáš Jirsa, ŠSK Újezd nad Lesy04:01,0
4.Pavel Válek, Stochov04:43,4

Soutěž: dorostenci starší Kategorie: 15 Trať: 3750 m
1. (1)Albert Málek, Veltrusy12:16,0
2. (3)Jonáš Pokorný, Kralovice14:02,0
3. (8)Jan Mošovský, Kladno15:04,0
4. (9)Vojtěch Procházka, Kladno15:16,0
5. (13)Lukáš Bačkády, Roudnice nad Labem15:56,0

Soutěž: ženy (19-34) Kategorie: 16 Trať: 3750 m
1. (4)Lenka Šibravová, KERTEAM Praha14:29,0
2. (5)Andrea Frantová, LOKO Beroun14:39,0
3. (11)Lucie Sklenářová, Beroun15:43,0
4. (17)Radka Šmucrová, AC Kladno16:30,0
5. (18)Kateřina Janovská, Praha16:38,0
6. (27)Petra Stránská, Kladno18:07,0
7. (31)Kateřina Sedláčková, Doksy18:25,0
8. (32)Markéta Reidingerová, Praha18:36,0
9. (45)Lucie Porcalová, Stochov19:06,0
10. (37)Petra Pilátová, Nové Strašecí19:17,0
11. (40)Zuzana Vosátková, Kladno19:33,0
12. (41)Barbora Losová, Lány20:45,0
13. (45)Barbora Jungwirthová, Zdice20:54,0
14. (51)Štěpánka Kratochvílová, Dolní Počernice22:03,0
15. (52)Hana Dluhošová, Praha22:12,0
16. (53)Radka Hill, Rynholec22:15,0
17. (55)Libuše Tichá, Rakovník22:26,0
18. (57)Petra Berná, Mladá Boleslav24:09,0

Soutěž: ženy (35-44) Kategorie: 17 Trať: 3750 m
1. (2)Helena Poborská, KERTEAM Praha13:50,0
2. (10)Květuše Fikesová, Kačice15:21,0
3. (14)Petra Mošovská, Kladno16:04,0
4. (15)Milena Pelová, SKI PAX Horní Maxov16:11,0
5. (16)Eva Adamusová, Bohumín16:26,0
6. (20)Hedvika Kindlová, Rakovník17:20,0
7. (23)Petra Sedláčková, OK Roztoky17:42,0
8. (24)Lene Placatková, Kladno17:45,0
9. (26)Andrea Rubešová, Jesenice - Zdiměřice17:57,0
10. (28)Jana Cibulková, Praha 218:19,0
11. (30)Petra Reichlová, Kladno18:25,0
12. (33)Monika Křepelová, TigerGym Řepy18:59,0
13. (34)Gabriela Scheinerová, Unhošť19:02,0
14. (38)Olga Mikulcová, Stochov19:19,0
15. (42)Jana Melicharová, Koněprusy20:41,0
16. (43)Eva Chaloupková, Kladno20:50,0
17. (44)Žaneta Sandtnerová, KERTEAM Praha20:51,0
18. (46)Kateřina Dvořáková, Lány20:54,0
19. (47)Martina Jupová, Kladno21:26,0
20. (48)Renata Čermáková, Kladno21:27,0
21. (49)Vendula Jančaříková, Lány21:31,0
22. (50)Martina Hořejší, Lány21:52,0
23. (56)Lenka Kypová, Panenský Týnec24:04,0
24. (58)Martina Burgerová, Lány26:50,0
24. (59)Michaela Buřičová, Lány26:50,0
24. (60)Iveta Rachová, Lány26:50,0

Soutěž: ženy (45 a starší) Kategorie: 18 Trať: 3750 m
1. (6)Helena Vavrušová, Liga 100 Praha14:47,0
2. (7)Libuše Vlachynská, AC Slovácká Uherské Hradiště14:51,0
3. (12)Karla Mališová, Usk Praha15:48,0
4. (19)Jana Prouzová, Bike Team Severní Ledovec16:42,0
5. (21)Monika Dudášová, Obořiště17:21,0
6. (22)Pavla Suchanová, TJ Kovo Praha17:32,0
7. (25)Dana Svobodová, Příbram17:52,0
8. (29)Jitka Růžičková, Kamenné Žehrovice18:24,0
9. (36)Alena Holoubková, Praha19:16,0
10. (39)Anna Křepelová, Praha 819:21,0
11. (54)Blanka Pokorná, Kralovice22:16,0

Soutěž: muži (19-29) Kategorie: 19 Trať: 7500 m
1. (1)Viktor Šinágl, Praha25:06,0
2. (2)Vladimír Findra, Praha 1225:10,0
3. (3)Jiří Franz, KERTEAM Praha25:26,0
4. (11)Tomáš Banka, SPH Praha27:15,0
5. (13)Jiří Tůma, Spartak Vlašim27:28,0
6. (20)Aleš Pluháček, Nové Strašecí28:09,0
7. (24)Martin Štíbal, Vinařice28:38,0
8. (29)Vít Hofman, Nové Strašecí29:26,0
9. (34)Pavel Štajer, Nové Strašecí29:48,0
10. (35)Tomáš Pucholt, TJ Sokol Unhošť29:48,0
11. (37)Michal Černý, ŠSK Újezd nad Lesy30:13,0
12. (42)Matěj Pokorný, Kralovice30:54,0
13. (81)Miroslav Polák, Kobra Kladno36:03,0
14. (88)Tomáš Erben, Lány38:35,0
15. (94)František Javůrek, Lány40:55,0

Soutěž: muži (30-39) Kategorie: 20 Trať: 7500 m
1. (8)Martin Gabla, Chrudoš Team26:26,0
2. (12)Jiří Kotlík, Rakovník27:23,0
3. (14)Stanislav Cibulka, Iron Stars Beroun27:28,0
4. (16)Martin Ludrovský, KOH-I-NOR Machinery27:52,0
5. (17)Libor Ševčík, TJ Sokol Unhošť27:55,0
6. (18)Jan Kervitcer, KERTEAM Praha28:01,0
7. (21)Michal Borský, Behomians Praha ČKD28:19,0
8. (25)Miroslav Pilát, Nové Strašecí28:49,0
9. (26)Pavel Žlábek, HK Ostřetice29:19,0
10. (27)Jan Hrubý, Chýně29:23,0
11. (30)Pavel Grill, Nové Strašecí29:28,0
12. (44)Pavel Kolajta, TJ Sokol Unhošť31:01,0
13. (47)Petr Toman, SK Blue Divers Znojmo31:45,0
14. (52)Jiří Chlád, Nové Strašecí32:53,0
15. (53)David Kazda, Buštěhrad32:59,0
16. (54)Marek Kedroň, Tuchlovice33:10,0
17. (60)Michal Černý, Lány33:30,0
18. (63)Jan Krákora, Praha33:55,0
19. (64)Jiří Královec, Praha33:58,0
20. (68)Richard Hill, Rynholec34:38,0
21. (74)Jiří Cvrček, Hradec Králové35:30,0
22. (78)Jan Šírek, Lány35:53,0
23. (79)Miroslav Hořejší, Lány35:57,0
24. (87)Pavel Křepela, TigerGym Řepy37:19,0
25. (96)Radek Bus, Černošice43:24,0
26. (98)Václav Důbrava, Kladno50:04,0

Soutěž: muži (40-49) Kategorie: 21 Trať: 7500 m
1. (4)Rudolf Jánošík, Spartak Vlašim25:58,0
2. (5)Metoděj Fikes, MK Kladno26:07,0
3. (6)Petr Havelka, AC Praha 189026:17,0
4. (9)Jan Hřích, BK Louny26:52,0
5. (10)Richard Šimurda, Broumy27:13,0
6. (19)Jiří Bubeníček, Sokol Lhotka Praha28:07,0
7. (22)Harald Scheu, LMD Praha28:30,0
8. (23)Petr Smrčka, BK Říčany28:37,0
9. (28)Štěpán Matula, FK Rozdělov29:25,0
10. (31)Martin Prouza, Bike Team Severní Ledovec29:29,0
11. (36)Jan Reichl, MK Kladno30:07,0
12. (38)Michal Frabša, TJ Kovo Praha30:14,0
13. (40)Radek Fencl, Obořiště30:32,0
14. (41)Jan Tlustý, Maraton klub Kladno30:44,0
15. (45)Marek Pokrupa, Sokol Červený Hrádek31:23,0
16. (48)Tomáš Placatka, Kladno31:54,0
17. (50)Jan Rubeš, Jesenice32:04,0
18. (56)Josef Czervoniak, AVZO Raná33:13,0
19. (66)Rudolf Bačkády, Optimi Praha34:29,0
20. (67)Pavel Kratina, MK Kladno34:35,0
21. (73)Marcel Chládek, Praha35:25,0
22. (77)Ladislav Dvorský, Praha35:47,0
23. (80)Petr Chalupa, Lány35:58,0
24. (83)Jaroslav Sedláček, OK Roztoky36:23,0
25. (97)Hynek Císař, Kladno47:23,0

Soutěž: muži (50-59) Kategorie: 22 Trať: 7500 m
1. (7)Josef Poduška, Velká Dobrá26:24,0
2. (15)Jaroslav Nenadál, Praha 127:42,0
3. (33)Jiří Tůma, Spartak Vlašim29:36,0
4. (39)Jaroslav Šťastný, MK Kladno30:25,0
5. (43)Ladislav Dostál, Moravská Třebová30:57,0
6. (49)Jaromír Doležal, SABZO Praha31:59,0
7. (51)Miroslav Červenka, MK Žebrák32:22,0
8. (58)Pavel Nedvěd, MK Kladno33:19,0
9. (61)Jan Válek, Praha33:54,0
10. (69)Luboš Fidlman, Pchery34:42,0
11. (71)Tomáš Pokorný, Kralovice35:11,0
12. (72)Karel Filip, Nové Strašecí35:24,0
13. (75)Jan Vimer, Kladno35:31,0
14. (82)Luboš Švácha, Sokol Mšeno36:08,0
15. (86)Otakar Wiener, Maratón klub Kladno37:09,0
16. (93)Antonín Wiener, Praha 540:34,0
17. (95)Miroslav Vejražka, Třtice42:52,0

Soutěž: muži (60-69) Kategorie: 23 Trať: 7500 m
1. (32)Václav Lípa, Černošice29:31,0
2. (46)Pavel Novák, Liga 100 Praha31:33,0
3. (55)Petr Werner, Liga 100 Praha33:13,0
4. (59)František Tůma, MK Kladno33:21,0
5. (62)Václav Šůcha, SV Stříbro33:55,0
6. (65)Svatopluk Pour, Slavoj Obecnice34:25,0
7. (76)Jan Rock, Sokol Unhošť35:45,0
8. (84)Vladimír Chochola, MK Kladno36:48,0
9. (85)Jiří Potůček, Velké Přítočno36:59,0
10. (90)Peter Weiss, Praha38:59,0
11. (92)Josef Průša, Slavoj Obecnice39:44,1

Soutěž: muži (70 a starší) Kategorie: 24 Trať: 7500 m
1. (57)Jaroslav Čech, Liga 100 Praha33:14,0
2. (70)Jan Svoboda, Příbram34:59,0
3. (89)Tono Daubner, Liga 100 Kamenice38:50,0
4. (91)Jaroslav Janeček, SABZO Praha38:59,0
5. (99)Vítězslav Forejtar, Praha1:11:52,0

Soutěž: běh pro zdraví Kategorie: 25 Trať: 1200 m
 Veronika Rydlová, Lány 
 Kateřina Rydlová, Lány 
 Kateřina Dvořáková, Lány 
 Helena Dvořáková, Lány 
 Tereza Kytková, Lány 
 Ivana Chalupová, Lány 
 Eva Chalupová, Lány 
 Jan Chalupa, Lány 
 Šimon Chalupa, Lány 
 Luděk Ševčík, Nové Strašecí 
 Vít Ševčík, Nové Strašecí 
 Martina Rychtaříková, Louny 
 Kamila Rychtaříková, Louny 
 Renata Čermáková, Kladno 
 Matěj Čermák, Kladno 
 Martin Čermák, Kladno 
 Jiří Hůla, Kladno 
 Nicole Hůlová, Kladno 
 Vojtěch Reichl, Kladno 
 Tereza Reichlová, Kladno 
 Petra Reichlová, Kladno 
 Jan Reichl, Kladno 
 Jasmína Jančaříková, Lány 
 Vendula Jančaříková, LányVÍTĚZ
 Petr Jančařík, Lány 
 Kateřina Vlčková, Lány 
 Přemysl Vlček, Lány 
 Daniel Vlček, Lány 
 Kateřina Melicharová, Koněprusy 
 Josef Vítkovský, Hýskov 
 Jana Melicharová, Koněprusy 
 Patrik Melichar, Koněprusy 
 Robert Klaus, Praha 
 Barbora Klausová, Praha 
 Veronika Klausová, Praha 
 Veronika Klausová, Praha 
 Renata Schritterová, Lány 
 Radka Hill, Rynholec 
 Daisy Hill, Rynholec 
 Richard Hill, Rynholec 
 Eliška Poborská, SK Jeseniova 
 Milan Bechyně, Kašperské Hory 
 Michaela Slunečková, Lány 
 Petr Havelka, Dřínov 
 Kristýna Havelková, Dřínov 
 Eva Šváchová, Lány 
 Karel Malík, Lány 
 Jitka Malíková, Lány 
 Petra Malíková, Lány 
 Barbora Malíková, Lány 
 Renáta Pulkrábková, Praha 
 Albert Málek, Veltrusy 
 Tereza Popová, Kralupy 
 Eva Málková, Veltrusy 
 Matěj Hájek, Kačice 
 Martina Jupová, Kladno 
 Martin Hájek, Lány 
 Martina Jupová, Kladno 
 Jakub Jupa, Kladno 
 Jan Svoboda, Příbram 
 Josef Průša, Slavoj Obecnice 
 Dana Svobodová, Příbram 
 Václav Šůcha, SV Stříbro 
 Svatopluk Pour, Slavoj Obecnice 
 Vojtěch Franta, Loko Beroun 
 Jan Kervicer, KERTEAM Praha 
 Milada Kervicerová, KERTEAM Praha 
 Anežka Pokorná, Kralovice 
 Blanka Pokorná, Kralovice 
 Alexandr Šimek, Atletika Jižní Město 
 Jaromír Doležal, SABZO Praha 
 Aleš Lomberský, HC Lány 
 Barbora Losová, Lány 
 Jitka Losová, Lány 
 Lenka Šibravová, KERTEAM Praha 
 Michal Prokop, HC Lány 
 Jaromír Doležal, Lány 
 Helena Poborská, KERTEAM Praha 
 Zdena Poborská, SK Jeseniova 
 Štěpánka Trnková, Horní Měcholupy 
 Monika Florová, Újezd nad Lesy 
 Aneta Štrosová, ÚSK Praha 
 David Florová, Újezd nad Lesy 
 Natálie Burgerová, Lány 
 Martina Burgerová, Lány 
 Martin Frolíková, Lány 
 Martin Frolíková, Lány 
 Terezie Frolíková, Lány 
 Gabriela Frolíková, Lány 
 Zuzana Randulová, Lány 
 Tereza Randulová, Lány 
 Václav Hamouz, Lány 
 Václav Hamouz, Lány 
 Patrik Sedláček, OK Roztoky 
 Jaroslav Sedláček, PSK Olymp Praha 
 Linda Sedláčková, OK Roztoky 
 Matyáš Suchánek, Praha 6 
 Petr Suchánek, Praha 6 
 Petra Lendvorská, AC Obora Hvězda 
 Tomáš Lendvorský, AC Obora Hvězda 
 Lenka Kovácsová, Rudná 
 Gabriela Kovács, Rudná 
 Kryštof Kovács, Rudná 
 Tomáš Bratrů, HC Lány 
 Miloslav Prokop, HC Lány 
 Tomáš Lomberský, HC Lány 
 Vratislav Mynář, Praha 
 Alexandra Nosková, Praha 
 Štěpán Kovács, Rudná 
 Beata Kovácsová, Rudná 
 Veronika Kyselá, Lány 
 David Štros, Usk Praha 
 Lenka Rychtrová, Lány 
 Petr Tamchyna, Pardubice 
 Jana Kopalová, Liberec 
 Vladimír Chochola, Tuchlovice 
 Sára Rychtrová, Lány 
 Jiří Ullrich, Lány 
 Nikola Nela Reilová, Lány 
 Klára Navrátilová, Lány 
 Marie Matulová, Lány 
 Filip Procházka, Lány 
 Veronika Bobková, Lány 
 Kateřina Franková, Lány 
 Kateřina Frabšová, Slavie Praha 
 Tereza Frabšová, Slavie Praha 
 Agáta Placatková, Kladno 
 Hedvika Placatková, Kladno 
 Barbora Placatková, Kladno 
 Lene Placatková, Kladno 
 Tomáš Placatka, Kladno 
 Lucie Šimková, HC Lány 
 Jiří Toman, HC Lány 
 David Čerman, HC Lány 
 Matěj Mach, Družec 
 Jolana Chládková, Praha 5 
 Martina Machová, Družec 
 Zdeněk Mach, Družec 
 Petr Zronek, Kladno 
 Jana Zronková, Kladno 
 Tomáš Zronek, Kladno 
 Aneta Zronková, Kladno 
 Barbora Ladrová, Lány 
 Sandra Steinbrecher, Lány 
 Metoděj Fikes, Kačice 
 Květuše Fikesová, Kačice 
 Aneta Fikesová, Kačice 
 Laura Fikesová, Kačice 
 Berta Fikesová, Kačice 
 Metod Fikes, Kačice 
 Matěj Všetula, Srby 
 Petr Poborský, EKP Praha 
 Jan Novák, Sokol Lány 
 Jan Rovný, HC Lány 
 Šárka Vosátková, Kladno 
 Petr Smrčka, Sokol Maxičky 
 Vít Hofman, Nové Strašecí 
 Tereza Vlková, Libušín 
 Marek Kedroň, Tuchlovice 
 Nikola Podušková, Velká Dobrá 
 Josef Poduška, Velká Dobrá 
 Radek Jirkovský, HC Lány 
 David Jirkovský, HC Lány 
 Daniel Jirkovský, HC Lány 
 Andrea Frantová, Loko Beroun 
 Miloš Franta, Loko Beroun 
 Michal Vybulka, Kladno 
 Kamila Mikulcová, Stochov 
 Vojtěch Procházka, Kladno 
 Kateřina Sedláčková, Doksy 
 Martin Štíbal, Vinařice 
 Pavel Kolajta, Unhošť 
 František Kolajta, Unhošť 
 Antonín Kolajta, Unhošť 
 Gabriela Scheinerová, Unhošť 
 Tereza Roubíková, Lány 
 Eliška Závěšická, Lány 
 Tereza Humešová, Lány 
 Vendula Tanečková, Lány 
 Adéla Kotlíková, Rakovník 
 Jiří Kotlík, Rakovník 
 Jitka Růžičková, Kamenné Žehrovice 
 Ondřej Jelínek, Stochov 
 Jiří Chlád, Nové Strašecí 
 Daniela Vlková, Libušín 
 Tomáš Erben, Lány 
 Matouš Mikovec, Lány 
 Jáchym Hašek, Kladno 
 Karolina Císařová, Kladno 
 Miroslav Polák, Kladno 
 Helena Vavrušová, Praha