Výsledky 2015

Výsledková listina

43.ročníku BĚHU VÍTĚZSTVÍ ZÁMECKÝM PARKEM,
který se uskutečnil 8.5.2015 v zámeckém parku v Lánech


Soutěž: Nejmladší dívky, 2011 mladší, 60 m Kategorie: 1 Trať: 60 m
1.Zuzana Žilková, Květnice00:16,0
2.Izabela Kučerová, Kladno00:17,0
3.Iva Bělunková, Praha 400:18,0
4.Tereza Hacklová, Kladno00:19,0
5.Klára Všetulová, Srby00:20,0
6.Štěpánka Skokanová, Sokol Roudnice00:21,0
7.Šárka Zdrubecká, Kamenné Žehrovice00:22,0
8.Anna Nováková, Sokol Lány00:23,0
9.Karolína Pivarči, Lány00:23,0
10.Sára Dvořáková, Lány00:24,0
11.Markéta Žlábková, HK Ostřetice 
12.Helena Scheu, Praha 
13.Anna Šubrtová, Kladno 
14.Magdaléna Rovná, Lány, Křivoklátská 
15.Kateřina Linhartová, BěžeckéNaděje.cz 
16.Erin Bergmann, Vysoký Újezd 
17.Ela Maria Vašková, Zappercentrum ČR 
18.Anna Kytková, Lány 
19.Eliška Jahelková, Nové Strašecí 
20.Michaela Hromádková, Kladno 
21.Hanna Scheu, Praha 
22.Jana Černá, Kladno 
23.Lucie Černá, Kladno 
-Josefína Bromová, AK LounyDQ
 Eliška Barvínková, Libchavy 
 Eliška Křepinská, Praha 
 Agáta Ryšavá, Ruda 
 Sofie Melenová, Vašírov 
 Klára Pospíšilová, Tuchlovice 

Soutěž: Nejmladší chlapci, 2011 mladší, 60 m Kategorie: 2 Trať: 60 m
1.Jakub Zdechovský, Praha00:15,0
2.Tomáš Houžvic, Nové Strašecí00:17,0
3.Adam Mikula, Noutonice00:18,0
4.Arnold Brom, AK Louny00:18,0
5.Jan Tykal, Lidice00:20,0
6.Jan Všetula, Srby 
7.Čeněk Chaloupka, Kladno 
8.Michal Petřík, Nové Strašecí 
9.Filip Král, Ruda 
10.David Kimmer, Čížkovice 
11.Jiří Poborský, Praha 
12.Martin Frolík, Lány 
13.Jáchym Ševčík, TJ Sokol Unhošť 
14.David Havelka, HBK Dřínov 
15.Václav Hamouz, Lány 
16.Metod Fikes, Kačice 
17.Martin Štovčík, Lány 
18.Karel Pleiner, Lány 
19.Šimon Bulíř, Vraňany 
20.Jakub Voslař, Stochov 
21.Matouš Vašek, Zappercentrum ČR 
22.František Pucholt, Nové Strašecí 
23.Jan Pospíšil, Tuchlovice 
24.Jakub Říha, Bohušovice 
25.Marek Pavlát, Kladno 
26.Adam Švolba, Lány 
27.Jakub Kostik, Lány 
 Arian Kraj, Lány 
 František Tlustý, Rynholec 
 Břetislav Mikulec, Praha 10 

Soutěž: Předškolní dívky, 2009 - 10, 140 m Kategorie: 3 Trať: 140 m
1.Eliška Zdechovská, Praha00:23,0
2.Adéla Bílková, Nové Strašecí00:24,0
3.Barbora Pelánová, AK Louny00:26,0
4.Ela Lošťáková, AK Louny00:27,0
5.Adéla Čadilová, Lány00:28,0
6.Dominika Bulířová, Vraňany00:29,0
7.Eliška Ryšavá, Ruda00:30,0
8.Rozálie Rosolová, TK Zdice00:30,0
9.Veronika Vlková, Libušín00:31,0
10.Barbora Kučerová, Kladno00:31,5
11.Tereza Lhotová, Lány00:32,0
12.Natálie Vrbová, Beroun00:32,0
13.Sofie Pospíšilová, Mšecké Žehrovice00:33,0
14.Eliška Chrobáková, Braškov00:33,0
15.Aneta Zronková, Kladno00:33,0
16.Marie Císařová, Kladno00:34,0
17.Emma Korbelová, Beroun00:34,0
18.Anežka Moravcová, Praha 600:35,0
19.Julie Korbelová, Beroun00:35,0
20.Natálie Havelková, Lány00:36,0
21.Tereza Řádová, Lány00:37,0
22.Ema Ladrová, Stochov00:37,5
23.Bára Baumanová, Lány00:38,0
24.Andrea Ronešová, Lány00:40,0
25.Elena Dudášiková, Lány00:43,5
-Barbora Hacklová, Kladno-
 Marie Rovná, Lány, Křivoklátská 

Soutěž: Předškolní chlapci, 2009 - 10, 140 m Kategorie: 4 Trať: 140 m
1.Jakub Parkman, AK Louny00:25,5
2.Matyáš Mikula, Noutonice00:26,0
3.Jakub Dočekal, Kladno00:27,0
4.Ondřej Lipský, Lány00:28,0
5.Kryštof Prokop, HC Slavia Praha00:29,0
6.Lukáš Sušický, Nové Strašecí00:29,0
7.Tobiáš Bach, AK Louny00:30,0
8.Matěj Dvorský, HC Slavia Praha00:30,0
9.Matyáš Tlustý, Žilina00:30,0
10.Adam Rus, Kladno00:31,0
11.Jakub Darsa, Kladno00:31,5
12.Marek Šulc, Lány00:32,0
13.Filip Čibera, Kladno00:32,5
14.Ládík Bechyně, Lány00:33,0
15.Petr Král, Ruda00:33,0
16.Martin Šmucr, Liberec00:33,0
17.David Flor, ŠSK Újezd nad Lesy00:34,0
18.Pavel Stašek, Sokol Kladno00:34,0
19.David Hořejší, Lány00:35,0
20.Adam Melen, Vašírov00:35,0
21.Tomáš Luska, Lány00:36,0
22.Matěj Jahelka, Nové Strašecí00:36,5
23.Martin Urban, Měňany00:37,0
24.Jakub Matějka, Ruda00:37,5
25.Samer Deif, Květnice00:37,5
26.Tomáš Indra, Sulice00:38,0
27.Matyáš Poula, Olešná00:38,5
28.Jiří Dvořák, Nové Strašecí00:39,0
29.Lukáš Petřík, Nové Strašecí00:40,0
30.Matěj Hašek, Kladno00:40,0
31.Jusef Deif, Květnice00:41,0
32.Eduard Fuchs, Beroun00:45,0
33.Jan Hložek, Tymákov00:50,0
34.Jan Seibert, Lány01:15,0
-Jan Kodeš, Kladno-

Soutěž: Přípravka mladší dívky, 2007 - 08, 260 m Kategorie: 5 Trať: 260 m
1.Barbora Míková, Loko Beroun00:43,0
2.Julie Bromová, AK Louny00:43,0
3.Tereza Lípová, Černošice00:44,0
4.Anastázie Chaloupková, AC Tepo Kladno00:44,0
5.Julie Rosolová, TK Zdice00:45,0
6.Kristina Havelková, HBK Dřínov00:46,0
7.Tereza Fliegelová, ŠSK Újezd nad Lesy00:47,0
8.Berta Fikesová, Kačice00:48,0
9.Ema Čadilová, Lány00:49,0
10.Klára Doušová, Nové Strašecí00:50,0
11.Tereza Indrová, TJ Sokol Senohraby00:51,0
12.Julie Filipová, Rakovník00:52,0
13.Natalie Nedvědová, Lány00:54,0
14.Karolína Baumanová, Kláštor pod Znievom00:55,0
15.Michaela Jirouchová, Sokol Hořovice00:56,0
16.Petra Zdrubecká, Kamenné Žehrovice00:56,0
17.Patricie Albertová, ZŠ Lány00:57,0
18.Natálie Worofková, Lány01:02,0
19.Kristýna Lincová, Řevničov01:03,0
20.Barbora Laňková, Praha01:08,0

Soutěž: Přípravka mladší chlapci, 2007 - 08, 260 m Kategorie: 6 Trať: 260 m
1.Matyáš Korbel, Lokomotiva Beroun00:40,0
2.Martin Žák, Basket Kladno00:40,5
3.Karim Deif, ŠSK Újezd nad Lesy00:41,0
4.Michal Všetula, Srby00:41,0
5.Vít Lochovský, Rakovník00:42,0
6.Matěj Žilka, ŠSK Újezd nad Lesy00:43,0
7.Martin Jára, Spartak Praha 400:43,0
8.Tadeáš Bulíř, Vraňany00:44,0
9.Ondřej Krtek, Střela Žebra00:45,0
10.Jiří Mikeš, Atletický odd. Nové Strašecí00:45,0
11.Vojtěch Rus, Kladno00:45,5
12.Lukáš Jíra, Nové Strašecí00:46,0
13.Milan Tlustý, Rynholec00:47,0
14.Tomáš Zronek, Kladno00:48,0
15.Jakub Vaic, Nové Strašecí00:49,0
16.Jan Skokan, Sokol Roudnice00:50,0
17.Adam Ševčík, TJ Sokol Unhošť00:50,5
18.Radim Čebiš, Lány00:51,0
19.Jan Matějka, Ruda00:51,5
20.Jiří Vanko, AK Louny00:52,0
21.Šimon Šmucr, Liberec00:55,0
22.Jáchym Hašek, Kladno01:00,0
23.Martin Laga, Lány01:01,0
24.Fabián Bergman, Vysoký Újezd01:17,0

Soutěž: Přípravka starší dívky, 2005 - 06, 540 m Kategorie: 7 Trať: 540 m
1.Anna Vosecká, ŠSK Újezd nad Lesy01:54,0
2.Michaela Jindrová, Olymp Praha01:57,0
3.Lucie Letová, TJ Lokomotiva Rakovník02:00,0
4.Kateřina Helebrantová, AK Louny02:03,0
5.Veronika Vávrová, AK Louny02:03,5
6.Gabriela Nováková, ŠSK Újezd nad Lesy02:04,0
7.Magdaléna Teplá, ŠSK Újezd nad Lesy02:05,0
8.Kateřina Lipská, Lány02:14,0
9.Rebeka Fabingerová, Nové Strašecí02:17,0
10.Laura Fikesová, Kačice02:17,5
11.Petra Jošková, AK Louny02:18,0
12.Zdena Poborská, SK Jeseniova/Praha02:19,0
13.Helena Mikešová, Atletický odd. Nové Strašecí02:19,0
14.Tereza Teplá, Praha 802:22,0
15.Karolína Císařová, Kladno02:24,0
16.Eliška Kypová, AK Louny02:24,5
17.Tereza Nedvědová, Kladno02:25,5
18.Tereza Kytková, Lány02:28,0
19.Kateřina Bunterová, Nové Strašecí02:29,0
20.Nikola Vrbová, Beroun02:29,0
21.Sára Kašparová, Nové Strašecí02:30,0
22.Hana Myšková, SK Jeseniova/Praha02:31,0
23.Sára Lošťáková, AK Louny02:31,0
24.Markéta Fišerová, Lány02:32,0
25.Terezie Frolíková, Lány02:53,0

Soutěž: Přípravka starší chlapci, 2005 - 06, 540 m Kategorie: 8 Trať: 540 m
1.Adam Hořejší, ZŠ Lány01:50,5
2.Adam Všetula, Srby01:54,5
3.Florian Ketman, Loko Rakovník01:55,0
4.Jiří Koudelka, Pecínov01:57,0
5.Adam Dienelt, AK Louny02:04,0
6.Tomáš Herink, AK Louny02:05,0
7.Mikuláš Chaloupka, Kladno02:09,0
8.Jakub Mošovský, Kladno02:10,0
9.Vojta Reichl, Rytíři Kladno02:11,0
10.Tomáš Sušický, Nové Strašecí02:11,0
11.Daniel Vlček, ZŠ Lány02:11,0
12.Kryštof Cingálek, Lány02:14,0
13.Jiří Pospíšil, Tuchlovice02:15,0
14.Matěj Hájek, Srbeč02:17,0
15.Matěj Vostárek, 2.ZŠ Rakovník02:24,0
16.Jan Paula, Olešná02:27,0
17.Adam Roubík, ZŠ Lány02:27,0
18.Tomáš Jirouchová, Hořovice Sokol02:38,0
19.Oliver Slanina, Lány02:39,0
20.Filip Darsa, Kladno02:41,0
21.Patrik Lípa, Černošice02:46,0
22.Matěj Šulc, Lány02:48,0

Soutěž: Mladší žákyně, 2003 - 04, 540 m Kategorie: 9 Trať: 540 m
1.Monika Florová, ŠSK Újezd nad Lesy01:47,0
2.Pavlina Cubínková, ŠSK Újezd nad Lesy01:47,0
3.Petra Helebrantová, AK Louny01:51,0
4.Sára Stašková, Moderní pětiboj Kladno01:53,0
5.Kristýna Fliegelová, ŠSK Újezd nad Lesy01:54,0
6.Tereza Vlková, Libušín01:54,5
7.Magdalena Malátová, ŠSK Újezd nad Lesy01:55,0
8.Tereza Sajdlová, AK Louny01:57,0
9.Aneta Fikesová, Kačice02:00,0
10.Lucie Rychtaříková, AK Louny02:01,0
11.Heda Chaloupková, AC Tepo Kladno02:01,5
12.Eliška Kalousová, AK Louny02:02,0
13.Aneta Kůrková, ŠSK Újezd nad Lesy02:02,5
14.Natálie Buchcarová, AK Louny02:04,0
15.Michaela Slunečková, Lány02:04,0
16.Karolína Teplá, Praha 802:05,0
17.Karolína Košařová, ŠSK Újezd nad Lesy02:05,0
18.Kateřina Melicharová, Loko Beroun02:06,0
19.Lucie Cingálková, Lány02:06,0
20.Natálie Knorová, AK Louny02:09,0
21.Veronika Rydlová, Lány02:16,0
22.Kristýna Soukupová, Lány02:17,0
23.Štěpánka Málková, Veltrusy02:21,0
24.Julie Ketmanová, Loko Rakovník02:22,0
25.Michaela Krtková, Střela Žebrák02:30,0
26.Šárka Lípová, Černošice02:35,0
27.Tereza Randulová, Lány02:35,0
28.Lucie Pelcmanová, Lány02:36,0
29.Veronika Rysová, Rynholec02:41,0
-Kateřina Bachová, AK Louny-

Soutěž: Mladší žáci, 2003 - 04, 540 m Kategorie: 10 Trať: 540 m
1.Matěj Všetula, AC Tepo Kladno01:45,0
2.Alexandr Šimek, Atletika Jižní Město01:50,0
3.Jan Lochovský, Rakovník01:50,5
4.Jan Hřích, AK Louny01:51,0
5.Michal Jára, Spartak Praha 401:53,0
6.Adam Čebiš, Lány01:54,0
7.Robert Klaus, Gymnázium PORG Praha01:56,0
8.Michal Žák, Basket Kladno02:01,0
9.Tomáš Míka, Lokomotiva Beroun plavání02:02,0
10.Michal Hanzlíček, Lány02:02,0
11.Zdeněk Nedvěd, Lány02:03,0
12.Jakub Žák, Basket Kladno02:04,0
13.Vojta Hrdina, Valdek02:07,0
14.Vojtěch Hříbal, Sýkořice02:07,0
15.David Kožíšek, Kladno02:08,0
16.Václav Štýbr, Lány02:21,0
17.Jiří Roneš, Lány02:22,0
18.Ondra Voslář, Lány02:42,0

Soutěž: Starší žákyně, 2001 - 02, 1080 m Kategorie: 11 Trať: 1080 m
1.Kateřina Rydlová, Lány, AC Tepo Kladno03:56,0
2.Kateřina Dvorská, TJ Stodůlky Praha04:03,0
3.Anna Mňoučková, ŠSK Újezd nad Lesy04:08,0
4.Eliška Eibichová, ŠSK Újezd nad Lesy04:12,0
5.Barbora Vítková, Kladno04:31,0
6.Květa Chaloupková, AC Tepo Kladno04:48,0
7.Petra Šnajbergová, Lány04:51,0
8.Šárka Vosátková, Kladno05:06,0
9.Anežka Volfová, Praha05:16,0
10.Nikola Nela Reilová, Lány05:54,0
11.Adéla Kytková, Lány05:54,0
-Markéta Pospíšilová, Tuchlovice-

Soutěž: Starší žáci, 2001 - 02, 1080 m Kategorie: 12 Trať: 1080 m
1.Matouš Tůma, KMP Kladno03:34,0
2.Al Reyahi Sami, KMP Kladno03:51,0
3.Pavel Jindra, PSK Olymp Praha04:02,0
4.Lukáš Kratochvíl, ŠSK Újezd nad Lesy04:08,0
5.Artem Luzin, Lány04:13,0
6.Jan Vaněček, Lány04:16,0
7.Jan Cikhart, Hřebeč04:35,0
8.Václav Vávra, AK Louny04:40,0
9.Daniel Czervoniak, AK Louny05:23,0

Soutěž: Dorostenky, 1998 - 2000, 1620 m Kategorie: 13 Trať: 1620 m
1.Anna Sieglová, ŠSK Újezd nad Lesy06:45,0
2.Michaela Zimmermannová, ŠSK Újezd nad Lesy07:42,0
3.Linda Sedláčková, OK Roztoky08:29,0

Soutěž: Dorostenci, 1998 - 2000, 1620 m Kategorie: 14 Trať: 1620 m
1.Pavel Siegl, ŠSK Újezd nad Lesy05:32,0
2.Michal Kovalovský, Běchovičtí běžci05:41,0
3.Tomáš Fencl, Lány05:53,0
4.Karel Vítek, Kladno06:11,0
5.Jakub Slanina, Lány07:09,0

Soutěž: Ženy, 1981 - 97, 3770 m Kategorie: 15 Trať: 3770 m
1. (1)Petra Kubešová, Kerteam13:40,0
2. (3)Lenka Šibravová, Kerteam14:39,0
3. (4)Vlaďka Hrstková, Kerteam15:15,0
4. (9)Veronika Mikulová, Noutonice17:06,0
5. (11)Adéla Houžvicová, Nové Strašecí17:50,0
6. (14)Jana Jahelková, Nové Strašecí18:04,0
7. (18)Tereza Vrbová, KOVO Praha18:55,0
8. (21)Maria Žigová Repaská, Nové Strašecí19:14,0
9. (22)Hedvika Mášová, Nové Strašecí19:16,0
10. (23)Markéta Reidingerová, MEDINS/Rojšín19:22,0
11. (29)Barbora Cikhartová, Hřebeč20:57,0
12. (30)Beata Albertová, Stochov Slovanka20:58,0
13. (31)Michaela Zimermanová, Kladno21:08,0
14. (34)Tereza Strnadová, Kladno21:31,0
15. (38)Barbora Talašová, Praha21:51,0
16. (46)Andrea Svobodová, Praha23:27,0
17. (51)Tereza Topková, Kladno24:23,0
18. (52)Eva Pelíšková, Červenoújezdské pumpy24:50,0
19. (53)Veronika Rudolfová, Rakovník24:53,0

Soutěž: Ženy, 1971 - 80, 3770 m Kategorie: 16 Trať: 3770 m
1. (20)Helena Poborská, Kerteam14:16,1
2. (6)Katarina Třísková, Praha16:37,0
3. (8)Eva Adamusová, MEDINS Kamenné Žehrovice16:54,0
4. (12)Irena Peprná, CMC17:52,0
5. (15)Štěpánka Trnková, ŠSK Újezd nad Lesy18:22,0
6. (27)Ivana Rosolová, Zdice20:13,0
7. (28)Radana Baumanová, Lány20:51,0
8. (32)Petra Reichlová, Kladno21:19,0
9. (33)Miluše Pospíšilová, Tuchlovice21:28,0
10. (35)Jana Adamcová, Červenoújezdské pumpy21:38,0
11. (36)Hana Kotíková, Kladno21:44,0
12. (37)Kateřina Bažantová, Stochov Slovanka21:47,0
13. (39)Kateřina Sušická, Nové Strašecí22:03,0
14. (40)Jaroslava Miková, Nové Strašecí22:03,0
15. (41)Jana Mikešová, Nové Strašecí22:03,0
16. (42)Gabriela Vágnerová, NEU-ULM22:42,0
17. (43)Marta Nekužová, Kladno22:46,0
18. (44)Martina Cingálková, Lány23:11,0
19. (45)Lenka Kypová, Panenský Týnec23:12,0
20. (48)Žaneta Sandtnerová, Kerteam23:41,0
21. (54)Soňa Bártlová, Nové Strašecí25:02,0
22. (55)Lucie Hospodská, Praha26:35,0

Soutěž: Ženy, 1970 a starší, 3770 m Kategorie: 17 Trať: 3770 m
1. (5)Libuše Vlachyňská, Liga 100 Praha16:12,0
2. (7)Helena Vavrušová, TJ Liga 100 Praha16:42,0
3. (10)Alena Fliegelová, Sabzo Praha17:20,0
4. (13)Hana Breburdová, Maraton klub Kladno17:57,0
5. (16)Petra Sedláčková, OK Roztoky18:25,0
6. (17)Dana Svobodová, Příbram18:53,0
7. (19)Petra Mošovská, Kladno19:04,0
8. (20)Michaela Jambrichová, Kladno19:10,0
9. (24)Jitka Růžičková, MK Kladno19:25,0
10. (25)Pavla Suchanová, TJ Kovo Praha19:36,0
11. (26)Jitka Dolejšová, Sabzo Praha19:37,0
12. (47)Marie Peterková, Slaný23:29,0
13. (49)Světlana Goncharová, Lány23:46,0
14. (50)Petra Přibylová, Kladno / ZŠ Lány24:06,0
15. (56)Marie Vítková, Kladno26:46,0
16. (57)Jana Požgayová, Bonbon27:35,0

Soutěž: Muži, 1986 - 97, 7540 m Kategorie: 18 Trať: 7540 m
1. (1)Volodymyr Trotsiuk, Kerteam Praha25:15,0
2. (2)Viktor Šinágl, Kerteam25:32,0
3. (8)Jiří Franz, Kerteam Praha26:52,0
4. (13)Martin Zahradník, Malíkovice29:23,0
5. (15)Martin Lázna, BK Louny29:32,0
6. (17)David Sklenář, Rakovník29:36,0
7. (24)Tomáš Kadlec, Modřany30:20,0
8. (37)Zbyněk Říha, Libochovice32:06,0
9. (45)Václav Bečvář, Jedomělice32:58,0
10. (49)Jaroslav Calta, Maraton klub Kladno33:44,0
11. (60)Václav Daníček, Srby35:05,0
12. (67)Vojtěch Procházka, Kladno36:24,0
13. (92)Viktor Stegnei, Orlické Záhoří39:43,0
14. (94)Tomáš Málek, Praha39:56,0
15. (102)František Javůrek, Lány41:57,0
16. (105)Tomáš Prázdný, Červenoújezdské pumpy42:54,0
17. (111)Petr Rajchl, Praha45:28,0
18. (114)Daniel Bohoněk, 01:03:00,0

Soutěž: Muži, 1976 - 85, 7540 m Kategorie: 19 Trať: 7540 m
1. (6)Pavel Losenský, TJ Sokol Unhošť26:36,0
2. (9)Marek Bublík, AC Tepo Kladno27:43,0
3. (11)Miroslav Matěcha, Hvězda Trnovany27:58,0
4. (14)Martin Ludrovský, Kohinor Machinery29:25,0
5. (18)Jan Kervitcer, Kerteam29:36,0
6. (19)Libor Ševčík, TJ Sokol Unhošť29:38,0
7. (21)Radek Urx, Třebotov29:54,0
8. (26)Michal Axamit, Ruda30:43,0
9. (27)Ondřej Vaňura, Sokol Běrunice30:50,0
10. (28)Adam Pražák, SKUŠ Praha31:00,0
11. (31)Tomáš Linhart, BěžeckéNaděje.cz31:24,0
12. (33)Pavel Grill, Nové Strašecí31:27,0
13. (35)Dušan Pospíšil, Mšecké Žehrovice31:56,0
14. (36)Bohumil Nevím, Nové Strašecí32:00,0
15. (38)Jan Sestra, Vagus Lišov32:06,0
16. (41)Tomáš Lichner, Stochov32:25,0
17. (46)Marek Drabina, Praha - Modřany33:08,0
18. (47)Václav Vašek, Zappercentrum ČR33:17,0
19. (50)Viktor Kraus, Stochov33:46,0
20. (52)Jiří Chlád, Nové Strašecí33:58,0
21. (54)Marek Kedroň, Nové Strašecí34:11,0
22. (55)Jan Šírek, Lány34:15,0
23. (56)Richard Hill, Rynholec34:21,0
24. (59)Martin Adamec, Červenoújezdské pumpy35:00,0
25. (62)Jiří Petlach, Praha35:28,0
26. (63)Jiří Kabyl, CMC Praha 635:47,0
27. (66)Jaroslav Bílek, Nové Strašecí36:23,0
28. (68)Petr Kimmer, Čížkovice36:31,0
29. (69)Jiří Královec, Praha Hlubočepy36:33,0
30. (71)David Kazda, Buštěhrad36:44,0
31. (73)Petr Steinbauer, MEDINS/Rojšín36:59,0
32. (74)Petr Toman, Cirkus MEDINS37:00,0
33. (75)Milan Hořejší, Lány37:07,0
34. (77)Tomáš Moravec, Praha 637:15,0
35. (78)Michal Černý, Lány37:18,0
36. (80)Jiří Cvrček, Hradec Králové37:23,0
37. (87)Jan Keller, Buštěhrad38:19,0
38. (100)Marek Fuchs, Beroun41:37,0
39. (101)Miroslav Tlustý, Rynholec41:54,0

Soutěž: Muži, 1966 - 75, 7540 m Kategorie: 20 Trať: 7540 m
1. (3)Petr Havelka, Eleven run team26:24,0
2. (5)Jíří Rosol, Lokomotiva Beroun26:34,0
3. (10)Jan Reichl, MK Kladno27:50,0
4. (12)Metoděj Fikes, Maraton klub Kladno28:20,0
5. (16)Harald Scheu, Praha29:35,0
6. (22)Jesus Menendez, Andragon30:16,0
7. (23)Tomáš Rychetský, HH Smíchov30:20,0
8. (25)Robert Rauer, KB Běkodo Teplice30:37,0
9. (29)Milan Vomastek, MK Kladno31:15,0
10. (40)Štěpán Matula, Olympia Kladno32:20,0
11. (48)Josef Czervoniak, Avzo Raná33:19,0
12. (51)Zbyněk Žák, Kladno33:48,0
13. (57)Milan Dítě, Srby34:29,0
14. (65)Jiří Vítek, Kladno36:16,0
15. (81)Miroslav Dudič, MEDINS37:34,0
16. (84)Jaroslav Sedláček, OK Roztoky37:54,0
17. (85)Hynek Císař, Kladno38:00,0
18. (88)Tomáš Pospíšil, Vinařice38:22,0
19. (90)Tomáš Jirouch, Sokol Hořovice38:37,0
20. (96)Jiří Pospíšil, Tuchlovice40:05,0
21. (98)Jan Novák, Sokol Lány41:14,0
22. (107)Jiří Hamouz, Žilina44:09,0
23. (112)Jiří Vorlíček, Bonbon46:05,0

Soutěž: Muži, 1956 - 65, 7540 m Kategorie: 21 Trať: 7540 m
1. (7)Josef Poduška, Sokol Unhošť26:40,0
2. (20)Josef Vitásek, Buková29:41,0
3. (42)Ladislav Dostál, Moravská Třebová32:30,0
4. (43)Michal Frabša, TJ Kovo Praha32:37,0
5. (53)Vladimír Dlouhý, Dlouháni Roudnice34:00,0
6. (58)Pavel Matějovský, AVC / Sabzo34:36,0
7. (70)Josef Beránek, MK Kladno36:36,0
8. (72)Zdeněk Kavka, Maraton klub Kladno36:46,0
9. (76)Luboš Fidlman, Pchery37:11,0
10. (82)Pavel Nedvěd, MK Kladno37:40,0
11. (83)Tomáš Hrdina, Beroun37:44,0
12. (89)Luboš Švácha, Sokol Mšeno38:25,0
13. (93)Luboš Veselý, Nové Strašecí39:45,0
14. (97)Otakar Wiener, Maraton klub Kladno40:43,0
15. (104)Jan Míšek, Bonbon42:12,0
16. (106)Radomír Dolejš, Sabzo Praha43:47,0
17. (115)Petr Rada, Kerteam01:04:00,0

Soutěž: Muži, 1946 - 55, 7540 m Kategorie: 22 Trať: 7540 m
1. (4)Miloš Smrčka, BK Říčany26:31,0
2. (30)Václav Lípa, Černošice31:20,0
3. (32)Miroslav Matěcha, TJ Hvězda Trnovany31:26,0
4. (34)Tomáš Fendrych, Liga 100 Praha31:48,0
5. (39)Pavel Novák, Liga 100 Praha32:17,0
6. (44)Jaroslav Gregor, ACOH Praha32:55,0
7. (61)Petr Werner, Liga 100 Praha35:07,0
8. (64)Václav Šůcha, SV Stříbro36:06,0
9. (79)Jan Rock, Sokol Unhošť37:22,0
10. (91)Jan Vimer, Kladno39:02,0
11. (95)Vladimír Chochola, MK Kladno40:05,0
12. (99)Jindřich Kašpar, Lány41:24,0
13. (103)František Knobloch, Sokol Stodůlky42:06,0
14. (108)Josef Průša, Slavoj Obecnice44:20,0
15. (110)Pavel Šinágl, Kerteam Praha45:10,0

Soutěž: Muži, 1945 a starší, 7540 m Kategorie: 23 Trať: 7540 m
1. (86)Jan Svoboda, Příbram38:03,0
2. (109)Antonín Šulo, Běkodo Teplice44:30,0
3. (113)Miroslav Anděl, DMT Kadaň47:16,0
4. (116)František Feňa, AVC Praha01:06:15,0

Soutěž: Běh pro zdraví, 1270 m Kategorie: 24 Trať: 1270 m
 Jan Novák, Sokol Lány 
 Michaela Slunečková, Lány 
 Stanislav Švadlenka, Rynholec 
 Šárka Švadlenková, Rynholec 
 Kateřina Dvořáková, Lány 
 Helena Dvořáková, lány 
 Adéla Kytková, Lány 
 Kristýna Havelková, Dřínov 
 Petr Havelka, Dřínov 
 Květa Havelková, Dřínov 
 David Havelka, Dřínov 
 Martin Hájek, Srbeč 
 Matěj Hájek, Srbeč 
 Monika Erbová, Srbeč 
 Barbora Richterová, Kladno 
 Matěj Hašek, Kladno 
 Jáchym Hašek, Kladno 
 Jana Melicharová, Koněprusy 
 Kateřina Melicharová, Koněprusy 
 Patrik Melichar, Koněprusy 
 Pavel Pekař, Lány 
 Kateřina Rydlová, Lány 
 Jakub Rydlo, Lány 
 Kateřina Rydlová, Lány 
 Veronika Rydlová, Lány 
 Sára Stašková, Kladno 
 David Dudášik, Lány 
 Klára Dudášiková, Lány 
 Aneta Dudášiková, Lány 
 Elena Dudášiková, Lány 
 Marie Kimmerová, Čížkovice 
 Jana Říhová, Bohušovice 
 Barbora Klausová, Lány - Praha 
 Robert Klaus, Lány - Praha 
 Renata Schritterová, Lány 
 Milan Bechyně, Lány 
 Michaela Jambrichová, Kladno 
 Karolina Přibylová, Brno 
 Andrea Přibylová, České Budějovice 
 Adéla Bílková, Nové Strašecí 
 Simona Bílková, Nové Strašecí 
 Kristýna Bílková, Nové Strašecí 
 Jaroslav Bílek, Nové Strašecí 
 Dana Rauerová, Teplice 
 Adam Rauer, Teplice 
 Tomáš Rychecký, HH Smíchov 
 Kamila Rychecká, HH Smíchov 
 Michal Černý, Lány 
 Žaneta Černá, Lány 
 Nicol Černá, Lány 
 Jiří Vítek, Kladno 
 Karel Vítek, Kladno 
 Barbora Vítková, Kladno 
 Marie Vítková, Kladno 
 Jaroslav Jíra, Lány 
 Lukáš Jíra, Lány 
 Miroslav Tlustý, Rynholec 
 Milan Tlustý, Rynholec 
 Beata Tlustá, Rynholec 
 Daniel Vlček, Lány 
 Václav Štýbr, Lány 
 Tereza Randulová, Lány 
 Veronika Rysová, Rynholec 
 Kateřina Frabšová, Praha 
 Lenka Matějů, Plzeň 
 Vojta Reichl, Kladno 
 Tereza Reichlová, Kladno 
 Petra Reichlová, Kladno 
 Jan Reichl, Kladno 
 Tereza Vrbová, KOVO Praha 
 Michal Frabša, KOVO Praha 
 Pavla Suchanová, KOVO Praha 
 Ondřej Losenský, TJ Sokol Unhošť 
 Josef Poduška, Sokol Unhošť 
 Petr Zronek, Kladno 
 Tomáš Zronek, Kladno 
 Jan Keller, Buštěhrad 
 Tereza Kellerová, Buštěhrad 
 Karolina Kellerová, Buštěhrad 
 David Kazda, Buštěhrad 
 Julie Kazdová, Buštěhrad 
 Marek Fuchs, Beroun 
 Eduard Fuchs, Beroun 
 Vojta Rus, Kladno 
 Martin Žák, Kladno 
 Jana Požgayová, Bonbon 
 Jaroslav Macák, Bonbon 
 Břetislav Mikulec, Bonbon 
 Jan Svoboda, Příbram 
 Jaroslav Sedláček, OK Roztoky 
 Patrik Sedláček, OK Roztoky 
 Jan Kervitcer, Kerteam 
 Soňa Kervitcerová, Kerteam 
 Milada Kervitcerová, Kerteam 
 Dana Svobodová, Příbram 
 Václav Šůcha, Stříbro 
 Josef Průša, Slavoj Obecnice 
 Jakub Žák, Basket Kladno 
 Michal Žák, Basket Kladno 
 Zbyněk Žák, Basket Kladno 
 Markéta Pospíšilová, Tuchlovice 
 Jiří Pospíšil, Tuchlovice 
 Klára Pospíšilová, Tuchlovice 
 Jan Pospíšil, Tuchlovice 
 Miluše Pospíšilová, Tuchlovice 
 Jiří Pospíšil, Tuchlovice 
 Ella Kervitcerová, Kerteam Praha 
 Václav Bečvář, Jedomělice 
 Vojtěch Procházka, Kladno 
 Kristián Toman, Praha 
 David Trnka, ŠSK Újezd nad Lesy 
 Štěpánka Trnková, ŠSK Újezd nad Lesy 
 Monika Florová, ŠSK Újezd nad Lesy 
 Eva Kotíková, Kladno 
 Vojta Kotíková, Kladno 
 Hana Kotíková, Kladno 
 Robert Rauer, Teplice 
 Alžběta Kopernická, Kladno 
 Jitka Kopernická, Kladno 
 Petr Kopernický, Kladno 
 Kateřina Vlčková, Lány 
 Petra Přibylová, Kladno - ZŠ Lány 
 Aleš Lomberský, Lány 
 Tomáš Bratrů, Lány 
 Adam Čebiš, Lány 
 Jan Cikhart, Lány 
 Marta Nekužová, Kladno 
 Miloš Nekuža, Kladno 
 Jitka Královcová, Praha 5 
 Vanda Královcová, Praha 5 
 Pavla Pražáková, Praha 
 Adam Pražák, Praha 
 Alex Pražák, Praha 
 Andrej Pražák, Praha 
 Ivan Pražák, Praha 
 Marie Beránková, Krušovice 
 Julie Špásová, Lány 
 Hana Špásová, Lány 
 Martin Náprstek, HC Lány 
 Kuba Náprstek, HC Lány 
 Adam Hořejší, Lány 
 Barbora Ladrová, Lány 
 Jiří Ullrych, Praha 
 Miloslav Kníže, Kladno 
 Vojtěch Kníže, Kladno 
 Anna Knížetová, Kladno 
 David Jirkovský, HC Lány 
 Daniel Jirkovský, HC Lány 
 Radek Jirkovský, HC Lány 
 Jiří Suk, HC Lány 
 Adam Suk, HC Lány 
 Luděk Slapnička, HC Lány 
 Miroslava Hamouzová, HC Lány 
 Monika Hamouzová, HC Lány 
 Adam Všetula, Srby 
 Aneta Fikesová, Kačice 
 Laura Fikesová, KačiceVÍTĚZ
 Berta Fikesová, Kačice 
 Metod Fikes, Kačice 
 Metoděj Fikes, Kačice 
 Barbora Bláhová, Kladno 
 Michael Všetula, Srby 
 Matěj Všetula, Srby 
 Petr Fanta, Kladno 
 Lenka Franková, Lány 
 Tereza Lípová, Černošice 
 Šárka Lípová, Černošice 
 Patrik Lípa, Černošice 
 Václav Lípa, Černošice 
 Kryštof Cingálek, Lány 
 Lucie Cingálková, Lány 
 Martina Cingálková, Lány 
 Šárka Vosátková, Kladno 
 Marek Drabina, Praha 
 Petr Rajchl, Praha 
 Mária Žigová Repaská, Nové Strašecí 
 Michaela Jambrichová, Kladno 
 Adéla Samuelová, Vašírov 
 Barbora Kejlová, Lány 
 Jiří Kabyl, Praha 
 Irena Peprná, Praha 
 Josef Vitásek, Buková 
 Matouš Mikovec, Nové Strašecí 
 Zuzana Štokrová, Lány 
 Josef Czervoniak, Avzo Raná 
 Daniel Czervoniak, Avzo Raná 
 Adam Czervoniak, Avzo Raná 
 Vlad. Trogiuk, Kerteam Praha 
 Ivana Hájková, Kladno 
 Jana Häcklová, Kladno 
 Tomáš Häckl, Kladno 
 Věra Häcklová, Kladno 
 Vlastimil Hořejší, Lány 
 Radomír Dolejš, Praha 
 Jitka Dolejšová, Praha 
 Vladimír Chochola, Tuchlovice 
 Milan Vomastek, Stochov 
 Luboš Švácha, Mšeno 
 Ivana Rosolová, Zdice 
 Dan Rychecký, HH Smíchov 
 Lenka Kypová, Panenský Týnec 
 Eliška Kypová, Panenský Týnec 
 Tomáš Klančík, Litoměřice 
 Jiří Cvrček, Hradec Králové 
 Jiří Petlach, Klub Bulíkova 
 Andrea Svobodová, Klub Bulíkova 
 Beáta Albertová, Klub Bulíkova 
 Helena Vavrušová, Liga 100 Praha 
 Ladislav Bechyně, Lány