Výsledky 2016

Výsledková listina

44.ročníku BĚHU VÍTĚZSTVÍ ZÁMECKÝM PARKEM,
který se uskutečnil 8.5.2016 v zámeckém parku v Lánech


Soutěž: Nejmladší dívky, 2012 a mladší, 60 m Kategorie: 1 Trať: 60 m
1.Anna Šubrtová, Kladno00:15,6
2.Klára Všetulová, Srby00:17,2
3.Michaela Hromádková, Kladno00:23,9
4.Sofie Melenová, Vašírov00:24,6
5.Klárka Kozelková, Kamenný Most00:26,6
6.Eliška Křepinská, Lány00:33,3
7.Anežka Chrobáková, Valdek00:34,8
8.Emily Dlouhá, Lány00:35,8
9.Klárka Nováková, Lány00:36,4
10.Nela Tlustá, Podlešín00:37,6
11.Barborka Nekolná, Nový Vestec00:48,4
12.Anežka Vlková, Stochov00:54,3
13.Veronika Junková, Kladno01:10,0
14.Klára Baumanová, Lány01:13,0
15.Anna Macourková, Praha501:16,0
16.Adéla Píšová, Lány01:35,0
17.Nela Kasáčková, Rynholec01:36,0
-Julinka Daňhelka, Praha-Zličín 
-Anna Krejčí, Nové Strašecí 

Soutěž: Nejmladší chlapci, 2012 a mladší, 60 m Kategorie: 2 Trať: 60 m
1.Jan Všetula, Srby00:15,4
2.Jáchym Ševčík, Unhošť00:16,6
3.Metod Fikes, Kačice00:17,3
4.Matěj Štekl, Nové Strašecí00:17,7
5.Tomáš Bratrů, Srby00:23,4
6.Aleš Kánský, Lány00:27,8
7.Kristián Cís, Praha 5 - Stodůlky00:28,0
8.Jakub Voslař, Lány00:31,4
9.Vojta Franta, Loko Beroun00:33,8
10.Adam Švolba, Lány00:40,4
11.Jiří Markup, Stochov00:46,0
12.Adam Čihák, Králův Dvůr01:10,5
13.Kryštof Hložek, Tymákov01:11,6
14.Adam Cibulka, Praha01:12,0
15.Jan Novák, TJ Sokol Lány01:12,7
16.Ondřej Prokop, Lány02:02,0
17.Jakub Kostik, Lány02:20,0
18.Jakub Píša, Lány02:40,0

Soutěž: Předškolní dívky, 2010 - 11, 260 m Kategorie: 3 Trať: 260 m
1.Lucie Šilerová, Šanov00:50,6
2.Majda Vlčková, Stará Boleslav00:52,5
3.Kristýna Miclíková, Atletika Jižní město00:52,9
4.Sofie Sinada, Kladno00:53,3
5.Tereza Hartmanová, Dukla Praha00:56,2
6.Dana Pešulová, Braškov00:57,6
7.Zuzana Žilková, ŠSK Újezd nad Lesy00:58,1
8.Anička Sýkorová, Lány00:58,5
9.Laura Sinada, Kladno01:00,0
10.Ema Ladrová, Stochov01:00,6
11.Eliška Chrobáková, Braškov01:02,0
12.Rozárka Rosolová, TK Zdice01:03,2
13.Bára Baumanová, Lány01:04,0
14.Barbora Kánská, Lány01:04,4
15.Isabela Kučerová, Kladno01:06,0
16.Karolína Pivarči, Lány01:09,0
17.Elena Dudášíková, Lány01:09,3
18.Emma Tlustá, Kralupy nad Vltavou01:10,0
19.Natalie Havelková, Lány01:10,5
20.Anna Nováková, TJ Sokol Lány01:12,0
21.Šárka Zdrubecká, Kamenné Žehrovice01:13,7
22.Tereza Kellerová, Buštěhrad01:14,4
23.Klára Gottwaldová, Lány01:15,0
24.Helena Scheu, Praha01:23,0
25.Dominika Hegrová, Zvoleněves01:24,0
26.Tereza Häcklová, Kladno01:24,0
-Amálka Daňhelka, Praha-Zličín 

Soutěž: Předškolní chlapci, 2010 - 11, 260 m Kategorie: 4 Trať: 260 m
1.Denis Alföldi, AC Tepo Kladno00:44,3
2.Samuel Horák, Kačice00:47,0
3.Marek Choutka, SK Aktis Praha00:48,3
4.Jindřich Tlustý, Kralupy nad Vltavou00:48,8
5.David Flor, ŠSK Újezd nad Lesy00:50,6
6.Jakub Zdechovský, Praha00:51,2
7.Kryštof Prokop, Praha00:52,6
8.Ondřej Lipský, Lány00:53,6
9.Petr Král, Ruda00:54,2
10.David Hořejší, TJ Sokol Lány00:55,2
11.Jusef Deif, ŠSK Újezd nad Lesy00:56,2
12.Samer Deif, ŠSK Újezd nad Lesy00:57,0
13.Tomáš Haužvic, Nové Strašecí00:57,4
14.Václav Svoboda, AK Louny00:58,9
15.Matyáš Jelen, ŠSK Újezd nad lesy01:00,5
16.Filip Král, Ruda01:01,0
17.Matěj Hašek, Kladno01:01,4
18.Matyáš Poula, Olešná01:03,3
19.Vojtěch Velíšek, Knovíz01:05,2
20.Lukáš Linc, Kamenné Žehrovice01:06,8
21.Čeněk Chaloupka, Kladno01:07,5
22.Tomáš Indra, Sokol Senohraby01:08,3
23.David Havelka, AC Praha 189001:10,2
25.Michal Petřík, Lány01:13,5
26.Lukáš Husník, Lány01:14,6
27.Michal Kafka, TK Zdice01:16,0
28.Jáchym Liška, Plzeň01:18,0
29.Jan Tykal, Lidice01:19,6
30.Oldřich Stýblo, Užice01:22,6
31.Eduard Fuchs, Beroun01:24,1
32.Jan Hložek, Tymákov01:31,7
33.Tomáš Markup, Stochov02:17,9
34.Matyáš Kohlman, Lány02:33,5
35.Šimon Kohlman, Lány02:43,0
36.Radim Štekl, Nové Strašecí 
-Petr Vacek, Nové Strašecí 

Soutěž: Přípravka mladší dívky, 2008 - 09, 260 m Kategorie: 5 Trať: 260 m
1.Kateřina Hartmanová, Dukla Praha00:40,7
2.Kristýna Vlčková, TJ Sokol Říčany a Radošovice00:41,5
3.Kristina Havelková, AC Praha 189000:43,5
4.Julie Lávicová, AK Louny00:44,8
5.Eliška Zdechovská, Praha00:45,7
6.Adéla Bílková, Nové Strašecí00:46,3
7.Karolína Hájková, Praha 800:47,2
8.Stela Roztočilová, Lužná00:47,4
9.Eva Chalupová, Lány00:48,0
10.Marie Choutková, SK Aktis Praha00:48,5
11.Sofie Slavíková, AK Louny00:48,4
12.Nikola Kárníková, Vinařice00:49,0
13.Barbora Pelánová, AK Louny00:50,4
14.Štěpánka Pelcová, AK Louny00:52,0
15.Tereza Fišerová, AK Louny00:52,8
16.Petra Zdrubecká, Kamenné Žehrovice00:56,6
 Berta Fikesová, Kačice00:56,7
17.Veronika Vlková, AC Tepo Kladno00:57,0
18.Anastázie Kajprová, Kladno00:57,3
19.Viktoria Steinbrecher, Lány00:58,3
20.Kamila Krejčí, Nové Strašecí00:59,7
21.Patricia Albertová, Lány01:00,0
22.Adéla Lomberská, Lány01:00,3
23.Adéla Šteklová, Nové Strašecí01:00,8
24.Barbora Laňková, Kladno01:03,8
25.Barbora Hacklová, Kladno01:03,8
 Daisy Hill, Rynholec01:10,0

Soutěž: Přípravka mladší chlapci, 2008 - 09, 260 m Kategorie: 6 Trať: 260 m
1.Karim Deif, ŠSK Újezd nad Lesy00:40,5
2.Matěj Žilka, ŠSK Újezd nad Lesy00:40,9
3.Adam Alföldi, AC Tepo Kladno00:41,5
4.Lukáš Jelen, ŠSK Újezd nad lesy00:42,0
5.Ondřej Nikodým, Nové Strašecí00:45,3
6.Jan Vosecký, ŠSK Újezd nad Lesy00:47,0
7.Petr Vacek, Nové Strašecí00:47,7
8.Lukáš Klusák, Stochov00:48,2
9.Jaromír Pilát, Nové Strašecí00:48,9
10.Adam Kleindienst, Nové Strašecí00:49,5
11.Daniel Badziony, Lány00:49,9
12.Jakub Parkman, AK Louny00:52,7
13.Jakub Dočekal, Kladno00:53,2
14.Jakub Ježek, Libušín00:53,7
15.Lukáš Kafka, TK Zdice00:54,2
16.Daniel Mikulka, Dřínov, Mělník00:55,0
18.Adam Melen, Vašírov00:57,3
19.Marek Šulc, Kladno00:58,0
20.Ladislav Bechyně, Lány00:59,5
21.Martin Laga, Lány01:00,4
22.Matyáš Tlustý, Žilina01:01,2

Soutěž: Přípravka starší dívky, 2006 - 07, 540 m Kategorie: 7 Trať: 540 m
1.Veronika Vávrová, AK Louny01:55,0
2.Lucie Letová, LOKO Rakovnik01:57,0
3.Barča Míková, LOKO Beroun01:59,0
4.Lucie Tereza Valachová, TJ Lokomotiva Beroun02:02,0
5.Alžběta Bidrmanová, AK Louny02:05,0
6.Kristýna Soukupová, Lány02:08,0
7.Natálie Bláhová, ŠSK Újezd nad Lesy02:09,0
8.Anna Koudelková, Pecínov02:10,0
9.Viktorie Slavíková, AK Louny02:12,0
10.Anastázie Chaloupková, Kladno02:14,0
11.Klárka Doušová, Nové Strašecí02:19,0
12.Nela Bláhová, ŠSK Újezd nad Lesy02:22,0
13.Rozálie Pilátová, Nové Strašecí02:28,0
14.Jana Šlosarová, Střela Žebrák02:30,0
15.Tereza Indrová, Sokol Senohraby02:31,0
16.Elen Špáňová, Stochov02:31,0
17.Tereza Vršecká, Praha02:32,0
18.Anežka Holanová, Stochov02:43,0
19.Veronika Pražanová, AC Tepo Kladno02:47,0
20.Barbora Prokopová, Srby02:57,0
21.Laura Fikesová, Kačice03:02,0

Soutěž: Přípravka starší chlapci, 2006 - 07, 540 m Kategorie: 8 Trať: 540 m
1.Florian Ketman, LOKO Rakovnik01:54,0
2.Vojta Reichl, Rytíři Kladno02:00,0
3.Vít Lochovský, Rakovník02:05,0
4.Šimon Škrábal, Stochov03:07,0
5.Lukáš Bratrů, Tuchlovice - Srby02:07,0
6.Vít Ševčík, Nové Strašecí02:10,0
7.Adam Vlček, Stará Boleslav02:12,0
8.Tomáš Jelen, ŠSK Újezd nad lesy02:16,0
9.Matěj Svoboda, AK Louny02:18,0
10.Matěj Klouček, AC Tepo Kladno02:20,0
11.Antonín Kolbek, AC Tepo Kladno02:23,0
12.Adam Longaler, Kladno02:24,0
13.Štěpán Ježek, Libušín02:25,0
14.Šimon Chalupa, Lány02:29,0
15.Marek Tesař, AC Tepo Kladno02:30,0
16.Pavel Markup, Stochov02:31,0
17.David Junek, Kladno02:38,0
18.Matěj Šulc, Kladno03:00,0

Soutěž: Mladší žákyně, 2004 - 05, 540 m Kategorie: 9 Trať: 540 m
1.Monika Florová, ŠSK Újezd nad Lesy01:45,0
2.Stella Chaloupková, PSK Olymp Praha01:45,5
3.Kristýna Fliegelová, ŠSK Újezd nad lesy01:52,0
4.Tereza Vlková, AC Tepo Kladno01:55,0
5.Heda Chaloupková, Kladno01:56,0
6.Eliška Šlosarová, Střela Žebrák01:57,0
7.Aneta Fikesová, Kačice02:02,0
8.Karolína Košařová, ŠSK Újezd nad lesy02:03,0
9.Kateřina Helebrantová, AK Louny02:05,0
10.Nikol Krejčí, Nové Strašecí02:14,0
11.Adéla Karbulková, ŠAKAL Kbely02:16,0
12.Františka Slancová, Kolešov02:17,0
13.Lucie Rychtaříková, AK Louny02:23,0
14.Anna Došková, Libušín02:27,0
15.Tereza Kytková, Lány02:30,0
16.Markéta Fišerová, Lány02:32,0
17.Nikola Lincová, Stochov02:36,0

Soutěž: Mladší žáci, 2004 - 05, 540 m Kategorie: 10 Trať: 540 m
1.Jakub Šiler, Šanov01:46,0
2.Adam Hořejší, TJ Sokol Lány01:47,0
3.Adam Kárník, Vinařice, KMP Kladno01:49,0
4.Filip Reichold, ŠSK Újezd nad Lesy01:50,0
5.Bořivoj Pilát, Nové Strašecí01:56,0
6.Jan Lochovský, Rakovník02:01,0
7.Vojtěch Hrdina, Braškov02:06,0
8.Šimon Hartman, Dukla Praha02:09,0
9.Matěj Vostárek, LOKO Rakovník02:10,0
10.Jan Poula, Olešná02:14,0
11.Jan Chalupa, Lány02:24,0
12.Radek Hegr, Zvoleněves02:31,0

Soutěž: Starší žákyně, 2002 - 03, 1080 m Kategorie: 11 Trať: 1080 m
1.Sára Stašková, Moderní pětiboj Kladno03:56,0
2.Barbora Hartmanová, Dukla Praha04:05,0
3.Anna Mňoučková, ŠSK Újezd nad Lesy04:11,0
4.Natálie Buchcarová, AK Louny04:19,0
5.Eliška Eibichová, ŠSK Újezd nad Lesy04:22,0
6.Eliška Rodová, KMP Kladno04:25,0
7.Kateřina Melicharová, LOKO Beroun04:26,0
8.Barbora Vítková, Kladno04:40,0
9.Adéla Nedvědová, ZŠ Stochov04:50,0
10.Květa Chaloupková, Kladno04:52,0
11.Barbora Dutková, ŠSK Újezd nad Lesy04:54,0
12.Anežka Volfová, Kladno05:54,0
13.Anna Fuchsová, Beroun06:09,0
14.Michaela Valešová, ZŠ Stochov06:50,0

Soutěž: Starší žáci, 2002 - 03, 1080 m Kategorie: 12 Trať: 1080 m
1.Pavel Jindra, Praha03:44,0
2.Jan Hřích, AK Louny03:44,5
3.Vojtěch Dáňa, Malé Přítočno03:44,5
4.Jan Cikhart, Hřebeč03:55,0
5.Jaroslav Sedláček, PSK Olymp Praha03:59,0
6.Artem Luzin, Lány04:00,0
7.Matěj Všetula, AC Tepo Kladno04:04,0
8.Jakub Hanuš, ZŠ Stochov04:08,0
9.Adam Čebiš, Lány04:09,0
10.Lukáš Macourek, Praha 504:25,0
11.Petr Kryštof, ZŠ Stochov04:28,0
12.Daniel Cís, Praha 5 - Stodůlky04:29,0
13.Marek Klusák, Stochov04:33,0
14.Adam Chaloupka, ZŠ Stochov04:37,0
15.Tomáš Glückselig, ZŠ Stochov04:48,0
16.Matyáš Holan, ZŠ Stochov04:53,0
17.Josef Hluštík, AK Louny04:54,0
18.Aleš Čičovský, Praha 5 - Stodůlky05:11,0
-Matěj Doubrava, ZŠ Stochov 
DNF.Adam Jurgovski, Stochov 

Soutěž: Dorostenky, 1999 - 2001, 1620 m Kategorie: 13 Trať: 1620 m
1.Martina Machová, Kladno06:15,0
2.Kateřina Rydlová, AC Tepo Kladno, Lány06:35,0
3.Veronika Hatinová, Tomice08:17,0
4.Linda Sedláčková, OK Roztoky08:38,0
5.Veronika Rejnová, ZŠ Stochov08:40,0
6.Kristýna Rejnová, ZŠ Stochov08:41,0

Soutěž: Dorostenci, 1999 - 2001, 1620 m Kategorie: 14 Trať: 1620 m
1.Matěj Donát, Kladno05:51,0
2.Karel Vítek, Kladno05:53,0
3.Sami al Reyahi, KMP Kladno06:10,0
4.Jiří Šiler, Rakovník06:20,0
5.Václav Vávra, AK Louny06:57,0
6.Dominik Kareta, Stochov07:04,0
7.Antonín Hluštík, AK Louny07:26,0
8.Jakub Chládek, ZŠ Stochov07:59,0
9.Pavel Adam, ZŠ Stochov08:33,0
10.Marek Sompek, ZŠ Stochov11:51,0
-Jakub Mazzolini, ZŠ Stochov 
DNF.Filip Černý, Stochov 

Soutěž: Ženy, 1982 - 98, 3770 m Kategorie: 15 Trať: 3770 m
1. (1)Vladěna Hrstková, Kerteam Praha15:47,0
2. (2)Andrea Frantová, LOKO Beroun15:49,0
3. (4)Eliška Lapčíková, Praha16:12,0
4. (7)Nikola Podušková, Velká Dobrá17:12,0
5. (9)Adéla Haužvicová, Nové Strašecí17:50,0
6. (12)Jana Javorská, Kladno18:17,0
7. (13)Lucie Kafková, Zdice18:17,0
8. (15)Anežka Vejražková, Třtice18:40,0
9. (25)Pavla Dušková, Unhošť20:30,0
10. (26)Lucie Porcalová, Stochov20:38,0
11. (29)Anna Kučerová, Slaný21:00,0
12. (32)Šárka Růžičková, Tam Bartos21:18,0
13. (34)Martina Verbovská, Nové Strašecí21:38,0
14. (35)Miroslava Koželuhová, Lány21:39,0
15. (36)Jitka Lincová Šebková, Kamenné Žehrovice21:52,0
16. (37)Radka Hill, Rynholec22:09,0
18. (38)Žaneta Melenová, Vašírov22:22,0
19. (41)Barbora Losová, Lány23:17,0
20. (47)Monika Porcalová, Lány24:11,0
21. (51)Jana Husáková, Nové Strašecí26:24,0
22. (52)Veronika Matternová, Kobylníky26:32,0
23. (53)Markéta Hotová, Kobylníky26:33,0
24. (54)Radka Lišková, Plzeň26:35,0
25. (56)Barbara Slapničková, Velká Dobrá27:49,0
26. (58)Denisa Melicharová, Beroun28:38,0
27. (59)Monika Buláková, Liteň28:48,0
-Martina Verbovská, Nové Strašecí 

Soutěž: Ženy, 1972 - 81, 3770 m Kategorie: 16 Trať: 3770 m
1. (3)Helena Poborská, Kerteam15:58,0
2. (8)Alice Karbulková, ŠAKAL Kbely17:23,0
3. (11)Štěpánka Trnková, ŠSK Újezd nad Lesy18:13,0
4. (14)Ivana Rosolová, Stašov18:28,0
5. (20)Kateřina Bažantová, Chýně19:25,0
6. (22)Jana Seemanova, Praha19:46,0
7. (23)Eva Chaloupková, Kladno19:57,0
8. (28)Lucie Blätterbauerová, Braškov20:57,0
9. (30)Petra Pilátová, Nové Strašecí21:07,0
10. (33)Jitka Švejdová, SK Kladno21:36,0
11. (40)Petra Plavcová, Slaný23:14,0
12. (42)Jana Melicharová, Koněprusy23:19,0
13. (45)Andrea Matoušková, Dolany23:42,0
14. (50)Lidmila Hlavínková, Kladno25:18,0
15. (57)Miroslava Šulcová, Velká Dobrá27:49,0
DNF.Jana Indrová, Sokol Senohraby 

Soutěž: Ženy, 1971 a starší, 3770 m Kategorie: 17 Trať: 3770 m
1. (5)Helena Vavrušová, TJ Liga 100 Praha16:25,0
2. (6)Karla Mališová, USK Praha16:54,0
3. (10)Alena Řezíčková, Podkozí18:02,0
4. (16)Petra Sedláčková, OK Roztoky19:00,0
5. (17)Anita Veselá, SDH Chloumek19:10,0
6. (18)Jana Prouzová, Stašov19:15,0
7. (19)Jitka Růžičková, MK Kladno19:23,0
8. (21)Jana Růžičková, Černín19:40,0
9. (24)Jana Cibulková, Praha 220:02,0
10. (27)Jitka Javorská, Kladno20:41,0
11. (31)Irena Procházková, TJ Háje21:13,0
12. (39)Alice Kmeťová, Nové Strašecí22:24,0
13. (43)Blanka Kučerová, Slaný23:21,0
14. (44)Marie Peterková, AC Bludišťák23:22,0
15. (46)Markéta Bouzková, Praha23:54,0
16. (48)Jitka Dáňová, Malé Přítočno24:16,0
17. (49)Petra Přibylová, Kladno25:12,0
18. (55)Irena Valešová, Stochov26:53,0

Soutěž: Muži, 1987 - 98, 7540 m Kategorie: 18 Trať: 7540 m
1. (1)Tomáš Řenč, Běžci Slaný26:02,0
2. (8)David Sklenář, ČBK30:09,0
3. (12)Václav Daníček, Srby31:24,0
4. (26)Aleš Glaubauf, Kladno33:14,0
5. (34)Václav Bečvář, Jedomělice34:31,0
6. (44)Marek Maršoun, Kladno35:42,0
7. (58)Jakub Černý, Kobylníky38:05,0
8. (82)Tomáš Koukal, Borci44:39,0

Soutěž: Muži, 1977 - 86, 7540 m Kategorie: 19 Trať: 7540 m
1. (6)Jan Kárník, Žižkov28:40,0
2. (9)Jiří Peterka, AC Bludišťák30:10,0
3. (11)Michal Axamit, Ruda31:01,0
4. (14)Petr Toman, TOP Sport31:46,0
5. (16)Tomáš Peterka, AC Bludišťák31:56,0
6. (22)Miroslava Pilát, Nové Strašecí32:40,0
7. (28)Martin Ježek, Baník Libušín33:19,0
8. (32)Roman Sýkora, Podkozí34:03,0
9. (33)Jiří Chlád, Nové Strašecí34:10,0
10. (35)Tomáš Tlustý, MK Kladno34:33,0
11. (36)Martin Gregor, Kladno34:41,0
12. (37)Petr Třešňák, Slaný34:56,0
13. (40)Martin Tlustý, Mšecké Žehrovice35:31,0
14. (41)Jiří Fiala, Praha 635:34,0
15. (42)Jan Šírek, Lány35:38,0
16. (52)Petr Kozelka, AC Bludišťák37:02,0
16. (43)Jiří Královec, Praha35:39,0
17. (53)Jaroslav Bílek, Nové Strašecí37:08,0
18. (56)Jiří Cvrček, Lány37:44,0
19. (59)Zdeněk Pýcha, Kobylníky38:06,0
20. (61)Petr Matocha, Praha38:27,0
21. (63)Jiří Žižka, Beroun38:51,0
22. (64)Filip Gottwald, Lány39:02,0
23. (66)Michal Čihák, Králův Dvůr39:07,0
24. (67)Martin Hložek, Tymákov39:17,0
25. (71)František Javůrek, Lány40:34,0
26. (73)Filip Bartos, Tam Bartos41:31,0
27. (80)Jiří Dušek, Unhošť43:43,0
28. (85)Marek Fuchs, Beroun49:01,0

Soutěž: Muži, 1967 - 76, 7540 m Kategorie: 20 Trať: 7540 m
1. (2)Petr Havelka, Eleven Run Team26:13,0
2. (3)Jiří Rosol, LOKO Beroun26:51,0
3. (5)Metoděj Fikes, MK Kladno28:20,0
4. (7)Jaroslav Bohdal, MK Kladno29:47,0
5. (13)Vladimír Bernard, Hasiči Neratovice31:39,0
6. (15)Harald Schev, Praha31:52,0
7. (17)Luboš Malý, Ústí nad Labem32:06,0
8. (19)Petr Hanuš, Hanušovi Pankáči32:27,0
9. (20)Jan Tlustý, MK Kladno32:32,0
10. (23)Tomáš Seeman, Praha32:47,0
11. (24)Richard Hill, Rynholec32:50,0
12. (27)Roman Šlosar, Sokol Žebrák33:18,0
13. (29)Jaroslav Gregor, Kladno33:20,0
14. (31)Milan Kmeť, Nové Strašecí33:52,0
15. (39)Radek Manda, Hýskov35:01,0
16. (45)Viktor Koudelka, Pecínov35:50,0
17. (47)Milan Dítě, Srby35:55,0
18. (57)Martin Lipert, Stochov37:46,0
19. (65)Petr Šidík, Lány39:04,0
20. (69)Jaroslav Sedláček, OK Roztoky40:05,0
21. (74)Jan Vršecký, Praha41:48,0
22. (76)Jan Keller, Buštěhrad42:31,0
23. (81)Bohumil Suchan, Stochov43:43,0
24. (83)Radek Herrmann, Borci46:29,0

Soutěž: Muži, 1957 - 66, 7540 m Kategorie: 21 Trať: 7540 m
1. (4)Josef Poduška, Velká Dobrá27:23,0
2. (10)Tomáš Rychetský, HH Smíchov30:35,0
3. (18)Eduard Šiman, Záběhlice32:16,0
4. (30)Pavel Matějovský, MK Kladno33:43,0
5. (38)Petr Rada, KER Team34:59,0
6. (46)Jan Válek, Praha 535:54,0
7. (50)Luboš Fidlman, Pchery36:27,0
8. (55)Luboš Veselý, Konopas37:32,0
9. (60)Tomáš Hrdina, Malé Přílepy38:14,0
10. (70)František Douša, Sokol Lodenice40:21,0
11. (72)Miroslav Vejražka, Třtice40:36,0
12. (75)Jan Rak, Finsko42:30,0
13. (77)Luboš Švácha, Sokol Mšeno42:51,0
14. (79)Jan Los, Lány43:03,0

Soutěž: Muži, 1947 - 56, 7540 m Kategorie: 22 Trať: 7540 m
1. (21)Miloslav Brabec, Rokycany32:36,0
2. (25)Pavel Novák, Liga 100 Praha32:52,0
3. (48)Petr Werner, Liga 100 Praha35:57,0
4. (49)Ladislav Kratochvíl, LOKO Beroun36:22,0
5. (54)Karel Filip, Nové Strašecí37:11,0
6. (68)Vladimír Chochola, Maraton klub Kladno39:42,0
7. (78)Václav Kučera, Slaný43:00,0

Soutěž: Muži, 1946 a starší, 7540 m Kategorie: 23 Trať: 7540 m
1. (51)Václav Šůcha, SV Stříbro36:57,0
2. (62)Otakar Kučera, Sokol Přeštice38:29,0
3. (84)Antonín Šulo, Běkodo46:30,0
4. (86)Zdeněk Malý, LOKO Beroun59:39,0
1 kolo.Vítězslav Forejtar, Praha37:56,0

Soutěž: Běh pro zdraví, 1270 m Kategorie: 24 Trať: 1270 m
 Adam Hořejší, TJ Sokol Lány 
 Martina Hořejší, TJ Sokol Lány 
 Denisa Melicharová, Beroun 
 Jana Melicharová, Koněprusy 
 Kateřina Melicharová, LOKO Beroun 
 Jan Novák, TJ Sokol Lány 
 Jiří Žižka, Beroun 
 Ivan Chalupa, Lány 
 Dominik Kos, Lány 
 Marek Kárník, Vinařice 
 Pavla Kárníková, Vinařice 
 Adam Kárník, Vinařice 
 Nikola Kárníková, Vinařice 
 Martina Pražanová, Kladno 
 Veronika Pražanová, AC Tepo Kladno 
 Pavel Karbulka, ŠAKAL Kbely 
 Matěj Karbulka, ŠAKAL Kbely 
 Adéla Karbulková, ŠAKAL Kbely 
 Miloslav Prokop, HC Lány 
 Jaroslav Bílek, Nové Strašecí 
 Kristýna Bílková, Nové Strašecí 
 Simona Bílková, Nové Strašecí 
 Adéla Bílková, Nové Strašecí 
 Tereza Vršecká, Praha 5 
 Eva Vršecká, Praha 5 
 Jan Vršecký, Praha 5 
 Renata Schritterová, Lány 
 Alice Karbulková, ŠAKAL Kbely 
 Markéta Lincová, Stochov 
 Petr Havelka, Dřínov 
 Kristýna Havelková, Dřínov 
 David Havelka, Dřínov 
 Květa Havelková, Dřínov 
 David Dudášik, Lány 
 Elena Dudášiková, Lány 
 Matěj Hašek, Kladno 
 Barbora Richterová, Kladno 
 Aleš Lomberský, HC Lány 
 Daniel Jirkovský, HC Lány 
 Radek Jirkovský, HC Lány 
 Kateřina Ježková, Libušín 
 Martin Ježek, Libušín 
 Štěpán Ježek, Libušín 
 Jakub Ježek, Libušín 
 Patrik Sedláček, OK Roztoky 
 František Matoušek, Sokol Lány 
 Eva Všetulová, Srby 
 Michal Všetula, Srby 
 Matěj Všetula, Srby 
 Klára Všetulová, Srby 
 Jan Všetula, Srby 
 Michaela Šlosarová, Žebrák 
 Adéla Šlosarová, Žebrák 
 Vojtěch Šlosar, Žebrák 
 Roman Šlosar, Žebrák 
 Metoděj Fikes, Kačice 
 Metoděj Fikes, Kačice 
 Květuše Fikesová, Kačice 
 Aneta Fikesová, Kačice 
 Laura Fikesová, Kačice 
 Berta Fikesová, Kačice 
 Matyáš Tlustý, Žilina 
 Jan Tlustý, Žilina 
 Matěj Mach, Družec 
 Jan Keller, Buštěhrad 
 Tomáš Koukal, Buštěhrad 
 Jan Doníni, Buštěhrad 
 Tereza Kellerová, Buštěhrad 
 Karolina Kellerová, Buštěhrad 
 Petra Plavcová, Slaný 
 Radek Hermann, Slaný 
 Radek Hermann, Slaný 
 Kateřina Hermannová, Slaný 
 Barbora Hacklová, Kladno 
 Petr Poborský, EKP Praha 
 Jiří Poborský, Praha 3 
 Ludmila Poborská, Vamberk 
 Helena Poborská, KER Team 
 Petr Erben, Lány 
 Daniel Rychetský, HH Smíchov 
 Kamila Rychetská, HH Smíchov 
 Tomáš Rychetský, HH Smíchov 
 Barbora Ladrová, HC Lány 
 Barbora Losová, Lány 
 Marek Maršoun, Mrtvá Ryba 
 Jana Růžičková, Kamenné Žehrovice 
 Jitka Růžičková, MK Kladno 
 Marek Fuchs, Beroun 
 Anna Fuchsová, Beroun 
 Adéla Kytková, Lány 
 Veronika Rydlová, Lány 
 Václav Bečvář, Jedomělice 
 Jiří Suk, HC Lány 
 Adam Suk, HC Lány 
 Veronika Svobodová, HC Lány 
 Markéta Vlková, Stochov 
 Anežka Vlková, Stochov 
 David Vlk, Stochov 
 Magdaléna Staňková, Slaný 
 Jitka Staňková, Slaný 
 Renata Hájková, Praha 
 Laura Jakšič, Praha 
 Lea Jakšič, Praha 
 Pavel Erben, Lány 
 Tomáš Erben, Lány 
 Radka Hegrová, Podlešín 
 Radek Hegr, Podlešín 
 Klárka Gottwaldová, Lány 
 Zuzana Pospíšilová, LányVÍTĚZ
 Anna Nováková, TJ Sokol Lány 
 Petra Nováková, TJ Sokol Lány 
 Barbora Prokopová, HC Lány 
 Jakub Chládek, Stochov 
 Terezka Häcklová, Kladno 
 Luděk Slapnička, Lány 
 Vojtěch Sýkora, Podkozí 
 Alexandra Sýkorová, Podkozí 
 Tomáš Seeman, VŠI TJ Medicína 
 Jana Seemanová, Sokol Strašnice 
 Johana Seemanová, Sokol Strašnice 
 Jan Seeman, Sokol Strašnice 
 Vojtěch Seeman, Sokol Strašnice 
 Rozálie Lebdušková, Stochov 
 Sára Stašková, KMP Kladno 
 Filip Černý, Stochov 
 Jakub Hanuš, Stochov 
 Michala Valešová, Stochov 
 Kristýna Rejnová, Stochov 
 Jana Häcklová, Kladno 
 Tomáš Häckl, Kladno 
 Petra Šnejbergová, Lány 
 Mirka Koželuhová, Lány 
 Žaneta Melenová, Vašírov 
 Kateřina Borčová, Lány 
 Veronika Bobková, Lány 
 Sandra Steinbrecher, Lány 
 Jiří Rumus, Lány 
 Lucie Hájková, Lány 
 Hana Petříková, Lány 
 Anita Veselá, Mělník 
 Helena Vavřušová, Praha 
 Radka Hill, Rynholec 
 Daisy Hill, Rynholec 
 Richard Hill, Rynholec 
 Štěpánka Trnková, Újezd nad Lesy 
 Niky Lincová, Stochov 
 Tereza Hartmanová, Dukla Praha 
 Kateřina Hartmanová, Dukla Praha 
 Barbora Hartmanová, Dukla Praha 
 Anna Hartmanová, Dukla Praha 
 Šimon Hartman, Dukla Praha 
 Ivana Rosolová, Stašov 
 Mirka Hamouzová, HC Lány 
 Monika Hamouzová, HC Lány 
 Karla Mališová, Praha 
 Jan Chalupa, Lány 
 Šimon Chalupa, Lány 
 Eva Chalupová, Lány 
 Miroslav Hořejší, Lány 
 Šárka Švadlenková, Rynholec 
 Vojtěch Dáňa, Malé Přítočno 
 Sami al Reyahi, KMP Kladno 
 Josef Poduška, Velká Dobrá 
 Nikola Podušková, Velká Dobrá 
 Tereza Kytková, Lány 
 Anežka Vejražková, Třtice 
 Miroslav Vejražka, Třtice 
 Jaroslav Sedláček, PSK Olymp Praha 
 Filip Gottwald, Lány 
 Kateřina Bažantová, Chýně 
 Vlastimil Hořejší, Lány 
 Jan Kárník, Žižkov 
 Petr Chalupa, Lány 
 Veronika Rejnová, Stochov 
 Adéla Nedvědová, Stochov 
 Václav Daníček, Srby 
 Luboš Švácha, Sokol Mšeno 
 Toník Drescher, Německo 
 Pavlík Drescher, Německo 
 Jan Rak, Finsko 
 Jiřina Dáňová, Sokol Stochov 
 Jan Los, Lány 
 Karel Filip, Nové Strašecí