Výsledky 2017

Výsledková listina

45.ročníku BĚHU VÍTĚZSTVÍ ZÁMECKÝM PARKEM,
který se uskutečnil 8.5.2017 v zámeckém parku v Lánech

Soutěž: Nejmladší dívky, 2013 a mladší, 60 m Kategorie: 1 Trať: 60 m

1.Kateřina Linhartová, Běžecké naděje00:17,5
2.Viktorie Míková, Hýskov00:17,8
3.Klára Šírková, Lány00:21,4
4.Edita Koudelková, Nové Strašecí00:22,0
5.Jana Černá, Kladno00:22,2
6.Eliška Barvínková, Letohrad00:22,6
7.Julie Švecová, Družec 
8.Emily Dlouhá, Lány 
9.Klára Nováková, Nové Strašecí 
10.Veronika Klausová, SC Praha 
11.Lucie Bažantová, Běžecký klub Chýně 
12.Barbora Gregorová, Nové Strašecí 
13.Tereza Horáková, Stochov 
14.Edita Gregorová, Kladno 
15.Sofie Švolbová, Lány 
16.Adéla Píšová, Lány 
17.Viktorie Matějková, Nové Strašecí 
18.Klára Cvrčková, Hradec Králové 
19.Františka Fedová, Buštěhrad 
20.Adéla Šivtancová, Kladno 
21.Aneta Červenková, Nové Strašecí 
22.Alžběta Tylušová, Beřovice 
23.Karolina Kučerová, Slaný 
24.Eva Hořejší, TJ Sokol Lány 
-Eliška Řádová, Lány 

Soutěž: Nejmladší chlapci, 2013 a mladší, 60 m Kategorie: 2 Trať: 60 m

1.Tobias Lichner, Stochov00:16,4
2.Adam Fišer, Rynholec00:17,0
3.David Martinec, Kačice00:18,4
4.Antonín Kučera, Zbečno00:19,2
5.Karel Mai, Nové Strašecí00:20,5
6.Aleš Kánský, Lány00:25,1
7.Filip Fabinger, Třtice 
8.Ondřej Prokop, Stochov 
9.Michal Badziony, Lány 
10.Marek Tojšl, Radonice 
11.Richard Gabriel Duba, ŠSK Újezd nad Lesy Praha 
12.Adam Haužvic, Nové Strašecí 
13.Adam Švolba, Lány 
14.David Tykal, Lidice 
15.Matěj Klouda, Louny 
16.Vojtěch Kratina, Roháči Kladno 
17.Jan Fišer, AK Louny 
18.Martin Dolejš, Ruda 
19.Jakub Novotný, Třtice 
20.Filip Marhoun, Praha 9 
21.Jan Novák, TJ Sokol Lány 
22.Petr Kratina, Roháči Kladno 
23.Jakub Hašek, Kladno 
-Jakub Píša, Lány 
-Vojtěch Pospíšil, Praha 

Soutěž: Předškolní dívky, 2011-12, 260 m Kategorie: 3 Trať: 260 m

1.Julie Staňková, Levý Hradec00:49,0
2.Klára Všetulová, Srby00:52,2
3.Veronika Kučerová, Zbečno00:53,0
4.Lucie Černá, Kladno00:54,2
5.Lucie Pánková, Lány00:54,8
6.Tereza Häcklová, ŠSK Újezd nad Lesy Praha00:56,2
7.Anna Šubrtová, Kladno00:57,3
8.Tereza Ježková, Libušín00:58,5
9.Karolína Pivarči, Lány01:00,2
10.Emma Vyskočilová, Doksy u Kladna01:02,0
11.Sára Dvořáková, Lány01:02,1
12.Anna Nováková, TJ Sokol Lány01:03,1
13.Anežka Ketnerová, Libušín01:03,8
14.Sara Sofia Dubová, ŠSK Újezd nad Lesy Praha01:04,3
15.Anna Kytková, Lány01:06,7
16.Vanesska Červená, Lány01:08,0
17.Daniela Dobiášovská, Kladno01:09,1
18.Natálie Maiová, Lány01:13,0
-Barbora Malíková, Lány 
-Eliška Vyskočilová, Kladno 

Soutěž: Předškolní chlapci, 2011-12, 260 m Kategorie: 4 Trať: 260 m

1.Filip Král, Ruda00:50,5
2.Adam Mikula, Noutonice00:51,0
3.Kryštof Rybář, Rynholec00:51,3
4.Jan Všetula, Srby00:53,1
5.Tomáš Haužvic, Nové Strašecí00:53,9
6.Sebastian Ohem, Praha00:54,4
7.Dominik Varchola, AK Louny00:56,3
8.Oldřich Stýblo, Úžice00:56,7
9.Čeněk Chaloupka, Kladno00:58,4
10.David Havelka, AC Praha 189000:59,3
11.Radim Štekl, TJ Sokol Nové Strašecí01:01,4
12.Vojtěch Sýkora, Lány01:02,5
13.Matěj Štekl, TJ Sokol Nové Strašecí01:03,0
14.Metod Fikes, Kačice01:03,6
15.Mikuláš Spal, Lány01:04,1
16.Jáchym Ševčík, Unhošť01:04,9
17.David Vojna, Kladno01:05,8
18.Jan Tykal, Lidice01:06,2
19.Ondřej Schritter, Lány01:06,9
20.Matěj Budínksý, Nové Strašecí01:07,5
21.Tomáš Novotný, Třtice01:08,0
22.Václav Lavička, Honice01:09,0
23.Lukáš Fišer, Kladno01:09,4
24.Max Černý, Nové Strašecí01:10,1
25.Maxim Šiftanc, Kladno01:10,5
26.Tadeáš Hampel, Stochov01:10,9
27.Filip Tojšl, Radonice01:24,0
28.Jaroslav Český, Nové Strašecí01:28,1
29.Jakub Voslář, Lány01:30,6
-Dominik Řach, Lány 

Soutěž: Přípravka mladší dívky, 2009-10, 260 m Kategorie: 5 Trať: 260 m

1.Marie Choutková, SK Aktis Praha00:42,8
2.Adéla Bílková, Nové Strašecí00:43,2
3.Vanda Burianová, ŠSK Újezd nad Lesy00:43,8
4.Karolína Štiková, Sportovní Centrum Nové Strašecí00:44,0
5.Ela Lošťáková, AK Louny00:45,3
6.Barbora Pelánová, AK Louny00:45,8
7.Laura Bernardová, LOKO Rakovník00:46,3
8.Lucie Šilerová, Šanov00:46,6
9.Adéla Šteklová, TJ Sokol Nové Strašecí00:47,3
10.Tereza Fišerová, AK Louny00:47,6
11.Nella Macháčková, Nové Strašecí00:48,0
12.Josefina Halfarová, Stochov00:48,4
13.Eva Chalupová, Lány00:49,0
14.Majda Vlčková, Stará Boleslav00:49,3
15.Barbora Häcklová, Kladno00:49,7
16.Kamila Kučerová, Lány00:50,3
17.Sofie Sinada, Kladno00:51,9
18.Marie Císařová, Kladno00:52,7
19.Evelína Rachová, Lány00:53,3
20.Hana Beranová, Lány00:54,2
21.Dana Pešulová, Braškov00:54,7
22.Laura Sinada, Kladno00:55,1
23.Anna Sýkorová, Lány00:55,5
24.Tereza Řádová, Lány00:56,8
25.Johanka Froňková, Nové Strašecí00:58,0
26.Andrea Ronešová, Lány01:00,2
27.Klára Gottwaldová, Lány01:08,0
28.Elena Dudášiková, Lány01:09,8
29.Julie Špásová, Lány01:10,6

Soutěž: Přípravka mladší chlapci, 2009-10, 260 m Kategorie: 6 Trať: 260 m

1.Jakub Parkman, AK Louny00:42,8
2.Josef Pittner, Přívory Atletika Neratovice00:43,3
3.Petr Vacek, Nové Strašecí00:44,2
4.Samuel Horáková, Kačice00:45,9
5.Matyáš Bajtl, FC Háje00:46,2
6.Petr Král, Ruda00:46,9
7.Jakub Ježek, SK Baník Libušín00:47,5
8.Marek Choutka, SK Aktis Praha00:47,8
9.Jakub Dočekal, Kladno00:48,1
10.Matyáš Jelen, ŠSK Újezd nad Lesy00:48,5
11.Lukáš Sušický, AC Nové Strašecí00:48,9
12.Matěj Horský, Praha Stodůlky00:49,4
13.Nickolas Hofbauer, Telce00:49,7
14.Lukáš Votava, TJ Sokol Králův Dvůr00:50,0
15.Adam Pfleger, AK Louny00:50,4
16.David Hořejší, TJ Sokol Lány00:50,7
17.Josef Lavička, Čelechovice00:51,0
18.Filip Čibera, Kladno00:51,4
19.Antonín Švec, Družec00:51,6
20.Marek Šulc, Kladno00:51,9
21.Václav Svoboda, AK Louny00:52,2
22.Matyáš Tlustý, Žilina00:52,8
23.Michael Král, Kolín00:53,2
24.Samer Deif, ŠSK Újezd nad Lesy00:54,1
25.Ladislav Bechyně, Lány00:55,4
26.Adam Melen, Vašírov00:57,7
27.Antonín Štross, Lány00:58,5
28.Tomáš Indra, Sokol Senohraby00:59,1
29.Samuel Král, Kolín01:00,5
30.Martin Oliva, Hokejbal Nové Strašecí01:00,6
31.Tomáš Luska, Lány01:01,2

Soutěž: Přípravka starší dívky, 2007-08, 540 m Kategorie: 7 Trať: 540 m

1.Barbora Míková, Loko Beroun01:55,8
2.Iveta Velíčková, Nové Strašecí01:59,0
3.Natálie Bernardová, LOKO Rakovník01:59,5
4.Tereza Lípová, Černošice02:01,3
5.Anastázie Chaloupková, AC Tepo Kladno02:04,8
6.Tereza Pánková, Lokomotiva Rakovník02:06,4
7.Jitka Vaněčková, HK Rakovník02:06,7
8.Kristina Havelková, AC Praha 181902:07,4
9.Adéla Bajtlová, Atletika Jižní Město02:08,5
10.Berta Fikesová, Kačice02:13,0
11.Klárka Doušová, Nové Strašecí02:14,4
12.Tereza Indrová, Sokol Senohraby02:16,9
13.Karolína Hájková, AŠK Bohnice02:17,8
14.Stela Roztočilová, TJ Loko Rakovník02:22,7
15.Monika Svobodová, Telce02:26,2
16.Nikola Kárníková, Vinařice02:28,8
17.Natálie Nedvědová, Kladno02:29,4
18.Ivana Jeřábková, Rakovník02:30,0
19.Simona Bílková, Nové Strašecí02:31,4
20.Adéla Česká, Nové Strašecí02:32,9
21.Julie Filipová, Rakovník02:37,3
22.Adéla Ulmanová02:37,6
23.Jitka Malíková, Lány02:42,5
24.Viktoria Ella Steinbrecher, Lány02:44,6
25.Anna Pažitková, Kladno02:51,0
26.Kristýna Olivová, ZŠ Lány02:53,5
27.Barbora Laňková, Kladno02:57,1
28.Stella Anna Šnajdrová, Vašírov04:02,0

Soutěž: Přípravka starší chlapci, 2007-08, 540 m Kategorie: 8 Trať: 540 m

1.Lukáš Jelen, ŠSK Újezd nad Lesy01:50,7
2.Michael Všetula, Srby01:54,7
3.Karim Deif, ŠSK Újezd nad Lesy01:56,1
4.Šimon Halfar, Stochov01:59,9
5.Jakub Ševčík, Atletika Nové Strašecí02:00,5
6.Lukáš Jíra, Kelti Nové Strašecí02:03,6
7.Jaroslav Fišek, Atletika Nové Strašecí02:04,2
8.Jakub Kratochvíl, Rakovník 3. ZŠ02:05,3
9.Ondřej Havlena, Oldřichov02:08,2
10.Vít Lochovský, Rakovník02:08,6
11.Štěpán Ježek, SK Baník Libušín02:10,4
12.Antonín Kolbek, A. C. TEPO Kladno02:11,8
13.Lukáš Staněk, Levý Hradec02:11,8
14.Adam Vlček, Stará Boleslav02:13,2
15.Ondřej Nikodým, Nové Strašecí02:14,3
16.Vojtěch Bureš, Sportovní centrum Nové Strašecí02:15,2
17.Daniel Badziony, Lány02:15,8
18.Vít Kettner, Teplice02:22,0
19.Adam Kleidienst, Nové Strašecí02:26,8
20.František Roznětinský, Lány02:28,6
21.Petr Oliva, ZŠ Lány02:29,2
22.Oliver Král, Kolín02:34,8
23.Ondřej Levý, Buštěhrad02:36,9
24.Alex Černý, Nové Strašecí02:37,6
25.Matyáš Jirásek, Lány02:41,4
26.Adam Ševčík, Unhošť02:42,4
27.Denis Hencovský, Lány02:43,6
-Matěj Svoboda, AK Louny 

Soutěž: Mladší žákyně, 2005-06, 540 m Kategorie: 9 Trať: 540 m

1.Michaela Jindrová, Olymp Praha01:46,3
2.Anna Vosecká, ŠSK Újezd nad Lesy01:51,8
3.Eliška Šlosarová, Střela Žebrák01:53,3
4.Kateřina Helebrantová, AK Louny01:57,3
5.Lucie Letová, Loko Rakovník01:57,8
6.Adéla Veselá, Kladno01:59,8
7.Kateřina Lipská, Lány02:01,0
8.Kristýna Soukupová, Lány02:06,4
9.Karolína Císařová, Kladno02:11,0
10.Sára Lošťáková, AK Louny02:12,2
11.Justýna Vůjtěchová, Sokol Zlonice02:15,4
12.Viktorie Štiková, Nové Strašecí02:18,2
13.Pavlína Pittnerová, Přívory02:21,2
14.Karolína Poláková, Kladno02:34,0
15.Alena Čásová, Most02:37,3
16.Adéla Bažantová, Kačice02:49,5
17.Juliana Karásková, Praha Sedlec Suchdol03:44,2

Soutěž: Mladší žáci, 2005-06, 540 m Kategorie: 10 Trať: 540 m

1.Adam Hořejší, TJ Sokol Lány01:39,3
2.Tomáš Herink, AK Louny01:44,2
3.Adam Všetula, A. C. TEPO Kladno01:44,8
4.Jiří Koudelka, Nové Strašecí01:46,3
5.Jáchym Burian, ŠSK Újezd nad Lesy01:48,8
6.Tomáš Sušický, AC Nové Strašecí01:50,0
7.Mikuláš Chaloupka, TSM Kladno01:54,7
8.Jan Škarda, ŠSK Újezd nad Lesy01:55,1
9.Vojta Reichl, Rytíři Kladno01:55,2
10.Florian Ketman, Loko Rakovník01:56,2
11.Jakub Fejtek, Nové Strašecí01:56,8
12.Šimon Škrábal, Stochov01:57,3
13.Vít Ševčík, Nové Strašecí02:01,7
14.Adam Dienelt, AK Louny02:02,5
15.Tomáš Jelen, ŠSK Újezd nad Lesy02:04,0
16.Jan Velička, Nové Strašecí02:07,8
17.Matěj Hájek, Srbeč02:16,7
18.Jan Chalupa, Lány02:27,2
19.Jan Mansfeld, Svinařov02:32,9
20.Matěj Šulc, Kladno02:48,3
-Adam Červenka, AC Sparta Praha 

Soutěž: Starší žákyně, 2003-04, 1080 m Kategorie: 11 Trať: 1080 m

1.Petra Helebrantová, AK Louny03:40,4
2.Eliška Poborská, SK Jeseniova03:56,7
3.Kristýna Fliegelová, ŠSK Újezd nad Lesy03:59,8
4.Natálie Buchcarová, AK Louny04:09,4
5.Adéla Čásová, Most04:13,3
6.Sára Stašková, Kladno04:15,4
7.Natálie Knorová, AK Louny04:17,4
8.Heda Chaloupková, AC Tepo Kladno04:18,1
9.Karolína Stůjová, Pletený Újezd04:24,3
10.Nikola Podušková, Kladno04:30,8
11.Simona Minichthalerová, AC Nové Strašecí04:35,7
12.Karolína Košařová, ŠSK Újezd nad Lesy04:37,9
13.Eliška Rodová, Kladno04:41,7
14.Blanka Vaněčková, HK Rakovník04:47,0
15.Terezie Höllová, Nové Strašecí04:47,9
16.Anna Roznětinská, Lány04:49,8
17.Leontýna Káralová, Nové Strašecí04:51,4
18.Aneta Fikesová, A. C. TEPO Kladno04:55,2
19.Martina Kočová, Český Krumlov05:02,5
20.Michaela Slunečková, Lány05:05,5
21.Adéla Roztočilová, Nové Strašecí05:11,0
22.Gabriela Šliková, Pletený Újezd05:39,2
-Tereza Sajdlová, AK Louny 

Soutěž: Starší žáci, 2003-04, 1080 m Kategorie: 12 Trať: 1080 m

1.Jan Hřích, AK Louny03:26,5
2.Jakub Šiler, Šanov03:29,3
3.Adam Kárník, KMP Kladno03:38,5
4.Matěj Všetula, A. C. TEPO Kladno03:42,7
5.Štěpán Nerad, AC Tepo Kladno03:44,7
6.Ondřej Lenghart, SC Radotín03:51,0
7.Zdeněk Nedvěd, Kladno04:05,4
8.Ondřej Voslář, Stochov04:08,0
9.Jáchym Bureš, Újezd nad Lesy04:08,3
10.Jaroslav Jíra, Nové Strašecí04:10,0
11.Jan Lochovský, Rakovník04:26,8
12.Vojtěch Hrdina, Braškov04:29,3
13.Daniel Vojna, Kladno04:31,1
14.Tadeáš Vyskočil, Kamenné Žehrovice04:31,8

Soutěž: Dorostenky, 2000-2002, 1620 m Kategorie: 13 Trať: 1620 m

1.Eliška Kordová, TJ Lokomotiva Beroun06:22,4
2.Kateřina Rydlová, A. C. TEPO Kladno, Lány06:51,6
3.Eliška Malíková, Kladno07:01,7
4.Tereza Roubíková, Lány07:21,0
5.Dominika Lukešová, AFK Loděnice07:59,3
6.Markéta Malá, AK Louny08:15,5
7.Anežka Volfová, Kladno09:03,1

Soutěž: Dorostenci, 2000-2002, 1620 m Kategorie: 14 Trať: 1620 m

1.Michal Bořánek, Kerteam05:09,3
2.Lukáš Drunecký, AC Tepo Kladno05:18,0
3.Jakub Žák, Tachlovice05:54,5
4.Ondřej Melč, AC Tepo Kladno05:54,7
5.Jiří Šiler, Gymnázium Rakovník06:15,0
6.Jan Cikhart, Hřebeč06:16,7
7.Daniel Valchař, Ruda06:18,9
8.Jiří Hlavsa, Tuchlovice06:23,3
9.Daniel Toužimský, SC Nové Strašecí07:31,0
10.Andreas Nielsen, Dánsko08:22,6
- (-)Filip Levý, Buštěhrad 

Soutěž: Ženy, 1983-99, 3770 m Kategorie: 15 Trať: 3770 m

1. (1)Vladěna Hrstková, Kerteam Praha14:28,7
2. (4)Anna-Marie Hejná, Silvini Madshus15:35,6
3. (12)Nikol Podušková, Kladno16:55,5
4. (14)Jarmila Kokotíková, Nové Strašecí17:43,7
5. (15)Kateřina Štíbalová, MK Kladno17:51,4
6. (17)Adéla Houžvicová, Nové Strašecí18:06,8
7. (19)Anežka Vejražková, Třtice18:26,4
8. (22)Martina Jartimová, Lány18:36,0
9. (31)Lucie Švancarová, Lány19:43,4
10. (37)Kateřina Worofková, Lány20:43,7
11. (41)Radka Hill, Rynholec21:03,4
12. (46)Gabriela Hortová, Slaný21:53,9
13. (54)Barbora Losová, Lány23:38,7
14. (56)Barbora Fodorová, Praha24:27,7
15. (57)Zuzana Šlajsová, Kublov24:28,1
- (-)Pavlína Šmejkalová, Lány 
- (-)Kristýna Šmejkalová, Praha 

Soutěž: Ženy, 1973-82, 3770 m Kategorie: 16 Trať: 3770 m

1. (2)Helena Poborská, Kerteam Praha15:11,0
2. (3)Lenka Šibravová, Kerteam Praha15:25,9
3. (5)Jana Černá, AC Tepo Kladno15:39,4
4. (6)Gabriela Raková, MK Kladno16:12,8
5. (7)Veronika Mikulová, Noutonice16:18,0
6. (11)Michaela Riegerová, Příbram16:52,5
7. (16)Ivana Rosolová, Zdice18:04,9
8. (18)Kateřina Bažantová, Běžecký klub Chýně18:10,7
9. (20)Simona Polakovičová, Rovinka, Slovenska republika18:27,4
10. (21)Radka Králová, Kolín18:33,7
11. (23)Markéta Hrnčálová, MK Kladno18:47,6
12. (24)Lenka Staňková, Levý Hradec19:05,3
13. (25)Ilona Macáková, Hřebeč19:19,9
14. (27)Ivana Lošťáková, Louny19:24,1
15. (29)Věra Helebrantová, Telce19:32,5
16. (30)Běla Janečková, HK Rakovník19:42,5
17. (33)Renata Šímová, Praha 619:48,8
18. (34)Zuzana Valchářová, Ruda19:53,6
19. (36)Ivana Lukešová, Králův Dvůr20:10,1
20. (38)Martina Červenková, Pletený Újezd20:46,6
21. (40)Daniela Čásová, Most20:58,8
22. (42)Kateřina Sušická, Nové Strašecí21:17,0
23. (43)Jitka Šurmová, Praha21:49,5
24. (45)Jaroslava Vůjtěchová, Sokol Zlonice21:52,5
25. (47)Pavla Kadlecová, Kladno22:27,9
26. (48)Markéta Kratinová, Roháči Kladno22:47,6
27. (49)Jaroslava Miková, Nové Strašecí23:02,4
28. (50)Zuzana Mansfeldová, Svinařov23:11,8
29. (51)Gabriela Stůjová, Pletený Újezd23:14,6
30. (52)Martina Hořejší, TJ Sokol Lány23:34,8
31. (53)Ivana Chalupová, Lány23:36,6
32. (58)Klára Halamová, Praha24:28,4
33. (59)Iveta Tarantová, Chříč24:29,4
34. (60)Radka Lišková, Forrest Gump Team24:30,3
35. (62)Petra Kalitová, Kbely25:11,8
36. (66)Jana Froňková, Nové Strašecí27:01,4

Soutěž: Ženy, 1972 a starší, 3770 m Kategorie: 17 Trať: 3770 m

1. (8)Katarína Třísková, Praha 616:21,0
2. (9)Helena Vavrušová, TJ Liga 100 Praha16:22,4
3. (10)Zlata Lukášková, AC Falcon Rokycany16:31,2
4. (13)Karla Mališová, Praha17:06,3
5. (26)Dana Hrstková, Foukáč19:21,5
6. (28)Michaela Jambrichová, Kladno19:26,8
7. (32)Jitka Růžičková, MK Kladno19:48,2
8. (35)Alice Štrosová, Praha 620:03,9
9. (39)Magdalena Hofbauerová, Telce20:49,0
10. (44)Jindra Baudyšová, Praha21:50,9
11. (55)Blanka Kučerová, Slaný23:45,4
12. (61)Petra Přibylová, ZŠ Lány24:32,0
13. (63)Petra Švejková, Šakalice Kbely25:12,9
14. (64)Lenka Pelcová, Velká Buková26:13,6
15. (65)Ivana Ryšavá, Ruda26:52,0

Soutěž: Muži, 1988-99, 7540 m Kategorie: 18 Trať: 7540 m

1. (9)Martin Štíbal, MK Kladno28:50,0
2. (10)David Sklenář, ČBK29:05,0
3. (14)Aleš Pluháček, Nové Strašecí29:42,0
4. (28)Radek Holec, Zábřeh31:03,0
5. (34)Ondřej Kodras, Kladno31:48,0
6. (39)Tomáš Hanzlík, Sumk32:28,0
7. (40)Filip Ludvík, Brandýs nad Labem32:29,0
8. (41)Václav Daníček, MK Kladno32:32,0
9. (50)Tomáš Cílek, ASK Slavia33:40,0
10. (59)Roman Čermák, Kladno34:23,0
11. (68)Jaroslav Calta, MK Kladno35:54,0
12. (69)Václav Bečvář, Jedomělice36:11,0
13. (73)Marek Maršoun, Kladno37:12,0
14. (81)Tomáš Erben, Lány38:12,0
- (-)Vratislav Kaválek, Kladno 
- (-)Jakub Hurych, MK Kladno 

Soutěž: Muži, 1978-87, 7540 m Kategorie: 19 Trať: 7540 m

1. (1)Vlastimil Flegl, Vrchlabí26:20,0
2. (3)Miroslav Matěcha, TJ Hvězda Trnovany27:13,0
3. (6)Petr Havlásek, MK Kladno27:35,0
4. (11)Pavel Žlábek, MK Kladno29:14,0
5. (13)Jaroslav Žďárský, Rozběháme Česko29:31,0
6. (18)Adam Pražák, SKUŠ Praha30:03,0
7. (19)Michal Axamit, Ruda30:09,0
8. (21)Libor Ševčík, T.J. Sokol Unhošť30:20,0
9. (29)Petr Němeček, TK Lány31:04,0
10. (30)Lukáš Zámiš, Kladno31:09,0
11. (31)Ondřej Doležal, Pletený Újezd31:11,0
12. (32)Jan Ducár, Nové Strašecí31:13,0
13. (33)Jakub Beránek, MK Kladno31:25,0
14. (36)Jan Kalita, VKL32:02,0
15. (42)Martin Ježek, SK Baník Libušín32:39,0
16. (49)Jiří Zeman, Brejl33:06,0
17. (51)Tomáš Lichner, Stochov33:45,0
18. (52)Jiří Chlád, Nové Strašecí33:54,0
19. (55)František Plšek, Mattoni free run Kladno34:05,0
20. (62)Roman Sýkora, Podkozí34:58,0
21. (64)Michal Černý, Lány35:26,0
22. (67)Jan Šírek, Lány36:09,0
23. (70)Martin Gregor, Kladno36:46,0
24. (72)Tomáš Řemínek, Třeboc37:00,0
25. (74)Jiří Cvrček, Hradec Králové37:16,0
26. (75)Jiří Královec, Praha, Hlubočepy37:23,0
27. (76)Jaroslav Bílek, Nové Strašecí37:24,0
28. (77)Filip Gottwald, Lány37:27,0
29. (89)František Aschenbrenner, Kryrsky maratonec40:25,0
30. (98)Vratislav Kaválek, Kladno43:11,0
31. (100)Tomáš Froněk, Nové Strašecí45:33,0
32. (101)Petr Šlajs, Kublov45:35,0
33. (102)Jakub Macák, Slaný45:57,0
- (-)Marek Maršoun, Kladno 

Soutěž: Muži, 1968-77, 7540 m Kategorie: 20 Trať: 7540 m

1. (2)Jiří Rosol, Loko Beroun26:47,0
2. (5)Petr Havelka, Eleven Run Team27:34,0
3. (8)Pavel Tall, Pivovar Moucha28:35,0
4. (12)Martin Hejný, Silvini Madshus29:18,0
5. (15)Jiří Homola, 10. ZŠ Kladno29:43,0
6. (17)Jaroslav Bohdal, MK Kladno29:53,0
7. (22)Martin Votava, Králův Dvůr30:26,0
8. (23)Bohumil Nevím, Nové Strašecí30:34,0
9. (24)Pavel Moravec , BK Větřkovice30:38,0
10. (26)Jaroslav Kruba, Branovský statek30:55,0
11. (35)Milan Vomastek, Stochov31:58,0
12. (37)Petr Staněk, Levý Hradec32:06,0
13. (38)Richard Hill, Rynholec32:07,0
14. (43)Štěpán Matula, Olympia Kladno32:45,0
15. (44)Jaroslav Gregor, Kladno32:52,0
16. (45)Martin Hlavsa, Tuchlovice33:00,0
17. (46)Vladimír Zahrádka, Raj kol Kladno33:07,0
18. (47)Petr Liebezeit, Řevničov33:13,0
19. (56)Petr Poborský, EKP Praha34:07,0
20. (57)Martin Kukačka, Praha Stodůlky34:14,0
21. (65)Pavel Vojna, DTJ Sparta Kladno35:36,0
22. (71)Hynek Císař, Kladno36:52,0
23. (78)Tomáš Kraus, Branovský statek37:53,0
24. (80)Petr Král, Ruda38:08,0
25. (88)Ladislav Filip, Rakovník40:09,0
26. (90)Milan Macháček, Nové Strašecí40:31,0
27. (91)Jan Polák, Kladno40:33,0
28. (103)David Liška, Forrest Gump Team46:02,0

Soutěž: Muži, 1958-67, 7540 m Kategorie: 21 Trať: 7540 m

1. (4)Metoděj Fikes, Maratón klub Kladno27:16,0
2. (7)Josef Poduška, A. C. TEPO Kladno28:09,0
3. (20)Jaroslav Nenadál, Praha 130:15,0
4. (25)Tomáš Lendvorský, AC Obora Hvězda30:39,0
5. (53)Vlastimil Lukeš, Králův Dvůr34:00,0
6. (54)Josef Beránek, MK Kladno34:04,0
7. (66)Milan Dítě, Srby35:47,0
8. (83)Miroslav Vejražka, Třtice38:47,0
9. (86)Jan Los, Lány39:49,0
10. (87)Tomáš Hrdina, Malé Přílepy39:50,0
11. (93)Luboš Veselý, Nové Strašecí41:04,0
12. (97)Petr Rada, Kearteam Praha42:12,0
13. (105)Petr Albert, Slovanka46:49,0
- (-)Miroslav Cílek, KTP Tábor 
- (-)Jaroslav Kubásek, Lány 

Soutěž: Muži, 1948-57, 7540 m Kategorie: 22 Trať: 7540 m

1. (16)Zdeněk Bufka, AC Česká Lípa29:50,0
2. (27)Jaroslav Šťastný, MK Kladno30:58,0
3. (48)Ladislav Dostál, Moravská Třebová33:18,0
4. (60)Václav Lípa, Černošice34:47,0
5. (61)Vladimír Polívka, Loko Rakovník34:48,0
6. (63)Jiří Kutiš, MK Kladno35:13,0
7. (82)Karel Filip, Nové Strašecí38:13,0
8. (85)František Tůma, Maratón klub Kladno39:18,0
9. (92)Juraj Kočalka, Bike Team Polana40:52,0
10. (94)Jan Vimer, Kladno41:35,0
11. (95)Jan Rock, Sokol Unhošť41:50,0
12. (96)Vladislav Hrstka, Foukáč42:11,0
13. (99)Kamil Zelený, Chroustenice44:20,0

Soutěž: Muži, 1947 a starší, 7540 m Kategorie: 23 Trať: 7540 m

1. (58)Ladislav Kratochvíl, Loko Rakovník34:16,0
2. (79)Václav Šůcha, SV Stříbro38:07,0
3. (84)Jan Svoboda, Příbram39:16,0
4. (104)Antonín Šulo, Běkodo Teplice46:13,0

Soutěž: Běh pro zdraví, 1270 m Kategorie: 24 Trať: 1270 m

 Irena Aschenbrennerová, Kryrsky maratonec 
 Marie Beránková, Krušovice 
 Kryštof Cílek, Sokol Říčany 
 Jana Cílková, Sokol Říčany 
 Vojtěch Červenka, Pletený Újezd 
 Metod Fikes, Kačice 
 Metoděj Fikes, Maratón klub Kladno 
 Aneta Fikesová, A. C. TEPO Kladno 
 Berta Fikesová, Kačice 
 Laura Fikesová, A. C. TEPO Kladno 
 Veronika Maraková, Unhošť 
 Jan Novák, TJ Sokol Lány 
 Jana Suchá, Unhošť 
 Hana Špásová, Lány 
 Julie Špásová, Lány 
 Michal Černý, Lány 
 Nicol Černá, Lány 
 Žaneta Černá, Lány 
 Martin Hájek, Srbeč 
 Matěj Hájek, Srbeč 
 Monika Erbová, Srbeč 
 David Dudášik, Lány 
 Klára Dudášiková, Lány 
 Anna Dudášiková, Lány 
 Elena Dudášiková, Lány 
 Iva Kettnerová, Teplice 
 Vít Kettner, Teplice 
 Adam Kárník, Vinařice 
 Nikola Kárníková, Vinařice 
 Pavla Kárníková, Vinařice 
 Lucie Roznětinská, Lány 
 František Roznětinský, Lány 
 Anna Roznětinská, Lány 
 Marta Černá, Nové Strašecí 
 Alex Černý, Nové Strašecí 
 Jana Jirásková, Lány 
 Renata Schritterová, Lány 
 Robert Klaus, SC Praha 
 Bára Klausová, SC Praha 
 Veronika Klausová, SC Praha 
 Veronika Klausová, SC Praha 
 Martina Kočová, Český Krumlov 
 Štěpán Nerad, AC TP Kladno 
 Eva Jirásková, Lány 
 Matyáš Jirásek, Lány 
 Oliver Král, Kolín 
 Michael Král, Kolín 
 Sára Stašková, Kladno 
 Marie Beránková, Krušovice 
 Klára Kolbeková, Kladno 
 Antonín Kolbek, Kladno 
 Anna Pažitková, Kladno 
 Bohuslava Kolbeková, Kladno 
 Renata Šímová, Praha 6 
 Jakub Ježek, Libušín 
 Štěpán Ježek, Libušín 
 Martin Ježek, Libušín 
 Vojtěch Červenka, Pletený Újezd 
 Bohumil Nevím, Nové Strašecí 
 Iva Nevímová, Nové Strašecí 
 Kateřina Nevímová, Nové Strašecí 
 Šárka Nevímová, Nové StrašecíVÍTĚZ
 Jan Nevím, Nové Strašecí 
 Petr Poborský, EKP Praha 
 Helena Poborská, Kerteam Praha 
 Eliška Poborská, SK Jeseniova Praha 
 Zdena Poborská, SK Jeseniova Praha 
 Miroslav Porcal, Lány 
 Jan Kervitcer, Kerteam Praha 
 Milada Kervitcerová, Kerteam Praha 
 Jaroslav Březina, Černošice 
 Tereza Lípová, Černošice 
 Monika Lípová, Černošice 
 Václav Lípa, Dobřichovice 
 Květa Lípová, Dobřichovice 
 Miloslav Prokop, HC Lány 
 Michal Prokop, HC Lány 
 Barbora Prokopová, AE Team Lány 
 Hana Řádová, Lány 
 Tereza Řádová, Lány 
 Kristýna Ištoková, Lány 
 Stela Šnajdrová, Lány 
 Josefína Šnajdrová, Lány 
 Monika Přerostová, Lány 
 Jana Zelenková, Lány 
 Adéla Zelenková, Lány 
 Petra Malíková, Lány 
 Jitka Malíková, Lány 
 Barbora Malíková, Lány 
 Eliška Malíková, Lány 
 Pavel Pekar, Lány 
 Václav Korbel, Kamenné Žehrovice 
 David Liška, FG Team 
 Radak Lišková, FG Team 
 Kateřina Štíbalová, MK Kladno 
 Martin Štíbal, MK Kladno 
 Jan Svoboda, Příbram 
 Václav Šůcha, SV Stříbro 
 Vojtěch Reichl, Rytíři Kladno 
 Petra Reichlová, Rytíři Kladno 
 Adam Všetula, Srby 
 Josef Poduška, Velká Dobrá 
 Nikola Podušková, Velká Dobrá 
 Emma Homolová, Kladno 
 Šimon Homola, Kladno 
 Jana Knotková, Kladno 
 Michal Všetula, Srby 
 Matěj Všetula, Srby 
 Jan Los, Lány 
 Marek Maršoun, Kladno 
 Vratislav Kaválek, Kladno 
 Jindra Baudyšová, Praha 
 Pavel Erben, Lány 
 Tomáš Erben, Lány 
 Kateřina Helebrantová, AK Louny 
 Ela Lošťáková, AK Louny 
 Natálie Knorová, Louny 
 Tomáš Herink, Louny 
 Anna Karásková, Jilemnice 
 Jan Karásek, Studenec 
 Juliána Karásková, Jilemnice 
 Vilma Karásková, Jilemnice 
 Klára Všetulová, Srby 
 Jan Všetula, Srby 
 Milan Dítě, Srby 
 Kristýna Soukupová, Lány 
 Barbora Losová, Lány 
 Adéla Hrnčálová, Brejl 
 Markéta Hrnčálová, Brejl 
 Jiří Zeman, Brejl 
 Vojtěch Sýkora, Podkozí 
 Lucie Hájková, Nové Strašecí 
 Petra Helebrantová, Louny 
 Natálie Buchcarová, Louny 
 Jan Hřích, Louny 
 Jakub Matějka, Lány 
 Karolína Stůjová, Pletený Újezd 
 Gabriela Šliková, Kladno 
 Adéla Kytková, Lány 
 Sandra Steinbrecher, Lány 
 Veronika Bobková, Lány 
 Irena Aschenbrennerová, Kryry 
 Monika Porcalová, Stochov 
 Ondřej Prokop, Stochov 
 Jana Porcalová, Lány 
 Václav Bečvář, Jedomělice 
 Martin Laga, Lány 
 Rostislav Laga, Lány 
 Pavlína Šmejkalová, Lány 
 Kristýna Šmejkalová, Praha 
 Lukáš Kopecký, Lány 
 Aleš Lomberský, HC Lány 
 Tomáš Lomberský, HC Lány 
 Adélka Lomberská, HC Lány + Sokol Lány 
 Tomáš Häckl, Kladno 
 Jana Häcklová, Kladno 
 Barbora Häcklová, Kladno 
 Tereza Häcklová, Kladno 
 Luděk Slapnička, HC Lány 
 Miroslava Hamouzová, HC Lány 
 Monika Hamouzová, HC Lány 
 Matyáš Tlustý, Žilina 
 Eva Martínková, Lány 
 Hana Beranová, Lány 
 Stanislava Beránková, Krušovice 
 Zuzana Pospíšilová, Lány 
 Karolína Pospíšilová, Lány 
 Ivana Salač, Hamtáto 
 Petra Šnejbergová, Lány 
 Pavlína Zelenková, Lány 
 Leos Horyna, Kladno 
 Magdalena Horynová, Kladno 
 Anna Horynová, Kladno 
 Anastázie Kajprová, Slaný 
 Bára Kučerová, Kladno 
 Izabela Kučerová, Kladno 
 Ivana Hájková, Kladno 
 Iveta Rachová, Lány 
 Evelína Rachová, Lány 
 Anna Nováková, Nové Strašecí 
 Eva Všetulová, Srby 
 Kristina Havelková, AC Praha 
 David Havelka, AC Praha 
 Květa Havelková, AC Praha 
 Petr Havelka, AC Praha 
 Vladimír Chochola, HC Lány 
 David Sklenář, Rakovník 
 Hana Kořínková, Rakovník 
 Věra Helebrantová, Telce 
 Magdalena Hofbauerová, Telce 
 Nickolas Hofbauer, Telce 
 Kateřina Melicharová, Beroun 
 Eva Chalupová, Lány 
 Jan Chalupa, Lány 
 Dana Řemínková, Třeboc 
 Tomáš Řemínek, Třeboc 
 Blanka Vaněčková, HK Rakovník 
 Jitka Vaněčková, HK Rakovník 
 Michal Vaněček, HK Rakovník 
 Běla Vaněčková, HK Rakovník 
 Martina Zímová, Stochov 
 Zuzana Mansfeldová, Svinařov 
 Jan Mansfeld, Svinařov 
 Adam Hořejší, TJ Sokol Lány 
 Johanka Froňková, Nové Strašecí 
 Jitka Růžičková, Kamenné Žehrovice 
 Milan Vomastek, Stochov 
 Kateřina Borčová, Lány 
 Klárka Nováková, Lány 
 Vladimír Novák, Lány 
 Veronika Mikulová, Noutonice 
 Adam Mikula, Noutonice 
 Ladislav Dostál, Moravská Třebová 
 Ivana Rosolová, Stašov 
 Jiří Rosol, Stašov 
 Julie Rosolová, Stašov 
 Sofie Lukešová, Králův Dvůr 
 Ivana Lukešová, Králův Dvůr 
 Vlastimil Lukeš, Králův Dvůr 
 František Plšek, Kladno 
 Radka Hill, Rynholec 
 Richard Hill, Rynholec 
 Daisy Hill, Rynholec 
 Kateřina Anna Hurtová, Lány 
 Helena Vavrušková, Praha 
 Julie Filipová, Rakovník 
 Ladislav Filip, Rakovník 
 Kateřina Bažantová, Chýně 
 Daniela Čásová, Most 
 Adéla Čásová, Most 
 Filip Gottwald, Lány 
 Klára Gottwaldová, Lány 
 Martin Kukačka, Praha 
 Rosárka Rosolová, Stašov