Výsledky 2018

Výsledková listina

46.ročníku BĚHU VÍTĚZSTVÍ ZÁMECKÝM PARKEM,
který se uskutečnil 8.5.2018 v zámeckém parku v Lánech

Soutěž: Nejmladší dívky, 2014 a mladší, 60 m Kategorie: 1 Trať: 60 m

1.Linda Žlabková, HK Ostřetice00:15,9
2.Klára Baumanová, Lány00:17,2
3.Tereza Kaněrová, Praha00:18,2
4.Veronika Klausová, Praha 8 
5.Adéla Šiftancová, Kladno 
6.Sofie Švolbová, Lány 
7.Tereza Horáková, Stochov 
8.Klára Cvrčková, Hradec Králové00:23,4
9.Žaneta Královcová, Praha Hlubočepy00:24,1
10.Edita Gregorová, Kladno00:24,5
11.Viktorie Matějková, Nové Strašecí 
12.Sofie Hassan Amer, Žehrovice 
13.Marie Šubrtová, Kladno 
14.Izabela Bláhová, Nové Strašecí 
16.Viktorie Fitková, Tuchlovice 
17.Agatka Červená, Lány 
18.Karolina Kučerová, Slaný 
19.Adéla Píša, Lány 
19.Viktorie Marko, Slaný 
20.Nela Šípová, Lány 
21.Barborka Doušová, Nové Strašecí 
22.Aneta Červenková, Nové Strašecí 
23.Eva Hořejší, TJ Sokol Lány 
24.Kristýna Cvrčková, Hradec Králové 
25.Jolanka Nedvědová, Nové Strašecí 
-Ema Švancarová, Lány 
 Olivia Albertova, Stochov Slovanka 
 Linda Pařízková, Drahelčice 
 Adéla Machačková, Nové Strašecí 
 Dominika Zemanová, Lány 
 Kateřina Frajerová, Lány 
 Viktorie Kindlová, Lány 
 Nikola Šumná, Buštěhrad 
 Miriam Marko, Slaný 

Soutěž: Nejmladší chlapci, 2014 a mladší, 60 m Kategorie: 2 Trať: 60 m

1.Jakub Slavík, AK Louny00:13,7
2.Martin Filler, Květnice00:14,4
3.Michal Badziony, Lány00:15,9
4.Matěj Rycka, Kladno 
5.Adam Haužvic, Nové Strašecí 
6.Toník Bechyně, Lány 
7.Pavel Votava, Rynholec 
8.Jan Novák, VK Lány 
9.Jan Fišer, Louny 
10.Ondřej Prokop, Lány 
11.Adam Kněbort, Nové Strašecí 
12.Prokop Husák, Příbram 
13.Jiří Skořepa, Nové Strašecí 
14.Jindřich Valoušek, Praha 
15.Ondřej Kahoun, Lány 
16.Tomáš Černý, Kladno 
17.Jakub Píša, Lány 
18.Eliáš Vyskočil, Doksy 
19.Marek Šťastný, Lány 
20.Jakub Gregor, Kladno 
21.Jakub Martinec, Kačice 
22.Marek Budinský, Nové Strašecí 
23.David Vlk, Stochov 
24.Jakub Suchopárek, Kladno 
25.Ondřej Šípek, Lány 
26.Matyáš Herink, Lány 
27.Daniel Josef Vlk, Lány 
28.Michael Horák, Kačice 
29.František Novotný, Říčany 
-Filip Pelc, Nové Strašecí 
-Tadeáš Kotál, Lány 
-Vojtěch Pospíšil, Praha 

Soutěž: Předškolní dívky, 2012-13, 260 m Kategorie: 3 Trať: 260 m

1.Anna Šubrtová, Kladno00:48,0
2.Klára Všetulová, Srby00:48,7
3.Štěpánka Skokanová, Sokol Roudnice nad Labem - Atletika00:49,2
4.Sára Dubová, Praha00:50,9
5.Barborka Dědičová, Bratronice00:51,9
6.Daniela Trachtulcová, Újezd nad Lesy00:52,4
7.Emma Tlustá, Kralupy nad Vltavou00:53,0
8.Aneta Navrátilová, Líbeznice00:55,2
9.Kateřina Linhartová, Praha00:56,0
10.Karolína Šumná, TJ Sokol Buštěhrad00:56,6
11.Alice Isteníková, Nové Strašecí00:59,3
12.Anežka Vlková, Stochov00:59,9
13.Veronika Drvotová, Lány01:00,7
14.Vanesska Červená, Lány01:01,0
15.Eliška Křepinská, Lány01:02,2
16.Stella Černá, Louny01:08,9
17.Sofie Melenová, Vašírov01:11,3
18.Jana Černá, Kladno01:12,3
19.Barbora Černá, Louny01:12,8
20.Anna Šulgánová, Slaný01:14,0
21.Klára Šírková, Lány01:15,4
22.Klára Nováková, Lány01:23,7
23.Sára Hassan Amer, Kamenné Žehrovice01:38,9
-Viktorie Míková, Hýskov 

Soutěž: Předškolní chlapci, 2012-13, 260 m Kategorie: 4 Trať: 260 m

1.Dominik Varchola, AK Louny00:48,0
2.Jan Všetula, Srby00:48,8
3.Dominik Rach, Lány00:49,6
4.Vojtěch Sýkora, Lány00:53,0
5.Jáchym Ševčík, Sokol Unhošť00:53,5
6.František Toncar, Křivoklát00:54,0
7.Viktor Pelc, Nové Strašecí00:56,5
8.David Macák, Praha 8 Troja00:57,4
9.Max Černý, Nové Strašecí00:58,0
10.Vašek Hamouz, Lány00:58,5
11.Vojta Levý, Praha 1000:58,9
12.Metod Fikes, SK Kačice00:59,4
13.Alois Novotný, Říčany00:59,9
14.Toník Kučera, Zbečno01:00,9
15.Ondřej Borč, AC Kladno01:01,9
16.Maxim Šiftanc, AC Kladno01:02,6
17.David Martinec, Kačice01:03,9
18.Adam Fišer, Atletika Nové Strašecí01:04,4
19.Tadeaš Hampel, Stochov01:05,0
20.Matěj Budinský, Nové Strašecí01:05,6
21.Jindřich Nedvěd, Nové Strašecí01:08,5
22.Vojtěch Franta, Králův Dvůr01:09,4
23.Lukáš Frajer, Lány01:12,0
24.Jakub Voslář, Stochov01:13,1
25.Jan Suchopárek, Kladno01:14,1
26.David Kněbort, Nové Strašecí01:23,1

Soutěž: Přípravka mladší dívky, 2010-11, 260 m Kategorie: 5 Trať: 260 m

1.Laura Bernardová, Loko Rakovník00:41,1
2.Zuzana Bártová, Atletika Líbeznice00:45,2
3.Julie Staňková, Levý Hradec00:45,6
4.Laura Sinada, Kladno00:45,9
5.Zuzana Žilková, ŠSK Újezd nad Lesy00:46,3
6.Eliška Sailerová, Rakovník00:46,6
7.Lucie Pánková, Loko Rakovník00:47,7
8.Anna Sýkorová, Lány00:48,1
9.Veronika Kučerová, Zbečno00:47,7
10.Viktorie Zímová, Hořešovice00:49,3
11.Lucie Černá, Kladno00:50,2
12.Tereza Ježková, Libušín00:50,7
13.Karolína Pivarči, Lány00:51,4
14.Denisa Kuthanová, Rakovník00:51,7
15.Nella Navrátilová, Líbeznice00:52,2
16.Tereza Häcklová, Kladno00:52,8
17.Bára Baumanová, Lány00:52,8
18.Alena Husáková, Příbram00:54,4
19.Tereza Řádová, Lány00:54,8
20.Markéta Žlábková, HK Ostřetice00:55,3
21.Emma Vyskočilová, Doksy00:55,9
22.Karolína Hošková, Lány00:56,7
23.Klára Gottwaldová, Lány01:00,5
24.Elena Dudášiková, Hamtáto01:01,6
-Ema Ekrtová, ASK ELNA Počerady 

Soutěž: Přípravka mladší chlapci, 2010-11, 260 m Kategorie: 6 Trať: 260 m

1.Lukáš Navrátil, Líbeznice00:42,3
2.Petr Král, Ruda00:43,4
3.Matyáš Jelen, ŠSK Újezd nad Lesy00:43,9
4.Petr Toncar, Křivoklát00:44,2
5.Oliver Bláha, Nové Strašecí00:44,6
6.Jindřich Tlustý, Kralupy nad Vltavou00:45,0
7.Samuel Horák, Kačice00:45,3
8.Jakub Zdechovský, Atletika Človíček00:45,6
9.David Hořejší, TJ Sokol Lány00:45,9
10.Jusef Deif, Kvetnice00:46,2
11.Martin Matějka, Lubná00:46,4
12.Sebastina Zíma, Hořešovice00:46,7
13.Michael Král, SC Kolínští kozlové00:47,0
14.Vojtěch Rubeš, Svinařov00:47,2
15.Adam Mikula, Noutonice00:47,5
16.Tomáš Haužvic, Nové Strašecí00:48,5
17.Martin Oliva, Lány00:48,8
18.Samer Deif, Kvetnice00:49,5
19.Filip Král, Ruda00:49,9
20.Jakub Ponert, Atletika Líbeznice00:50,2
21.Filip Čibera, Kladno00:52,0
22.David Havelka, AC Praha 189000:53,5
23.Filip Diard, Rakovník00:53,8
24.Martin Frolík, Lány00:54,1
25.Štěpán Rycka, Kladno00:54,9
26.Jan Böhm, Nesuchyně00:55,3
27.Tobiáš Krejcárek, Malé Přítočno00:56,8
28.Václav Šulgán, Slaný00:58,9
29.Ondřej Schritter, Lány10:10,5

Soutěž: Přípravka starší dívky, 2008-09, 540 m Kategorie: 7 Trať: 540 m

1.Kristina Havelková, AC Praha 189001:56,8
2.Tereza Pánková, Loko Rakovník02:01,3
3.Natálie Kuthanová, Rakovník02:02,9
4.Vanda Burianová, ŠSK Újezd nad Lesy02:04,1
5.Karolína Hájková, AŠK Bohnice02:07,2
6.Ela Lošťáková, AK Louny02:07,8
7.Eliška Zdechovská, Sparta Praha02:10,0
8.Berta Fikesová, Kačice02:11,5
9.Julie Filipová, Loko Rakovník02:12,9
10.Barbora Häcklová, Kladno02:12,9
11.Nikola Šedivá, AK Louny02:13,7
12.Barbora Pelánová, AK Louny02:16,3
13.Tereza Fišerová, AK Louny02:17,5
14.Nella Macháčková, Nové Strašecí02:18,6
15.Barbora Petra Hliboká, Nové Strašecí02:20,9
16.Adéla Ulmanová, Lány02:23,5
17.Evelína Rachová, Lány02:27,3
18.Sofie Sinada, Kladno02:27,8
19.Eva Chalupová, Lány02:28,8
20.Jitka Malíková, Lány02:29,0
21.Marie Blažková, Rakovník02:29,5
22.Zlata Matějovičová, Nové Strašecí02:36,0
23.Kamila Kučerová, Lány02:36,5
24.Daisy Hill, Rynholec02:38,2
25.Zuzana Husáková, Příbram02:41,6
26.Viktoria Steinbrecher, Lány02:42,5
27.Patricia Albertova, Stochov Slovanka02:44,0
28.Kristýna Olivová, Lány02:46,0

Soutěž: Přípravka starší chlapci, 2008-09, 540 m Kategorie: 8 Trať: 540 m

1.Lukáš Jelen, ŠSK Újezd nad Lesy01:51,2
2.Karim Deif, Kvetnice01:56,0
3.Tomáš Ponert, Atletika Líbeznice01:57,7
4.Jan Skokan, Sokol Roudnice nad Labem - Atletika01:59,0
5.Petr Vacek, Sportovní centrum Nové Strašecí02:02,8
6.Jan Kohout, Stochov02:03,7
7.Matěj Žilka, ŠSK Újezd nad Lesy02:05,5
8.Tomáš Bárta, Atletika Líbeznice02:05,9
9.Jaromír Pilát, Nové Strašecí02:08,1
10.Matěj Smetana, AK Louny02:08,6
11.Jakub Parkman, AK Louny02:10,5
12.Lukáš Staněk, Levý Hradec02:11,9
13.Matyáš Mikula, Noutonice02:21,3
14.Tomáš Laurch, AK Louny02:21,8
15.Adam Kohout, Stochov02:13,3
16.Jakub Ježek, Libušín02:15,4
17.Matyáš Krejcárek, Malé Přítočno02:16,7
18.Jonáš Burger, Lány02:17,0
19.Lukáš Votava, TJ Sokol Králův Dvůr02:18,7
20.Samuel Varchola, AK Louny02:30,2
21.Daniel Badziony, Lány02:35,7
22.Ondřej Levý, Buštěhrad02:26,4
23.Ladislav Bechyně, Lány02:45,4
24.Jakub Dočekal, Kladno02:45,8
25.Richard Doubek, Hřebeč02:46,5
26.Alex Černý, Nové Strašecí02:47,1
27.Pavel Stašek, Buštěhrad02:48,0
28.Adam Melen, Vašírov02:56,4
29.Jakub Sailer, Rakovník02:57,8

Soutěž: Mladší žákyně, 2006-07, 540 m Kategorie: 9 Trať: 540 m

1.Veronika Vávrová, AK Louny01:42,4
2.Barbora Míková, Loko Beroun01:43,6
3.Lucie Letová, Loko Rakovník01:48,5
4.Veronika Karfíková, AK Louny01:49,0
5.Natálie Bernardová, Loko Rakovník01:51,1
6.Adéla Veselá, AC Tepo Kladno01:52,9
7.Lucie Tereza Valachová, Loko Beroun01:59,1
8.Iveta Veličková, Nové Strašecí01:59,5
9.Sára Lošťáková, AK Louny02:02,8
10.Laura Fikesová, AC Tepo Kladno02:04,9
11.Klárka Doušová, Nové Strašecí02:09,4
12.Daniela Hoďáková, Vavřinec Kladno02:10,0
13.Sofie Lukešová, Králův Dvůr02:15,6
14.Ivana Jeřábková, Rakovník02:23,0
15.Natálie Nedvědová, Lány02:33,1
16.Anička Svobodová, Kladno02:35,5

Soutěž: Mladší žáci, 2006-07, 540 m Kategorie: 10 Trať: 540 m

1.Michal Všetula, Srby01:50,2
2.Vít Ševčík, Nové Strašecí01:53,3
3.Adam Dienelt, AK Louny01:54,0
4.Jakub Kratochvíl, Rakovník01:54,7
5.Vojta Reichl, PZ Kladno01:57,5
6.Lukáš Jíra, Nové Strašecí01:57,9
7.Ondřej Valoušek, AK Louny01:59,4
8.Jaroslav Fišer, SC Nové Strašecí02:00,4
9.Jiří Smetana, VKO Louny02:00,9
10.Tomáš Jelen, ŠSK Újezd nad Lesy02:02,3
11.Ondřej Rubeš, Svinařov02:03,6
12.Lukáš Laurich, AK Louny02:04,2
13.Ondřej Neumann, Nové Strašecí02:04,6
14.Štěpán Ježek, Libušín02:05,3
15.Jan Burger, Lány02:05,7
16.Jakub Burger, Lány02:06,5
17.Petr Šidík, Lány02:06,5
18.Šimon Škrábal, Stochov02:14,9
19.Matyáš Drvota, Lány02:20,2
20.Adam Ševčík, TJ Sokol Unhošť02:21,0

Soutěž: Starší žákyně, 2004-05, 1080 m Kategorie: 11 Trať: 1080 m

1.Tereza Sajdlová, AK Louny04:02,6
2.Eliška Drábová, ŠSK Újezd nad Lesy04:03,2
3.Kateřina Helebrantová, AK Louny04:05,3
4.Natálie Krubová, Branovský statek04:08,2
5.Aneta Fikesová, AC Tepo Kladno04:23,8
6.Kateřina Bachová, AK Louny04:32,1
7.Eliška Borusíková, Beroun04:59,8

Soutěž: Starší žáci, 2004-05, 1080 m Kategorie: 12 Trať: 1080 m

1.Adam Hořejší, TJ Sokol Lány03:46,9
2.Tomáš Herink, AK Louny03:47,8
3.Jiří Syrovátko, Kerteam03:55,6
4.Adam Všetula, Srby04:00,8
5.Zdeněk Nedvěd, Lány04:05,2
6.Jan Škarda, ŠSK Újezd nad Lesy04:10,4
7.Jan Velička, Nové Strašecí04:24,8
8.Jakub Mošovský, Kladno04:24,9
9.Vojtěch Hrdina, Braškov - Valdek04:48,7

Soutěž: Dorostenky, 2001-2003, 1620 m Kategorie: 13 Trať: 1620 m

1.Petra Helebrantová, AK Louny05:54,7
2.Eliška Kordová, Loko Beroun06:15,1
3.Natálie Buchcarová, AK Louny06:21,1
4.Eliška Poborská, SK ZŠ Jeseniova06:34,4
5.Štěpánka Syrovátková, PSK Olymp06:35,1
6.Viola Durdová, Praha06:41,0
7.Sára Stašková, Moderní pětiboj Kladno06:42,0
8.Tereza Roubíková, Lány07:04,1
9.Anna Leipnerová, Kladno07:05,6
10.Barbora Kašparová, SKOB Slaný07:07,5

Soutěž: Dorostenci, 2001-2003, 1620 m Kategorie: 14 Trať: 1620 m

1.Lukáš Drunecký, AC Tepo Kladno05:15,0
2.Jan Hřích, AK Louny05:15,4
3.Jaroslav Sedláček, Olymp Praha05:50,3
4.Jiří Vindáček, Kladno05:58,2
5.Matěj Všetula, Srby06:13,6
6.Filip Levý, Buštěhrad06:38,1
7.Dominik Šulc, Kladno06:51,5
8.Adam Sembdner, Kladno07:08,0

Soutěž: Ženy, 1984-2000, 3770 m Kategorie: 15 Trať: 3770 m

1. (1)Jana Zímová, Maraton Klub Kladno14:32,0
2. (2)Vladěna Hrstková, Kerteam15:05,0
3. (3)Andrea Frantová, Králův Dvůr15:26,0
4. (5)Dana Fickerová, AC Sparta Praha15:43,0
5. (10)Lucie Macháčová, Tuchlovice16:22,0
6. (17)Anežka Vejražková, Třtice18:28,0
7. (18)Aneta Fikesová, AC Tepo Kladno18:40,0
8. (21)Laura Fikesová, Kačice19:18,0
9. (24)Lucie Porcalová, Stochov19:34,0
10. (26)Radka Břehová, Lány19:56,0
11. (28)Kateřina Frabšová, Software 60220:05,0
12. (29)Linda Sedláčková, OK Roztoky20:08,0
13. (36)Slava Bechyňová, Sokol Lány20:44,0
14. (38)Beata Albertová, Stchov-Slovanka21:03,0
15. (40)Dominika Franková, Beroun21:19,0
16. (42)Alena Crvčková, Hradec Králové21:48,0
17. (43)Kateřina Graslová, Postoloprty21:49,0
18. (44)Hana Najmanová, Horní Počernice21:50,0
19. (45)Tereza Frélichová, Louny Obora22:01,0
20. (47)Petra Františka Borčová, Lány22:04,0
21. (48)Lucie Švancarová, Lány22:14,0
22. (50)Kateřina Hůlová, Rakovník22:33,0
23. (52)Barbora Losová, Lány22:39,0
24. (53)Tereza Kaválková, Kladno22:43,0
25. (54)Michaela Fejfarová, Třebichovice23:03,0
26. (55)Kristýna Šmejkalová, Praha23:04,0
27. (56)Pavlína Šmejkalová, Lány23:14,0
28. (59)Jitka Řehořová, Nové Strašecí23:44,0
29. (64)Dominika Začalová, Hradec Králové24:07,0
30. (65)Ivana Šumná, Buštěhrad24:10,0
31. (66)Radka Hill, Rynholec24:21,0
32. (69)Michaela Mayerová, Brno24:54,0
33. (70)Monika Porcalová, Lány25:27,0
34. (71)Ivana Vyletělová, Praha25:39,0
35. (72)Mirka Koželuhová, Lány26:55,0
36. (73)Žaneta Melenová, Vašírov26:55,0
37. (74)Eliška Losová, Lány29:52,0
38. (76)Hana Zůnová, Libochovice30:46,0
39. (77)Tereza Šandová, Lány31:13,0
40. (78)Věra Slováková, Brno32:22,0

Soutěž: Ženy, 1974-83, 3770 m Kategorie: 16 Trať: 3770 m

1. (4)Jana Černá, AC Tepo Kladno15:38,0
2. (6)Helena Poborská, Kerteam15:45,0
3. (7)Lenka Šibravová, Kerteam15:52,0
4. (8)Květuše Fikesová, Kačice16:05,0
5. (9)Veronika Mikulová, Noutonice16:12,0
6. (13)Jarmila Kokotíková, Nové Strašecí16:59,0
7. (15)Ivana Rosolová, RTA Zdice17:56,0
8. (16)Simona Polakovicova, BezRovinkou!18:25,0
9. (19)Ivana Lukešová, Králův Dvůr18:55,0
10. (20)Radana Baumanová, Lány18:57,0
11. (22)Adéla Haužvicová, Nové Strašecí19:25,0
12. (23)Markéta Dočekalová, Kladno19:27,0
13. (25)Renata Šímová, Praha Břevnov19:45,0
14. (30)Vladimíra Pánková, Pavlíkov20:10,0
15. (32)Jindra Suchopárková, Kladno20:23,0
16. (33)Jana Žolková, Rungo pro ženy20:30,0
17. (37)Aneta Pokorná, Hradečno20:55,0
18. (58)Magdalena Ševčíková, STRG Nové Strašecí23:42,0
19. (60)Martina Hořejší, TJ Sokol Lány23:44,7
20. (67)Eva Sláničková, Tuchlovice24:28,0

Soutěž: Ženy, 1973 a starší, 3770 m Kategorie: 17 Trať: 3770 m

1. (11)Petra Sedláčková, OK Roztoky16:38,0
2. (12)Helena Vavrušová, TJ Liga 10016:46,0
3. (14)Petra Mošovská, Kladno17:14,0
4. (27)Renata Mikulová, Lhotka u Berouna20:04,0
5. (31)Jitka Růžičková, Kamenné Žehrovice20:17,0
6. (34)Dana Svobodová, Pivovar z Losin20:34,0
7. (35)Daniela Jírová, Nové Strašecí20:39,0
8. (39)Elena Truhlářová, Sokol Kobylisy21:09,0
9. (41)Pavla Suchanová, TJ Kovo Praha21:28,0
10. (46)Petra Reichlová, Kladno22:01,0
11. (49)Jindra Baudyšová, Lány22:19,0
12. (51)Jarmila Holasová, Praha22:36,0
13. (57)Martina Lešková, Louny23:22,0
14. (61)Hana Graslová, Postoloprty23:47,0
15. (62)Marie Peterková, Bludišťák Slaný23:47,0
16. (63)Blanka Kučerová, Slaný23:54,0
17. (68)Eva Vršecká, Praha-Košíře24:48,0
18. (75)Iveta Bucková, Lovosice30:30,0

Soutěž: Muži, 1989-2000, 7540 m Kategorie: 18 Trať: 7540 m

1. (1)Denis Wachtl, Praha 1326:09,0
2. (2)Petr Fochler, AK Drnovice26:25,0
3. (7)Tomáš Miler, A.C. Sparta Praha27:10,0
4. (13)David Sklenář, ČBK27:58,0
5. (15)Tomáš Banka, Hovaďáci28:32,0
6. (17)Aleš Pluháček, Hovaďáci29:18,0
7. (21)Jan Čížek, SRTG Nové Strašecí30:49,0
8 a 9. (28)Václav Daníček, Maraton klub Kladno31:47,0
8 a 9. (29)Rostislav Minařík, SRTG Nové Strašecí31:47,0
10. (31)Jiří Hlavsa, Tuchlovice31:55,0
11. (48)Karel Vrabec, Lány34:02,0
12. (59)Václav Bečvář, Jedomělice35:42,0
13. (63)Ondřej Sibera, Kamenné Žehrovice36:07,0
14. (64)Oddřej Vavruška, Stochov36:24,0
15. (76)Jakub Slovák, Kladno38:47,0
16. (89)Štěpán Polívka, SRTG Nové Strašecí41:50,0

Soutěž: Muži, 1979-88, 7540 m Kategorie: 19 Trať: 7540 m

1. (6)Robert Škeřík, Ropeta26:57,0
2. (8)Petr Havlásek, MK Kladno27:22,0
3. (10)Jan Kárník, TJ Sokol Unhošť27:32,0
4. (11)Ondřej Najman, Mladá Bolelav27:42,0
5. (12)Vítěslav Král, TJ Sokol K. Vinohrady27:53,0
6. (18)Petr Baxa, prg.aero29:34,0
7. (20)Ondřej Humr, Lány30:37,0
8. (22)Libor Ševčík, TJ Sokol Unhošť30:52,0
9. (25)František Plšek, AC Tepo Kladno31:21,0
10. (26)Miroslav Pilát, Nové Strašecí31:26,0
11. (27)Jakub Beránek, MK Kladno31:32,0
12. (30)Ondřej Kodras, Kladno31:54,0
13. (33)Jiří Lukeš, Kladno32:00,0
14. (35)Lukáš Zámiš, Kladno32:10,0
15. (36)Jiří Peterka, AC Bludišťák32:24,0
16. (37)Matěj Drábek, Kladno32:32,0
17. (49)Petr Valoušek, Praha34:11,0
18. (51)Miroslav Zůna, Sokol Libochovice34:38,0
19. (53)Jan Šírek, Lány34:39,0
20. (54)Roman Čermák, Kladno34:46,0
21. (55)Michal Škoda, Brno35:03,0
22. (60)Jiří Královec, Praha Hlubočepy35:46,0
23. (66)Josef Zajíc, Stochov36:30,0
24. (68)Michal Černý, Lány36:39,0
25. (70)Jose Luis Zamora, Španělsko37:05,0
26. (80)Karel Morstein, Hořesedly39:27,0
27. (84)Petr Dohnal, PARS41:02,0
28. (87)Jiří Cvrček, Hradek Králové41:37,0
29. (88)František Javůrek, Lány41:37,0
30. (94)Vratislav Kaválek, Kladno42:19,0

Soutěž: Muži, 1969-78, 7540 m Kategorie: 20 Trať: 7540 m

1. (3)Antonín Rektor, Modřany26:27,0
2. (4)Jiří Rosol, Loko Beroun26:33,0
3. (5)Radim Čada, Sokol Unhošť26:35,0
4. (9)Petr Havelka, Eleven Run team27:30,0
5. (16)Marian Valek, Kerteam29:00,0
6. (19)Martin Votava, Králův Dvůr29:42,0
7. (24)Petr Kratochvíl, Rakovník30:57,0
8. (32)Petr Staněk, Levý Hradec31:58,0
9. (40)Jan Bena, Vancouver - Kanada32:57,0
10. (41)Martin Ježek, Baník Libušín33:22,0
11. (42)Martin Hlavsa, Tuchlovice33:32,0
12. (44)Jaroslav Gregor, Kladno33:40,0
13. (50)Martin Kukačka, Praha Stodůlky34:31,0
14. (52)Karel Grasl, Postoloprty34:39,0
15. (56)Petr Poborský, EKP Praha35:27,0
16. (57)Martin Moulis, PARS35:32,0
17. (58)Václav Hrach, Hořovice35:35,0
18. (65)Roman Sýkora, Chýňava36:27,0
19. (71)David Niebauer, Lány37:14,0
20. (72)Tomáš Kraus, Branov37:47,0
21. (77)Zdeněk Hrabě, Kladno38:58,0
22. (78)Michal Navrátil, Líbeznice39:07,0
23. (83)Ladislav Filip, Rakovník40:10,0
24. (90)Filip Slánička, Tuchlovice42:02,0
25. (92)Michal Pokorný, Hradečno42:16,0
26. (95)Jan Vršecký, Praha Košíře42:47,0
27. (99)Dušan Trešl, Rakovník44:06,0

Soutěž: Muži, 1959-68, 7540 m Kategorie: 21 Trať: 7540 m

1. (14)Metoděj Fikes, MK Kladno28:25,0
2. (23)Tomáš Rychecký, AH Smíchov30:55,0
3. (34)Jiří Janáček, Praha 432:03,0
4. (45)Michal Frabša, TJ Kovo Praha33:52,0
5. (46)Vlastimil Lukeš, Králův Dvůr33:52,0
6. (61)Ivan Puškar, Gelnica35:57,0
7. (62)Milan Schovánek, Krčský les36:06,0
8. (67)Marcel Chládek, Nové Strašecí36:35,0
9. (69)Stanislav Frolík, PARS36:56,0
10. (81)Luboš Veselý, Nové Strašecí39:57,0
11. (86)Tomáš Hrdina, Malé Přílepy41:35,0
12. (93)Miroslav Vejražka, Třtice42:17,0
13. (96)Luvoš Švácha, Sokol Mšeno42:58,0
14. (97)Jan Los, Lány43:11,0
15. (98)Jiří Popovič, Praha43:46,0
16. (100)Josef Svozilik, Praha44:39,0
17. (104)Dan Jiránek, Kladno52:50,0

Soutěž: Muži, 1949-58, 7540 m Kategorie: 22 Trať: 7540 m

1. (38)František Křeček, MK Kladno32:34,0
2. (39)Jaroslav Šťastný, MK Kladno32:51,0
3. (43)Ladislav Dostál, Moravská Třebová33:33,0
4. (47)Josef Beránek, MK Kladno34:01,0
5. (74)Zdeněk Zámiš, Kladno38:13,0
6. (75)Karel Filip, Nové Strašecí38:46,0
7. (79)Petr Werner, Liga 100 Praha39:16,0
8. (85)Jan Vimer, Kladno41:07,0
9. (91)Vladimír Chochola, MK Kladno42:12,0
10. (101)Otakar Wiener, Maratón klub Kladno45:07,0
11. (102)Jaromír Holas, Praha46:52,0
12. (103)Josef Průša, Slavoj Obecnice49:44,0

Soutěž: Muži, 1948 a starší, 7540 m Kategorie: 23 Trať: 7540 m

1. (73)Ladislav Kratochvíl, Loko Rakovník38:03,0
2. (82)Jan Svoboda, Příbram39:58,0

Soutěž: Běh pro zdraví, 1270 m Kategorie: 24 Trať: 1270 m

 Milan Kovář, Kladno 
 Pavla Kovářová, Kladno 
 Valentýna Kovářová, Kladno 
 Šárka Steinbrecher, Lány 
 Zuzana Strouhalová, SRTG Nové Strašecí 
 Jiří Svoboda, Sobičovic 
 Tereza Kytková, Lány 
 Zuzana Pospíšilová, Lány 
 Sabina Torová, Rakovník 
 Nicol Černá, Lány 
 Šimon Chalupa, Lány 
 Anna Ulmanová, Lány 
 Veronika Hoďáková, Lány 
 Daniela Hoďáková, Lány 
 Tereza Ježková, Libušín 
 Jakub Ježek, Libušín 
 Štěpán Ježek, Libušín 
 Martin Ježek, Libušín 
 Kateřina Ježková, Libušín 
 Lucie Smolíková, Lány 
 Kristýna Havelková, Dřínov 
 Petr Havelka, Dřínov 
 David Havelka, Dřínov 
 Květa Havelková, Dřínov 
 Elena Dudášiková, Lány Hamtáto 
 Anna Dudášiková, Lány Hamtáto 
 Klára Dudášiková, Lány Hamtáto 
 David Dudášik, Lány Hamtáto 
 Julie Filipová, Loko Rakovník 
 Ladislav Filip, Rakovník 
 Jan Čížek, SRTG Nové Strašecí 
 Michal Černý, Lány 
 Marta Černá, Nové Strašecí 
 Alex Černý, Nové Strašecí 
 Max Černý, Nové Strašecí 
 Barbora Klausová, Praha 
 Robert Klaus, Praha 
 Věra Nedvědová, Nové Strašecí 
 Daniela Kos, Lány 
 Dominik Kos, Lány 
 Viktor Princ, Řevnice 
 Renata Schritterová, Lány 
 Jaroslav Kubásek, Lány 
 Veronika Janáková, Lány 
 Markéta Vlková, Stochov 
 Anežka Vlková, Stochov 
 David Vlk, Stochov 
 Josefína Šnajdrová, Lány Vašírov 
 Stella Šnajdrová, Lány Vašírov 
 Monika Přerostová, Lány Vašírov 
 Barbora Losová, Lány 
 Eliška Losová, Lány 
 Marek Maršoun, Kladno 
 Jitka Losová, Lány 
 Vratislav Kaválek, Kladno 
 Tereza Kaválková, Kladno 
 Soňa Svobodová, Kladno 
 Kateřina Svobodová, Kladno 
 Tereza Šandová, Lány 
 Radka Břehová, Lány 
 Renata Šímová, Praha 6 
 Jan Los, Lány 
 Vojtěch Reichl, Kladno 
 Jan Reichl, Kladno 
 Petra Reichlová, Kladno 
 Adam Sembdner, Kladno 
 Jiří Jindáček, Kladno 
 Anna Leipnerová, Kladno 
 Jindřich Durda, Praha 9 
 Viola Durdová, Praha 9 
 Natálie Durdová, Praha 9 
 Petra Škeříková, Praha 
 Nella Macháčková, Nové Strašecí 
 Lucie Kolínová, Nové Strašecí 
 Vladimír Chochola, Tuchlovice 
 Zuzana Chocholová, Tuchlovice 
 Martin Laga, Lány 
 Martin Kukačka, Praha 
 Jan Svoboda, Příbram 
 Míša Bielik, Příbram 
 Tereza Pánková, Rakovník 
 Dana Svobodová, Příbram 
 Josef Průša, Obecnice 
 Klára Gottwaldová, Lány 
 Tereza Řádová, Lány 
 Jiří Matějovič, Nové Strašecí 
 Zlata Matějovičová, Nové Strašecí 
 Zdeněk Matějovič, Nové Strašecí 
 natálie Bernardová, Městečko 
 Lukáš Knobloch, SRTG Nové Strašecí 
 Magdalena Ševčíková, SRTG Nové Strašecí 
 Rostislav Minařík, SRTG Nové Strašecí 
 Štěpán Polívka, SRTG Nové Strašecí 
 Ivana Vyletělová, SRTG Nové Strašecí 
 Jitka Řehořová, SRTG Nové Strašecí 
 Tomáš Lomberský, HC Lány 
 Aleš Lomberský, HC Lány 
 Adéla Lomberská, HC Lány 
 Václav Bečvář, Jedomělice 
 Jakub Slovák, Kladno 
 Petr Poborský, EKP Praha 
 Helena Poborská, Kerteam 
 Eliška Poborská, SK ZŠ JeseniovaVÍTĚZ
 Zdena Poborská, SK ZŠ Jeseniova 
 Tomáš Herink, AK Louny 
 Ondřej Valoušek, AK Louny 
 Jitka Sládková, Rynholec 
 Pavel Votava, Rynholec 
 Helena Vavrušková, Praha 
 Daisy Hill, Rynholec 
 Radka Hill, Rynholec 
 Jitka Malíková, Lány 
 Petra Malíková, Lány 
 Martina Zímová, Stochov 
 Renata Zímová, Stochov 
 Jan Chalupa, Lány 
 Eva Chalupová, Lány 
 Adam Všetula, Srby 
 Pavel Erben, Lány 
 Jindra Baudyšová, Lány 
 Kristýna Olivová, Lány 
 Martin Oiiva, Lány 
 Petra Šuláková, Lány 
 Klára Všetulová, Srby 
 Michal Všetula, Srby 
 Matěj Všetula, Srby 
 Eva Všetulová, Srby 
 Milan Macháček, Nové Strašecí 
 Eliška Kordová, Loko Beroun 
 Martina Kordová, Loko Beroun 
 Adéla Ulmanová, Lány 
 Jan Všetula, Srby 
 Berta Fikesová, Kačice 
 Metod Fikes, Kačice 
 Laura Fikesová, Kačice 
 Aneta Fikesová, Kačice 
 Květa Fikesová, Kačice 
 Metod Fikes, Kačice 
 Petr Erben, Lány 
 Ivana Lukešová, Králův Dvůr 
 Vlastimil Lukeš, Králův Dvůr 
 Sofie Lukešová, Králův Dvůr 
 Dominika Lukešová, Králův Dvůr 
 Eliška Borusíková, Beroun 
 Tereza Vršecká, Praha 
 Eva Vršecká, Praha 
 Jan Vršecký, Praha 
 Matěj Smetana, AK Louny 
 Jiří Smetana, VKO Louny 
 Barbora Prokopová, AE Lány 
 Miloslav Prokop, HC Lány 
 Jana Frolíková, Nové Strašecí 
 Patrik Sedláček, OK Roztoky 
 Míša Tůmová, Stehelčeves 
 Jiří Jirmus, Lány 
 Lukáš Janák, Lány 
 Jan Hejný, Lány 
 Matěj Soukup, Lány 
 Michaela Slunečková, Lány 
 Adriena Jahodářová, Teplice 
 Ondřej Najman, Mladá Bolelav 
 Luděk Slapnička, HC Lány 
 Mirka Hamouzová, HC Lány 
 Veronika Hamouzová, HC Lány 
 Petra Hospodková, Kladno 
 Vladimír Šubrt, Kladno 
 Sofie Sinada, Kladno 
 Laura Sinada, Kladno 
 Anička Šubrtová, Kladno 
 Kateřina Sochorová, Nové Strašecí 
 Karolína Pivarči, Nové Strašecí 
 Matěj Budínský, Nové Strašecí 
 David Kazda, Lidice 
 Alexandra Sýkorová, Podkozí 
 Ilona Víchová, Lány 
 Kamila Kanderová, Lány 
 Hana Vargová, Kladno 
 Linda Sedláčková, OK Roztoky 
 Petra Sedláčková, OK Roztoky 
 Evelína Rachová, Lány 
 Anna Sýkorová, Lány 
 Beata Albertová, Slovanka 
 Viktoria Steinbrecher, Lány 
 Patricie Albertová, Slovanka 
 Vojtěch Hrdina, Braškov 
 Adam Mikula, Noutonice 
 Matyáš Mikula, Noutonice 
 Veronika Mikulová, Noutonice 
 Ladislav Dostál, Moravská Třebová 
 Eva Dostálová, Moravská Třebová 
 Bára Sláničková, Tuchlovice 
 Kateřina Graslová, Postoloprty 
 Hana Graslová, Postoloprty 
 Karel Grasl, Postoloprty 
 Ivana Rosolová, Zdice 
 Jiří Rosol, Zdice 
 Klára Baumanová, Lány 
 Bára Baumanová, Lány 
 Radana Baumanová, Lány 
 Matyáš Jirásek, Lány 
 Karel Vrabec, Lány 
 Eva Sláničková, Tuchlovice 
 Hana Najmanová, Horní Počernice 
 Petr Havlásek, Kladno 
 Iva Lukášová, Kamenné Žehrovice 
 Ondřej Sybera, Kamenné Žehrovice 
 Marián Valek, Kerteam Praha 
 Tomáš Hrdina, Malé Přílepy 
 Šárka Švadlenková, Rynholec 
 Kristýna Soukupová, Lány 
 Ladislav Bechyně, Lány 
 Adam Hořejší, Lány 
 Mirka Koželuhová, Lány 
 Richard Hill, Rynholec 
 Lucy Hill, Rynholec 
 Lucie Švancarová, Lány 
 Michaela Fejfarová, Třebichovice 
 Ondřej Vavruška, Stochov 
 Luboš Švácha, Sokol Mšeno 
 Jan Bena, Lány Vancouver 
 Kryštof Žolko, Beroun 
 Jana Žolková, Beroun 
 Anna Folprechtová, Tuchlovice 
 Lucie Macháčová, Tuchlovice 
 Dan Macháč, Tuchlovice 
 Štěpán Mikula, Lhotka u Berouna 
 Miroslav Mikula, Lhotka u Berouna