Výsledky 2019

Výsledková listina

47.ročníku BĚHU VÍTĚZSTVÍ ZÁMECKÝM PARKEM,
který se uskutečnil 8.5.2019 v zámeckém parku v Lánech

Tratě v zámeckém parku i celé okolní prostředí bylo opět dokonale připraveno zásluhou Ing. M. Javůrkové a dalších zaměstnanců správy zámku. Zahajovací projev přednesl starosta obce Lány a ředitel závodu Karel Sklenička.

Od 8:35 hod téměř celé dopoledne probíhaly závody v jednotlivých kategoriích. První tři závodníci v každé kategorii obdrželi diplom, věcnou cenu a květinu.

Počasí: jasno, čerstvý vítr, teplota ráno +7°C, v poledne +18°C

Putovní poháry 47. ročníku získali:
starší žákyně: Veronika Vávrová, AK Louny
starší žáci: Adam Hořejší, TJ Sokol Lány
ženy: Petra Kotlíková, Slavoj Pacov
muži – absolutní vítěz: Ondřej Čadek, Hovaďáci
veteráni: Jiří Rosol, Loko Beroun

Putovní pohár pro vítěze kategorie veteránů, věnovaný Kanceláří prezidenta republiky předal starosta TJ Sokol Lány Martin Zelenka.

Nejstarším závodníkem byl vyhlášen Jan Svoboda, Pivovar Zlosin, ročník 1943

Jako vítězka běhu pro zdraví byla vylosována Bára Došková, Kyšice.

Celkový počet startujících: 750 závodníků (ve 46. ročníku 706)

Děkujeme všem sponzorům, kteří se podíleli na hodnotných věcných cenách.

  • CA Marie Bočková, Lány
  • Česká zemědělská univerzita v Praze, Lány
  • České lupkové závody, Nové Strašecí
  • DREXX s.r.o. Lány
  • Dzurec Petr, Lány
  • KPR Správa zámku Lány
  • Kartonie s.r.o., Praha
  • LAIC Aktiengesellschaft Praha
  • Lesní správa Lány
  • Montyservis s.r.o. Lány
  • Obec Lány
  • Sokolská župa Budečská, Kladno
  • Šidík Petr, Lány
  • Topinfo s.r.o. Praha

Soutěž: Nejmladší dívky, 2015 a mladší, 60 m Kategorie: 1 Trať: 60 m

1. Kateřina Němečková, Praha 00:14,6
2. Sofie Švolbová, Lány 00:15,1
3. Viktorie Matějková, Lány 00:15,4
4. Marie Šubrtová, Kladno 00:15,9
5. Adéla Šiftancová, Kladno 00:16,3
6. Adéla Píšová, Lány 00:16,6
7. Wafinka Pantie, Praha 00:16,9
8. Vanessa Kut, Lány 00:17,2
9. Darina Reichelová, Ruda 00:17,9
10. Klára Cvrčková, Hradec Králové  
11. Veronika Kopřivová, Lány  
12. Olivie Albertová, Slovanka  
13. Eva Hořejší, TJ Sokol Lány  
14. Ema Brunátová, Kladno  
15. Markéta Birhanzlová, Praha  
18. Sofie Hassan Amer, Kamenné Žehrovice  
17. Zuzana Birhanzlová, Praha  
18. Izabela Bláhová, Nové Strašecí  
19. Nela Šípová, Lány  
20. Adriana Kedroňová, Nové Strašecí  
21. Barborka Doušova, Nové Strašecí  
22. Aneta Červenková, Nové Strašecí  
23. Kristýna Náprstková, Slaný  
24. Tereza Václavková, Praha Řepy  
25. Adéla Hampelová, Stochov  
26. Kristína Cvrčková, Hradec Králové  
27. Karolína Kučerová, Slaný  
28. Marie Václavů, Praha  
29. Jesica Inman, Ruda  
30. Beáta Stranská, Lány  
31. Bára Fiamová, Nové Strašecí  
32. Veronika Fillerová, Závodní inkubátor  
33. Adéla Macháčková, Nové Strašecí  
34. Barbora Koptová, Družec  
35. Laura Bernáčková, Kladno  
  Tereza Nedvědová, Kladno  

Soutěž: Nejmladší chlapci, 2015 a mladší, 60 m Kategorie: 2 Trať: 60 m

1. Jakub Kougl, SC Nové Strašecí 00:15,7
2. Jan Václavek, Praha Řepy 00:16,2
3. Vendelín Spal, Lány 00:16,8
4. Tobi Vondra, Lány 00:19,6
5. Matěj Klouda, Králův Dvůr 00:20,3
6. Teodor Ženíšek, Dukla Praha  
7. Míša Břeh, Lány  
8. Adam Lakomý, Kladno  
9. Ondřej Šírek, Lány  
10. Václav Zelenka, Tuchlovice  
11. Matěj Hampel, Stochov-Slovanka  
12. Jan Beránek, MK Kladno  
13. Vojtěch Pospíšil, Praha - Suchdol  
14. Jonáš Grill, Nové Strašecí  
15. Roman Heřmánek, Rynholec  
16. Michael Horák, Kačice  
17. Jan Pokorný, Lány  
18. Jiří Jelínek, Rynholec  
19. Dominik Zelený, Stochov  
20. Dominik Srb, Horoměřice  
21. Filip Slánička, Rynholec  
22. David Vlk, Stochov  
  Tomáš Černý, Kladno  
  Jakub Gregor, Kladno  
  Michael Kučera, Slaný  
  Jan Fröhlich, Nové Strašecí  
  Matyáš Javůrek, Lány  
  Rudolf Pilát, Praha  
  Lukáš Frolík, Nové Strašecí  
  Bartoloměj Štěpán, Kladno  
  Antonín Kovář, Slovanka  
  Radim Havlásek, Kladno  

Soutěž: Předškolní dívky, 2013-14, 280 m Kategorie: 3 Trať: 280 m

1. Dominika Rusová, Kladno 01:04,3
2. Eliška Klausová, Dukla Praha 01:10,3
3. Sára Osladilová, SK Aktis Praha 01:12,3
4. Klára Herlíková, Kladno 01:13,4
5. Alžběta Fröhlichová, Nové Strašecí 01:13,9
6. Natalie Rybnikářová, Hřebeč 01:14,5
7. Alena Petříková, SC Nové Strašecí 01:15,2
8. Gabriela Hrdličková, Nové Strašecí 01:19,7
9. Barbora Lakomá, Kladno 01:20,1
10. Karolína Hampelová, Stochov-Slovanka 01:20,6
11. Tereza Lüftnerová, SC Nové Strašecí 01:21,1
12. Julie Zelenková 01:25,0
13. Klára Baumanová, Lány 01:23,5
14. Denisa Ujková, SC Nové Strašecí 01:23,8
15. Karolína Kellerová, Buštěhrad 01:24,5
16. Viktorie Lopourová, SC Nové Strašecí 01:26,1
17. Klára Šírkova, Lány 01:27,9
18. Žaneta Královcová, Praha Hlubočepy 01:30,0
19. Anna Němečková, Lány 01:33,3
20. Dominika Pavlíková, LS Kladno 01:34,0
21. Markéta Náprstková, Slaný 01:35,4
22. Anna Heřmánková, Rynholec 01:38,8
23. Sará Hassan Amer, Kamenné Žehrovice 01:42,3
- Terezka Horáková, Stochov  
- Zuzana Šidíková, Lány  

Soutěž: Předškolní chlapci, 2013-14, 280 m Kategorie: 4 Trať: 280 m

1. Martin Bukovský, Dukla Praha 01:01,6
2. Adam Fišer, SC Nové Strašecí 01:04,7
3. Martin Filler, Atletika Český Brod 01:05,0
4. Aleš Roman, Kačice 01:05,5
5. Filip Pelc, Nové Strašecí 01:06,3
6. Jakub Slavík 01:07,3
7. Šimon Koželuh, Krušovice 01:08,6
8. David Martinec, Kačice 01:09,1
9. Kristian Přikryl, SK Svárov 01:13,7
10. Ondra Došek, Kyšice 01:15,2
11. Adam Haužvic, Nové Strašecí 01:15,8
12. Michal Badziony, Lány 01:16,3
13. Alexandr Závora, Nové Strašecí 01:17,0
14. Matěj Malý, Kounov 01:18,2
15. Filip Ther, Tuchlovice 01:19,3
16. Pavel Votava, Rynholec 01:20,4
17. Marek Budinský, Nové Strašecí 01:21,2
18. Šimon Pokorný, Rakovník 01:21,9
19. Šimon Maršner, Kamenné Žehrovice 01:23,4
20. Antonín Bechyně, Lány 01:27,0
21. Matěj Štross, Lány 01:28,0
22. Ondřej Prokop, Lány 01:29,8
23. Matyáš Kochleff, Pšovlky 01:31,4
24. Jan Novák, Nové Strašecí 01:34,0
25. Matěj Petráček, Nové Strašecí 01:35,0
26. Vojtěch Sýkora, Podkozí 01:46,1
27. Marek Šťastný, Lány 01:46,9
28. Adam Kněbort, Nové Strašecí 01:47,7
29. Martin Frolík, Nové Strašecí 01:48,3
30. David Klimša, Praha 01:57,0
31. Mikuláš Sklenář 02:11,0

Soutěž: Přípravka mladší dívky, 2011-12, 280 m Kategorie: 5 Trať: 280 m

1. Kateřina Hrdličková, Nové Strašecí 00:52,4
2. Zuzana Žilková, ŠSK Újezd nad Lesy 00:52,7
3. Klára Všetulová, Srby 00:53,6
4. Eliška Šebestová, Dukla Praha 00:54,7
5. Anna Šubrtová, Kladno 00:55,2
6. Lucie Pánková, Loko Rakovník 00:55,8
7. Kateřina Přikrylová, SK Svárov 00:57,3
8. Eliška Kotroušová, Drnek 00:58,6
9. Klara Thiebaut, AK Most 00:59,5
10. Michaela Tůmová, Lany 00:59,8
11. Denisa Kuthanová, Loko Rakovník 01:00,3
12. Helena Szalbotová, Praha 01:02,7
13. Adéla Šaling, LS Kladno 01:03,9
14. Aneta Navrátilová, Atletika Líbeznice 01:06,3
15. Kateřina Kopřivová, Lány 01:08,4
16. Matylda Benová, Lány 01:09,4
17. Veronika Drvotová, Lány 01:10,0
18. Anna Nováková, Nové Strašecí 01:11,9
19. Vanessa Červená, Lány 01:13,8
20. Anežka Vlková, Stochov 01:14,2
21. Michaela Hromádková, Kladno 01:14,6
22. Klára Táborská, Doksy 01:15,1
23. Eliška Křepinská, Lány 01:16,0
24. Helenka Břehová, Lány 01:15,8
25. Sofie Melenová 01:16,8
- Barbora Dědičová, Bratronice  

Soutěž: Přípravka mladší chlapci, 2011-12, 280 m Kategorie: 6 Trať: 280 m

1. Miroslav Osladil, SK Aktis Praha 00:50,7
2. Filip Král, Ruda 00:52,2
3. Lukáš Pokorný, LOKO Rakovník 00:52,5
4. Dominik Rach, Lány 00:52,8
5. Jan Všetula, Srby 00:53,2
6. David Bukovský, Dukla Praha 00:54,2
7. David Szalbot, Dukla Praha 00:55,2
8. Václav Frolík, Nové Strašecí 00:55,8
9. Štěpán Ženíšek, Dukla Praha 00:56,0
10. Dominik Varchola, AK Louny 00:56,4
11. Vojtěch Sýkora, Lány 00:57,0
12. Zdeněk Matějovič, Nové Strašecí 00:57,3
13. Martin Frolík, Lány 00:58,6
14. Daniel Reichel, Ruda 00:59,2
15. Tomáš Haužvic, Nové Strašecí 01:00,0
16. Viktor Pelc, Nové Strašecí 01:00,5
17. Tajamba Pantie, Praha 01:01,0
18. Maxim Šiftanc, AC Tepo Kladno 01:01,9
19. Jan Petřík, SC Nové Strašecí 01:02,8
20. Petr Nerad, Praha 01:03,2
21. David Havelka, AC Praha 1890 01:03,6
22. Václav Neumann, SC Nové Strašecí 01:04,0
23. Jáchym Ševčík, T.J. Sokol Unhošť 01:05,0
24. Tadeáš Hampel, AC Tepo Kladno 01:05,3
25. Václav Hamouz, Lány 01:05,6
26. Karel Přikryl, SK Svárov 01:05,9
27. Matej Jambrich, Lány 01:06,3
28. Mikuláš Spal, Lány 01:06,7
29. Matouš Sklenář, Třtice 01:07,4
30. Jonáš Moravec, Buštěhrad 01:07,8
31. Jakub Němeček, Praha 01:08,3
32. Jakub Rejthar, Kamenné Žehrovice 01:08,7
33. Tomáš Bratrů, Srby 01:09,2
34. Karel Pleiner, Lány 01:10,9
35. Matěj Budínský, Nové Strašecí 01:11,2
36. David Kněbort, Nové Strašecí 01:12,9
37. Mikuláš Froněk, SC Nové Strašecí 01:19,6
38. Jaroslav Český, Nové Strašecí 01:29,5

Soutěž: Přípravka starší dívky, 2009-10, 520 m Kategorie: 7 Trať: 520 m

1. Vanda Burianová, ŠSK Újezd nad Lesy 01:43,1
2. Nicol Carmine, Atletika Jižní Město 01:45,0
3. Barbora Pelánová, AK Louny 01:45,6
4. Lucie Šilerová, Šanov 01:49,7
5. Laura Bernardová, LOKO Rakovník 01:52,0
6. Karolína Štiková, Sportovní Centrum Nové Strašecí z.s. 01:53,1
7. Ela Lošťáková, AK Louny 01:53,6
8. Tereza Fišerová, AK LOUNY 01:56,0
9. Johana Stašová, Nové Strašecí 02:00,0
10. Ema Landová, Nové Strašecí 02:01,0
11. Šárka Nevímová, Zebry, Nové Strašecí 02:02,0
12. Laura Sinada, Kladno 02:03,4
13. Nella Macháčková, ScNS Nové Strašecí 02:04,0
14. Rozálie Procházková, Kladno 02:05,0
15. Adéla Bílková, Zebry, Nové Strašecí 02:05,4
16. Marie Císařová, Kladno 02:06,0
17. Evelína Rachová, Lány 02:06,6
18. Anna Sýkorová, Lány 02:07,4
19. Adéla Čadilová, Lány 02:09,0
20. Kamila Kučerová, Lány u Kladna 02:10,2
21. Michaela Frolíková, Nové Strašecí 02:10,6
22. Denisa Veselá, Rynholec 02:11,2
23. Bára Baumanová, Lány 02:12,7
24. Julie Prokopová, Lhota 02:13,6
25. Anna Frölichová, Nové Strašecí 02:14,1
26. Hana Beranová, Lány 02:18,0
27. Johana Froňková, SC Nové Strašecí 02:18,8
28. Kristina Reilová, Lány 02:25,8
- Nikola Šedivá, AK Louny  

Soutěž: Přípravka starší chlapci, 2009-10, 520 m Kategorie: 8 Trať: 520 m

1. Matěj Smetana, AK Louny 01:40,2
2. Jakub Parkman, AK Louny 01:42,4
3. Ondřej Ženíšek, Dukla Praha 01:43,1
4. Petr Vacek, SCNS Nové Strašecí 01:43,5
5. Oliver Kindl, Rakovník 01:43,8
6. Tomáš Bárta, Atletika Líbeznice 01:46,0
7. Ondřej Lipský, Lány 01:46,7
8. Kryštof Zim, Ústí nad Labem 01:49,0
9. Filip Macháček, Nove Strašecí 01:49,6
10. Petr Král, Ruda 01:51,1
11. Oliver Bláha, TJ Sokol Nové Strašecí 01:51,6
12. Adam Rus, Kladno 01:52,1
13. Tomáš Peroutka, Kladno 01:52,4
14. Adam Bukovský, Dukla Praha 01:53,6
15. Aleš Gebhart, Rakovník 01:54,0
16. Michael Král, SC Kolín 01:54,6
17. Samuel Varchola, AK Louny 01:56,4
18. Kryštof Mrázek, praha 01:57,0
19. Matouš Vyskočil, Nové Strašecí 01:57,9
20. David Hořejší, TJ Sokol Lány 02:01,5
21. Vojtěch Rubeš, Svinařov 02:05,2
22. Matyáš Jelen, ŠSK Újezd nad lesy 02:06,1
24. Ondřej Eliška, Nové Strašecí 02:09,3
25. Matouš Šebesta, Dukla Praha 02:10,9
26. Matyáš Tlustý, Žilina 02:11,2
27. Tomáš Luska, Lány 02:12,5
28. Tomáš Pospíšil, Atletika Nové Strašecí 02:09,0
28. Jakub Dočekal, Kladno 02:14,1
29. Oliver Inman, Ruda 02:14,5
30. Ladislav Bechyně, Lány 02:15,9

Soutěž: Mladší žákyně, 2007-08, 520 m Kategorie: 9 Trať: 520 m

1. Emma Thiebaut, AK Most 01:36,2
2. Kristina Havelková, AC Praha 1890 01:37,6
3. Natálie Bernardová, LOKO Rakovník 01:39,0
4. Tereza Pánková, LOKO Rakovník 01:40,4
5. Kristýna Kubizňáková, AC Tepo Kladno 01:43,2
6. Michaela Hazdrová, ŠSK Újezd nad Lesy 01:42,6
7. Klára Doušová, Nové Strašecí 01:44,2
8. Anežka Belanová, AK Louny 01:45,2
9. Anna Soukupová, ŠSK Újezd nad Lesy 01:47,2
10. Aneta Hendrychová, Lány 01:48,0
11. Natálie Kuthanová, LOKO Rakovník 01:51,7
12. Julie Filipová, Rakovník 01:52,0
13. Adéla Česká, Nové Strašecí 01:53,8
14. Kateřina Nevímová, Nové Strašecí 01:34,9
15. Barbora Hliboká, SC Nové Strašecí 01:55,9
16. Lucie Nováková, Brná nad Labem 01:57,4
17. Adéla Ulmanová, Lány 02:06,1
DNF Petra Fraszewska, Kladno  

Soutěž: Mladší žáci, 2007-08, 520 m Kategorie: 10 Trať: 520 m

1. Michal Všetula, Srby 01:33,9
2. Lukáš Jelen, ŠSK Újezd nad Lesy 01:35,8
3. Samuel Ondáš, Dukla Praha 01:38,6
4. Jonáš Jelínek, ŠSK Újezd nad Lesy 01:39,1
5. Oliver Král, SC Kolín 01:42,2
6. Ondřej Herlík, Kladno 01:43,2
7. Matěj Žilka, ŠSK Újezd nad Lesy 01:44,2
8. Ondřej Rubeš, Svinařov 01:44,7
9. Jan Kohout, Stochov 01:45,2
10. Adam Kohout, Stochov 01:45,6
11. Martin Šaling, Altsport Unhošť 01:46,2
12. Lukáš Bratrů, Srby 01:46,6
13. Adam Čada, Dukla Praha 01:48,5
14. Jaroslav Fišer, SC Nové Strašecí 01:49,5
15. Petr Šidík, AC Tepo Kladno 01:50,4
16. Adam Kubizňák, TJ Tuchoměřice 01:51,3
17. Tomáš Melč, Kladno 01:51,7
18. Matěj Karbulka, Šakal Kbely 01:53,6
19. Vojtěch Rus, Kladno 01:55,0
20. Matyáš Fousek, Lány 01:56,6
21. Matyáš Drvota, Lány 01:57,8
22. Jaromír Staš, Atletika Nové Strašecí 01:58,3
23. Ondřej Levý, Buštěhrad 01:59,4
24. Lukáš Petráček, SC Nové Strašecí 01:59,8
25. Adam Ševčík, Unhošť 02:01,9
26. Lukáš Rabas, Žilina 02:03,7
27. Daniel Badziony, Lány 02:04,1
28. Jan Šídlo, SC Nové Strašecí 02:04,6
29. Ondřej Froněk, SC Nové Strašecí 02:07,7
30. Oskar Bena, Lány 02:09,3
31. Matyáš Jirásek, Lány 02:29,6

Soutěž: Starší žákyně, 2005-06, 1040 m Kategorie: 11 Trať: 1040 m

1. Veronika Vávrová, AK Louny 03:18,5
2. Veronika Karfíková, AK Louny 03:32,4
3. Lucie Letová, LOKO Rakovník 03:34,5
4. Eliška Drábová, ŠSK Újezd nad Lesy 03:35,1
5. Lucie Tereza Valachová, TJ Lokomotiva Beroun 03:41,5
6. Karolína Císařová, AC Tepo Kladno 03:42,3
7. Kateřina Helebrantová, AK Louny 03:51,8
8. Sára Lošťáková, AK Louny 03:54,8
9. Adéla Karbulková, Šakal Kbely 04:01,8
10. Daniela Romanová, Kačice 04:28,9
11. Markéta Landová, Atletika Nové Strašecí 04:45,6
12. Simona Oujeská, OB Adamov 05:20,1

Soutěž: Starší žáci, 2005-06, 1040 m Kategorie: 12 Trať: 1040 m

1. Adam Hořejší, TJ Sokol Lány 03:20,1
2. Jan Škarda, ŠSK Újezd nad Lesy 03:23,1
3. Tomáš Sušický, SC Nové Strašecí 03:23,8
4. Ondřej Valoušek, AK Louny 03:29,6
5. Tomáš Herink, AK Louny 03:30,5
6. Tomáš Jelen, SK Slavia Praha 03:33,9
7. Jáchym Burian, SK Jeseniova 03:38,8
8. Dominik Jícha, AC Tepo Kladno 03:44,0
9. Jan Velička, SC Nové Strašecí 03:45,9
10. Marc Thiebaut, AK Most 03:50,2
11. Ondřej Neumann, SC Nové Strašecí 03:55,0
12. Šimon Škrábal, Stochov 04:05,3
13. Dan Oujeský, OB Adamov 04:12,3
14. Lukáš Oujeský, OB Adamov 04:15,3
15. Vojtěch Vyskočil, Nové Strašecí 04:27,0

Soutěž: Dorostenky, 2002-2004, 1560 m Kategorie: 13 Trať: 1560 m

1. Eliška Zahrádková, AK Most 05:28,9
2. Natálie Buchcarová, AK Louny 05:46,7
3. Johana Seemanová, Sokol Strašnice 05:54,4
4. Tereza Nováková, Brná nad Labem 06:28,5
5. Aneta Fikesová, AC Tepo Kladno 06:33,7
6. Anděla Šemberová, Dřevěnice 07:03,6
7. Lída Kačenková, Tuchlovice 08:17,9

Soutěž: Dorostenci, 2002-2004, 1560 m Kategorie: 14 Trať: 1560 m

1. Michal Bolehovský, Kerteam Praha 04:35,0
2. Jan Hřích, AK Louny 04:44,3
3. Ondřej Melč, A.C. TEPO Kladno 04:47,7
4. Matěj Všetula, AC Tepo Kladno 05:08,9
5. Štěpán Nerad, AC Tepo Kladno 05:17,6
6. Martin Růžička, Tuchlovice 05:29,1

Soutěž: Ženy Ž18, 1985-2001, 4100 m Kategorie: 15 Trať: 4100 m

1. (2) Vladěna Hrstková, Kerteam Praha 15:35,0
2. (4) Daniela Fišerová, Kladno 16:02,0
3. (6) Kateřina Krejčí, Moderní pětiboj Dukla Praha 16:09,0
4. (10) Dana Fickerová, Praha 17:50,0
5. (11) Tereza Roubíková, Lány 17:50,0
6. (19) Kateřina Kuncipálová, 2. ZŠ Hořovice 18:57,0
7. (20) Andrea Trunečková, Slaný 19:03,0
8. (26) Aneta Stránská, Lány 20:03,0
9. (27) Pavla Dušková, Unhošť 20:11,0
10. (28) Romana Holasová, Hradečno Nová ves 20:17,0
11. (33) Lucie Porcalová, Stochov 21:02,0
12. (36) Adéla Veselská, SK Slatina 21:59,0
13. (40) Anna Vážná, Kladno 22:16,0
14. (41) Alexandra Sýkorová, Podkozí 22:24,0
15. (43) Beata Albertová, Lány 22:29,0
16. (56) Barbora Losová, Lány 24:25,0
17. (57) Pavlína Fejtková, Lány 24:26,0
18. (59) Dominika Začalová, Hradec Králové 24:35,0
19. (63) Alena Cvrčková, Hradec Králové 25:11,0
20. (65) Magdalena Náprstková, Slaný 25:32,0
21. (70) Jana Jirásková, Lány 26:52,0
22. (71) Monika Porcalová, Lány 27:00,0
23. (73) Eliška Šťástková, Hřebeč 27:12,0
24. (75) Kateřina Bencová, Rynholec 27:26,0
25. (76) Mirka Pokorná, Lány 27:29,0
26. (78) Anna Kučerová, Slaný 28:56,0
27. (79) Erika Karníková, Slaný 28:56,1
DNF Iva Lukášová, Kamenné Žehrovice  
DNF Tereza Vršecká, Praha Košíře  

Soutěž: Ženy Ž35, 1975-84, 4100 m Kategorie: 16 Trať: 4100 m

1. (1) Petra Kotlíková, Slavoj Pacov 14:22,0
2. (3) Helena Poborská, Kerteam Praha 15:40,0
3. (5) Michaela Riegerová, Nižbor 16:06,0
4. (7) Jana Černá, AC Tepo Kladno 16:29,0
5. (8) Květuše Fikesová, Kačice 16:29,0
6. (15) Jana Nováková, Brná nad Labem 18:35,0
7. (16) Ivana Lukešová, Králův Dvůr 18:42,0
8. (17) Radka Králová, Kolín 18:46,0
9. (18) Kateřina Štěpánová, Ski klub Kladno 18:56,0
10. (21) Lenka Šibarová, Kerteam Praha 19:06,0
11. (23) Markéta Dočekalová, Kladno 19:32,0
12. (24) Milena Pelová, Ski Pax Horní Maxov 19:36,0
13. (29) Monika Novotná, Studeněves 20:39,0
14. (30) Iveta Bouberlová, Kožlany 20:44,0
15. (32) Radana Baumanová, Lány 20:55,0
16. (34) Jana Seemanová, TJ Sokol Prosek 21:30,0
17. (35) Aneta Pokorná, Hradečno 21:34,0
18. (37) Slava Bechyňová, Lány 22:08,0
19. (44) Jana Froňková, Nové Strašecí 22:36,0
20. (45) Silvie Malíková, Praha 23:01,0
21. (46) Jana Kotzinová, Lány 23:18,0
22. (47) Lenka Vondra, Lány 23:18,0
23. (48) Radana Ševčíková, T.J. Sokol Unhošť 23:34,0
24. (49) Helena Bláhová, Sokol Dřevěnice 23:44,0
25. (50) Ivana Chalupová, Lány 24:16,0
26. (54) Jitka Birhanzlová, Praha 24:20,0
27. (55) Eva Sláničková, Tuchlovice 24:22,0
28. (60) Diana Heráková, Šneci v běhu 24:42,0
29. (64) Soňa Svobodová, Vinařice 25:24,0
30. (68) Ludmila Benová, Lány 25:59,0
31. (72) Monika Přerostová, Vašírov 27:00,0
32. (77) Vendula Lidická, Drnek 28:50,0
33. (80) Jiřina Šmídová, Vinařice 32:22,0

Soutěž: Ženy Ž45, 1965-74, 4100 m Kategorie: 17 Trať: 4100 m

1. (9) Lenka Bucharová, Ústí nad Labem 16:50,0
2. (12) Petra Mošovská, Kladno 17:51,0
3. (13) Lucie Nováková, Roudnice nad Labem 18:20,0
4. (22) Alice Karbulková, Bjež racing team 19:08,0
5. (25) Ivana Rosolová, Ross Team 19:57,0
6. (38) Alena Prokopová, Lhota 22:09,0
7. (39) Jaroslava Ondrášová, Praha 22:12,0
8. (42) Petra Prokopová, Šneci v běhu 22:28,0
9. (51) Petra Reichlová, Kladno 24:17,0
10. (52) Iva Kučerová, Kladno 24:19,0
11. (53) Monika Zetková, Kladno 24:20,0
12. (58) Lucie Plicová, Je to v hlavě! 24:33,0
13. (61) Martina Hořejší, TJ Sokol Lány 25:01,0
14. (69) Eva Vršecká, Praha Košíře 26:38,0

Soutěž: Ženy Ž55, 1964 a starší, 4100 m Kategorie: 18 Trať: 4100 m

1. (14) Karla Mališová, Sabzo 18:33,0
2. (31) Dana Svobodová, Pivovar Zlosin 20:50,0
3. (62) Jana Kučerová, Praha 25:09,0
4. (66) Blanka Kučerová, Slaný 25:43,0
5. (67) Marie Peterková, Slaný 25:43,0
6. (74) Ivana Ryšavá, Ruda 27:16,0
7. (81) Jana Požgayová, Bonbon 32:51,0

Soutěž: Muži M18, 1990-2001, 8200 m Kategorie: 19 Trať: 8200 m

1. (1) Ondřej Čadek, Hovaďáci 28:09,0
2. (2) Tomáš Mach, Ztělesněné zlo 28:20,0
3. (6) Tomáš Banka, Hovaďáci 28:48,0
4. (15) Aleš Pluháček, Hovaďáci 30:53,0
5. (18) Tomáš Pucholt, Sokol Unhošť 31:59,0
6. (19) Josef Mráz, SK Slatina 32:12,0
7. (26) Jan Florián, Kladno 32:59,0
8. (29) Jakub Hanousek, Praha 4 33:20,0
9. (30) Karel Vrabec, Lány 33:24,0
10. (38) Lukáš Čermák, PSK Olymp 34:16,0
11. (39) Jiří Hlavsa, Tuchlovice 34:17,0
12. (44) Václav Daníček, Kladno 34:51,0
13. (53) Jan Čepera, Ztělesněné zlo 35:37,0
14. (66) Petr Olexa, Poprad (SK) 38:00,0
15. (74) Václav Bečvář, Kladno 39:11,0
16. (77) Štěpán Polívka, SRTGNS 39:57,0
17. (104) Tomáš Koukal, Hřebeč 44:17,0
18. (112) Adam Beneš, Domoušice 46:22,0
19. (114) Kamil Hendrich, Lány SRTGNS 47:10,0

Soutěž: Muži M30, 1980-89, 8200 m Kategorie: 20 Trať: 8200 m

1. (8) Martin Olšan, Prestigio Realiz Team 29:21,0
2. (9) Petr Havlásek, MK Kladno 29:31,0
3. (11) Jindřich Borovský, Praha - Hradčany 30:12,0
4. (13) Miroslav Matěcha, Hvězda Trnovany 30:38,0
5. (16) Lukáš Nosek, Velká Dobrá 31:09,0
6. (21) Odřej Kodras, Kladno 32:24,0
7. (24) Libor Ševčík, T.J. Sokol Unhošť 32:49,0
8. (28) Martin Král, Kolín 33:16,0
9. (33) Daniel Kovář, Slovanka 33:42,0
10. (34) Jakub Beránek, MK Kladno 33:45,0
11. (36) Aleš Glaubauf, Kladno 34:09,0
12. (41) Petr Peremský, Unhošť 34:33,0
13. (42) František Plšek, AC Tepo Kladno 34:37,0
14. (46) Jiří Hála, Kladno 34:57,0
15. (47) Jan Zaremba, Praha 34:58,0
16. (51) Jan Šírek, Lány 35:27,0
17. (52) Matěj Drábek, Kladno 35:27,0
18. (55) Lukáš Zámiš, Kladno 36:58,0
19. (57) Josef Jirák, Hořovice 37:09,0
20. (59) Marek Pavlica, Rožnov pod Radhoštěm 37:12,0
21. (63) Pavel Grill, Nové Strašecí 37:30,0
22. (64) Zdeněk Brunát, Kladno 37:36,0
23. (72) Jiří Petlach, Praha 39:06,0
24. (78) David Sýkora, Lány 40:17,0
25. (84) Karel Morstein, Street Workout Kladno 41:07,0
26. (86) Milan Náprstek, Slaný 41:14,0
27. (87) Jan Arnošt, Řevničov 41:16,0
28. (91) David Kazda, Lidice 41:48,0
29. (95) Tomáš Horský, Kladno 42:25,0
30. (96) Michal Černý, Lány 42:52,0
31. (97) Josef Zajíc, Jeden měsíc běžce 43:05,0
32. (100) Jiří Matějovič, Nové Strašecí 43:49,0
33. (101) Jan Jirásek, HC Lány B 43:50,0
34. (102) Tomáš Lomberský, HC Lány B 43:50,0
35. (103) Jiří Cvrček, Hradec Králové 43:55,0
36. (105) Ondřej Macháč, Tuchlovice 44:18,0
37. (107) Petr Dohnal, Kladno 44:37,0
38. (108) Jose Luis Gulon, Zamora (Šp) 44:47,0
39. (111) Jan Pechar, Stochov 46:16,0
40. (113) Vratislav Kaválek, Kladno 47:06,0

Soutěž: Muži M40, 1970-79, 8200 m Kategorie: 21 Trať: 8200 m

1. (3) Jiří Rosol, Loko Beroun 28:28,0
2. (4) Petr Havelka, Eleven run team 28:42,0
3. (5) František Dočekal, Kladno 28:46,0
4. (12) David Matěcha, Teplice 30:31,0
5. (14) Bohumil Nevím, Nové Strašecí 30:45,0
6. (17) Martin Votava, Králův Dvůr 31:56,0
7. (20) Petr Štěpán, Kladno 32:15,0
8. (22) Petr Němeček, Lány 32:34,0
9. (23) Michal Axamit, Ruda 32:44,0
10. (25) Martin Hlavsa, Tuchlovice 32:54,0
11. (32) Pavel Karbulka, Šakal Kbely 33:39,0
12. (35) Tomáš Froněk, Nové Strašecí 34:07,0
13. (40) Jaroslav Gregor, Kladno 34:21,0
14. (43) Miloš Žalud, Spartak Sedlec 34:43,0
15. (45) Václav Zelenka, Tuchlovice 34:53,0
16. (48) Štěpán Matula, Olympia Kladno 35:09,0
17. (50) Martin Kukačka, Praha Stodůlky 35:24,0
18. (58) Petr Šidík, Lány 37:11,0
19. (60) Miroslav Osladil, SK Aktis 37:12,0
20. (62) Tomáš Oujeský, OB Adamov 37:26,0
21. (68) Filip Slánička, Tuchlovice 38:20,0
22. (71) Jiří Královec, Praha Hlubočepy 38:54,0
23. (73) Tomáš Přikryl, SK Svárov 39:08,0
24. (75) Jaroslav Bílek, Nové Strašecí 39:16,0
25. (79) Tomáš Heřman, Kladno 40:21,0
26. (80) Jan Keller, Buštěhrad 40:21,0
27. (82) Jan Švejkovský, Kladno 40:58,0
28. (83) Václav Truneček, Slaný 41:03,0
29. (85) Hynek Císař, Kladno 41:10,0
30. (88) Zdeněk Žihla, Rakovník 41:22,0
31. (89) Jaroslav Hálek, Je to v hlavě! 41:22,0
32. (98) Jiří Klimša, Praha 43:28,0
33. (99) Michal Pokorný, Hradečno 43:33,0
34. (116) Stanislav Veselý, Rynholec 47:19,0

Soutěž: Muži M50, 1960-69, 8200 m Kategorie: 22 Trať: 8200 m

1. (7) Pavel Tall, Pivovar moucha 29:04,0
2. (10) Metoděj Fikes, Maratonklub Kladno 29:51,0
3. (31) Jaroslav Novák, Brná nad Labem 33:29,0
4. (54) Petr Vaněk, Šneci v běhu 36:32,0
5. (56) Tomáš Seeman, Medicina Praha 37:03,0
6. (61) Vlastimil Lukeš, Králův Dvůr 37:20,0
7. (70) Vladislav Tesárek, Spolek Otakar Kročehlavy z.s. 38:33,0
8. (76) Petr Rada, Kerteam Praha 39:20,0
9. (81) Vladimír Drvota, Lány 40:23,0
10. (92) Milan Dítě, Srby 41:57,0
11. (94) Luboš Veselý, Nové Strašecí 42:19,0
12. (106) Stanislav Frolík, Mladá Boleslav 44:22,0
13. (109) Tomáš Hrdina, Malé Přílepy 44:50,0
14. (110) Tomáš Bláha, Sokol Dřevěnice 45:55,0
15. (118) Jan Vršecký, Praha Košíře 48:33,0
16. (119) Christián Fox, Praha 48:39,0
17. (122) Dan Jiránek, Kladno 50:16,0
18. (123) Miroslav Vejražka, Třtice 50:22,0

Soutěž: Muži M60, 1950-59, 8200 m Kategorie: 23 Trať: 8200 m

1. (27) Jaroslav Šťastný, MK Kladno 33:09,0
2. (37) František Křeček, MK Kladno 34:11,0
3. (49) Pavel Šimeček, MK Kladno 35:20,0
4. (67) Josef Beránek, MK Kladno 38:11,0
5. (69) Zdeněk Zámiš, Kladno 38:25,0
6. (90) Luboš Fidlman, Pchery 41:33,0
7. (115) Otakar Wiener, Praha 5 47:16,0
8. (120) Vladimír Chochola, MK Kladno 49:07,0
9. (121) Josef Průša, Slavoj Obecnice 49:12,0
10. (124) Josef Svozilík, Praha 51:06,0

Soutěž: Muži M70, 1949 a starší, 8200 m Kategorie: 24 Trať: 8200 m

1. (65) Ladislav Kratochvíl, Loko Rakovník 37:49,0
2. (93) Jan Svoboda, Pivovar Zlosin 42:04,0
3. (117) Michal Adrejši, Slaný 47:58,0

Soutěž: Běh pro zdraví, 1200 m Kategorie: 25 Trať: 1200 m

  Laura Bernardová, LOKO Rakovník  
  Natálie Bernardová, LOKO Rakovník  
  Ondra Došek, Kyšice  
  Bára Došková, Kyšice  
  Diana Heráková, Šneci v běhu  
  Kateřina Kotková, Šneci v běhu  
  Oliver Král, SC Kolín  
  Radka Králová, Kolín  
  Petr Nerad, Praha 9  
  Petr Nerad, Praha 9  
  Jolana Neradová, Praha 9  
  Radka Pšeničková, Šneci v běhu  
  Jitka Sládková, Rynholec  
  Blanka Stříbrná, Kyšice  
  Pavel Votava, Rynholec  
  Jitka Břehová, Lány  
  Petr Břeh, Lány  
  Mikuláš Spal, Lány  
  Vendelín Spal, Lány  
  Radek Spal, Lány  
  Kristýna Spalová, Lány  
  Hana Fröhlichová, Nové Strašecí  
  Michal Fröhlich, Nové Strašecí  
  Anna Fröhlichová, Nové Strašecí  
  Anna Hassan Amer, Kamenné Žehrovice  
  Hesham Hassan Amer, Kamenné Žehrovice  
  Alena Čadilová, Lány  
  Ema Čadilová, Lány  
  Adéla Čadilová, Lány  
  Tomáš Rach, Lány  
  Iveta Rachová, Lány  
  Dominik Rach, Lány  
  Evelína Rachová, Lány  
  Kateřina Nevímová, Nové Strašecí  
  Šárka Nevímová, Nové Strašecí  
  Bohumil Nevím, Nové Strašecí  
  Jaroslav Kubásek, Lány  
  Lucie Porcalová, Stochov  
  Monika Porcalová, Lány  
  Michal Prokop, Stochov  
  Ondřej Prokop, Lány  
  Jan Keller, Buštěhrad  
  Monika Novotná, Buštěhrad  
  Tomáš Koukal, Buštěhrad  
  Eliška Šťástková, Buštěhrad  
  Tereza Kellerová, Buštěhrad  
  Karolína Kellerová, Buštěhrad  
  Mirka Pokorná, Lány  
  Kateřina Bencová, Rynholec  
  Kateřina Arnoštová, Nové Strašecí  
  Jan Arnošt, Řevničov  
  Klára pavlíková, Kladno  
  Jan pavlíková, Kladno  
  Metoděj Fikes, Kačice  
  Květuše Fikesová, Kačice  
  Aneta Fikesová, Kačice  
  Laura Fikesová, Kačice  
  Berta Fikesová, Kačice  
  Metod Fikesová, Kačice  
  Renata Schritterová, Lány  
  Blanka Stříbrná, Kyšice  
  Bára Došková, Kyšice VÍTĚZ
  Ondra Došek, Kyšice  
  Pavel Votava, Rynholec  
  Jitka Sládková, Rynholec  
  Petra Hliboká, Nové Strašecí  
  Barbora Hliboká, SC Nové Strašecí  
  Jitka Česká, Nové Strašecí  
  Matěj Karbulka, Šakal Kbely  
  Sandra Foxová, Praha  
  Christian Fox, Praha  
  Jana Černá, Kladno  
  Lucie Černá, Kladno  
  Anička Šubrtová, Kladno  
  Jana Černá, Kladno  
  Jan Novák, Volejbal Lány TJ  
  Martin Novák, Volejbal Lány TJ  
  Petra Nováková, Volejbal Lány TJ  
  Klárka Nováková, Volejbal Lány TJ  
  Jan Svoboda, Pivovar Zlosin  
  Dana Svobodová, Pivovar Zlosin  
  Vladimír Chochola, Tuchlovice  
  Václav Bečvář, Kladno  
  Ema Sláničková, Tuchlovice  
  Barbora Sláničková, Tuchlovice  
  Kateřina Kotková, Kačice  
  Radka Pšeničková, Švermov  
  Diana Heráková, Buštěhrad  
  Barbora Losová, Lány  
  Soňa Svobodová, Kladno  
  Kateřina Svobodová, Kladno  
  Martin Svoboda, Kladno  
  Martin Svoboda, Kladno  
  Zdeněk Rieger, Nižbor  
  Tereza Riegerová, Nižbor  
  Jiřina Šmídová, Kladno  
  Barbora Prokopová, Lány  
  Eliška Losová, Lány  
  Tereza Šandová, Kladno  
  kateřina Sochorová, Nové Strašecí  
  Zuzana Pospíšilová, Lány  
  Anna Ulmanová, Lány  
  Tereza Kytková, Lány  
  Sabina Torová, Rakovník  
  Markéta Vlková, Stochov  
  Anežka Vlková, Stochov  
  David Vlková, Stochov  
  Pavel Erben, Lány  
  Jindra Baudyšová, Praha 9  
  Petr Erben, Lány  
  Jakub Erben, Lány  
  Radek Miška, Lány  
  Helena Dvořáková, Lány  
  Markéta Fišerová, Lány  
  Jiří Muchka, Lány  
  Matyáš Šustr, Ledce  
  Matěj Budinský, Nové Strašecí  
  Patricie Frolíková, Nové Strašecí  
  Marek Budinský, Nové Strašecí  
  Tereza Pánková, LOKO Rakovník  
  Natálie Bernardová, LOKO Rakovník  
  Julie Filipová, LOKO Rakovník  
  Laura Bernardová, LOKO Rakovník  
  Lucie Pánková, LOKO Rakovník  
  Andrej Jartim, Lány  
  Anna Nováková, Volejbal Lány TJ  
  Kristina Havelková, AC Praha 1890  
  Petr Havelka, AC Praha 1890  
  Aleš Lomberský, HC Lány B  
  Tomáš Lomberský, HC Lány B  
  Jan Jirásek, HC Lány B  
  Hana Najmanová, Kladno  
  Jitka Najmanová, Chorušice  
  Radim Havlásek, Kladno  
  Petr Havlásek, Kladno  
  Sandra Steinbrecher, Lány  
  Kristýna Bílková, Nové Strašecí  
  Jaroslav Bílek, Nové Strašecí  
  Simona Bílková, Nové Strašecí  
  Adéla Bílková, Nové Strašecí  
  Kateřina Líbalová, Kladno  
  Miluše Líbalová, Kladno  
  Vladimír Šubrt, Kladno  
  Johana Seemanová, Sokol Strašnice  
  Jana Seemanová, Sokol Strašnice  
  Tereza Řádová, Lány  
  Eliška Řádová, Lány  
  Julie Vengrinová, Lány  
  Klára Baumanová, Lány  
  Bára Baumanová, Lány  
  Radana Baumanová, Lány  
  Robert Bauman, Lány  
  Luděk Slapnička, HC Lány  
  Miroslava Hamouzová, HC Lány  
  Zuzana Marková, HC Lány  
  Eva Chalupová, Lány  
  Nikol Černá, Lány  
  Ondřej Schritterová, Lány  
  Michaela Slunečková, Lány  
  Daniela Fišerová, Kladno  
  Iveta Bouberlová, Kožlany  
  Jolana Lusková, Lány  
  Jiří Luska, Lány  
  Tomáš Luska, Lány  
  Eliška Sýkorová, Lány  
  Anna Sýkorová, Lány  
  Vojta Sýkora, Lány  
  Robert Klaus, Praha  
  Barbora Klausová, Praha  
  Filip Levý, Buštěhrad  
  Pavlína Zelenková, Lány  
  Martin Zelenka, Lány  
  Martin Kukačka, Praha  
  Lenka Kukačková, Praha  
  Viktorie Kukačková, Praha  
  Matyáš Tlustý, Žilina  
  Lukáš Rabas, Žilina  
  Simona Vypušťák Corradiniová, Lány  
  Jan Vypušťák, Lány  
  Karolína Pospíšilová, Lány  
  Veronika Nováková, Nové Strašecí  
  Milan Náprstek, Slaný  
  Klára Všetulová, Srby  
  Jan Všetula, Srby  
  Kryštof Zim, Ústí nad Labem  
  Lenka Bucharová, Ústí nad Labem  
  Lucie Nováková, Ústí nad Labem  
  Jana Nováková, Ústí nad Labem  
  Radka Králová, Kolín  
  Miroslav Osladil, Praha  
  Pavel Karbulka, Šakal Kbely  
  Jana Požgayová, Bonbon  
  Josef Průša, Obecnice  
  Tereza Reichlová, Kladno  
  Vojtěch Reichl, Kladno  
  Jaroslav Havlín, Kladno  
  Michal Bolehovský, Kerteam Praha  
  Jan Kervitcer, Kerteam Praha  
  Milada Kervitcerová, Kerteam Praha  
  Jakub Dočekal, Kladno  
  Filip Dočekal, Kladno  
  Adam Hořejší, Lány  
  Markéta Dočekalová, Kladno  
  Lucie Nováčková, Lány  
  Jaroslav Novák, Brná nad Labem  
  Vladimír Novák, Lány  

Nashledanou 8. 5. 2020 na 48. ročníku.

Organizační výbor BV