Výsledky 2022

Výsledková listina

48.ročníku BĚHU VÍTĚZSTVÍ ZÁMECKÝM PARKEM,
který se uskutečnil 8.5.2022 v zámeckém parku v Lánech

Tratě v zámeckém parku i celé okolní prostředí bylo opět dokonale připraveno zásluhou vedení dalších zaměstnanců správy zámku. Zahajovací projev přednesl starosta obce Lány a ředitel závodu Karel Sklenička.

Od 8:35 hod téměř celé dopoledne probíhaly závody v jednotlivých kategoriích. První tři závodníci v každé kategorii obdrželi diplom, věcnou cenu a ženy květinu. Medaile v dětských kategoriích.

Počasí: jasno, mírný vítr, teplota ráno +12 °C, v poledne +20 °C

Putovní poháry 48. ročníku získali:
starší žákyně: Kristina Havelková, SK Jeseniova
starší žáci: Matyáš Schejbal, Rakovník
ženy: Jana Zímová, MK Kladno
muži – absolutní vítěz: Daniel Kupidlovský, Praha
veteráni: Daniel Kupidlovský, Praha

Putovní pohár pro vítěze kategorie veteránů, věnovaný Kanceláří prezidenta republiky předala místostarostka TJ Sokol Lány Martina Hořejší.

Nejstarším závodníkem byl vyhlášen Pavel Broum, Sokol Král. Vinohrady, ročník 1948

Jako vítězka běhu pro zdraví byla vylosována Adéla Bílková, Nové Strašecí.

Celkový počet startujících: 390 závodníků (ve 47. ročníku 750)

Děkujeme všem sponzorům, kteří se podíleli na hodnotných věcných cenách a podpoře závodu.

Soutěž: Nejmladší dívky, 2018 a mladší, 60 m Kategorie: 1 Trať: 60 m

1.Michala Hamouzová, Lány00:17,2
2.Karolína Pinkavová, Lány00:17,6
3.Kamila Jandová, Praha00:17,9
 Eliška Dušková, Praha 
 Karolína Frolíková, Křivoklát 
 Laura Gaislerová, Lány 
 Adéla Zoubková, Lány 
 Magdalena Flegrová, Vrchlabí 
 Natali Loskotová, Veltrusy 
 Elen Sluková, Kladno 
 Julie Grillová, Nové Strašecí 
 Amálie Novotná, Lány 
 Lucie Nováková, Lány 
 Gréta Corbacho Kyjanková, Praha 
 Beáta Maršounová, Brandýsek 
 Laura Bernášková, Kladno 
 Anna Staňková, Praha 

Soutěž: Nejmladší chlapci, 2018 a mladší, 60 m Kategorie: 2 Trať: 60 m

1.Michal Jirásek, Lány00:19,2
2.Jonáš Novotný, Lány00:25,3
3.Antonín Kostka, Lány00:26,3
 František Fliedr, Praha 10 
 Filip Hořejší, Lány 
 Bernard Matoušek, Praha 6 
 Šimon Olexa, Stochov 
 Antonín Gebhart, Lány 
 Matěj Ručkay, Lány 
 Jiří Husák, Vašírov 
 Jaroslav Jelínek, Rynholec 
 Daniel Trpák, Lány 
 Benjamin Köhler, Lány 
 Čeněk Karas, Kladno 
 Hugo Gál, Vašírov 
 Eduard Staněk, Praha 

Soutěž: Předškolní dívky, 2016-17, 280 m Kategorie: 3 Trať: 280 m

1.Ella Krobová, Tuchlovice01:11,1
2.Viktorie Kindlová, MTB Lány01:11,6
3.Agatka Červená, Lány01:12,4
4.Adéla Hampelová, Stochov01:18,3
5.Adéla Flégrová, Vrchlabí01:21,2
6.Veronika Fillerová, Květnice01:28,0
7.Žofie Zábrodská, Doksy01:37,7
8.Adéla Houšková, Lány01:47,5
9.Bára Trnková, Uhříněves Praha 1001:48,4
10.Bára Ručkayová, Lány01:51,7

Soutěž: Předškolní chlapci, 2016-17, 280 m Kategorie: 4 Trať: 280 m

1.Míša Horák, SC Nové Strašecí01:00,6
2.Dominik Forman, Táta, máma a svojčata01:01,6
3.Ondřej Šírek, Lány01:06,3
4.František Prokop, Nové Strašecí01:08,4
5.Jiří Jelínek, Rynholec01:13,1
6.Sebastian Sluka, Kladno01:15,5
7.Jonáš Grill, Nové Strašecí01:16,2
8.Tomáš Dušek, Praha01:18,3
9.Jan Červenka, Praha 401:18,9
10.Lukáš Frolík, Křivoklát01:24,2
11.Matyáš Javůrek, Lány01:38,6

Soutěž: Přípravka mladší dívky, 2014-15, 280 m Kategorie: 5 Trať: 280 m

1.Marie Šubrtová, Kladno00:55,9
2.Viktorie Seibertová, Lány00:57,3
3.Vanesa Kut, Lány00:57,6
4.Viktorie Matějkova, Lány00:58,6
5.Klára Baumanová, Lány00:59,4
6.Marlen Jambrichová, Lány01:02,3
7.Adéla Šiftancová, Kladno01:02,6
8.Rosyna Kepsha, Lány01:03,0
9.Anděla Poulová, Lány01:03,4
10.Adéla Píšová, Lány01:03,7
11.Sofie Švolbová, Lány01:04,0
12.Izabela Bláhová, MŠ Na Kocourku01:05,4
13.Alana Kepsha, Lány01:05,8
14.Leontýna Kocourková, Lány01:07,0
15.Eva Hořejší, TJ Sokol Lány01:09,0
16.Kateřina Frajerová, Lány01:12,0
17.Dominika Fejtková, Lány01:17,0
18.Диана Кухленко (Diana Kuchlenko), Украина (Ukrajina)01:27,0

Soutěž: Přípravka mladší chlapci, 2014-15, 280 m Kategorie: 6 Trať: 280 m

1.Martin Filler, Květnice00:50,2
2.Alexandr Závora, Sportovní centrum Nové Strašecí00:52,2
3.Šimon Pokorný, Rakovník00:54,1
4.Marek Budinský, Nové Strašecí00:54,4
5.Vendelín Spal, Lány00:56,0
6.Jakub Táborský, Tuchlovice00:56,5
7.Filip Fabinger, Třtice00:57,9
8.Michal Břeh, Lány01:01,1
9.Tobias Vondra, Lány01:01,3
10.David Pinkava, Lány01:02,2
11.David Zoubek, Lány01:09,8
12.Antonín Bechyně, Lány01:10,1
13. Prokop01:12,8

Soutěž: Přípravka starší dívky, 2012-13, 500 m Kategorie: 7 Trať: 500 m

1.Klára Všetulová, SK Kačice01:40,9
2.Adéla Budinská, LS Kladno01:51,6
3.Sophia Hondlová, Rynholec01:51,9
4.Laura Jambrichová, Lány01:56,6
5.Klára Táborská02:00,1
6.Eliška Hlásková02:05,0
7.Vanesska Červená, Lány02:05,4
8.Veronika Drvotová, Lány02:05,7
9.Anna Fořtíková, Rakovník02:06,0
10.Mariana Kocourková, Lány02:11,5
11.Klára Šírkova, Lány02:12,2
12.Karolína Kellerová, Buštěhrad02:12,9
13.Helena Břehová, Lány02:13,6
14.Aneta Kostková, Lány02:26,0
15.Klára Nováková, Nové Strašecí02:31,0
16.Marina Redej, Ukrajina02:35,4
17.Sofie Melenová02:37,1

Soutěž: Přípravka starší chlapci, 2012-13, 500 m Kategorie: 8 Trať: 500 m

8.Václav Hamouz, Lány01:35,2
1.Jan Všetula, SK Kačice01:45,3
2.Tobiáš Knebl, Lokomotiva Rakovník01:46,1
3.Václav Frolík, Velo akademie Kladno01:46,8
4.Mikuláš Spal, Lány01:49,4
5.Vojtěch Sýkora, Lány01:50,9
6.Dominik Rach, Lány01:51,6
7.Metod Fikes, AC Tepo Kladno01:52,7
9.Maxim Šiftanc, ZŠ Lány01:53,5
10.Tadeáš Hampel, AC Tepo Kladno01:55,8
11.Tobiáš Bebhart, Senomaty01:56,1
12.Matěj Budinský, Nové Strašecí01:57,3
13.Jáchym Ševčík, AC Tepo Kladno01:57,8
14.Denis Táborský, Tuchlovice02:00,7
15.Jan Nevím, Nové Strašecí02:02,6
16.Vacek Jiří, ZŠ Lány02:05,0
17.Marek Dolejš, Tuchlovice02:06,1
18.Tadeáš Bacík, SK Lhota02:07,1
19.Kryštof Hložek, Junior akademie Rozběháme Česko02:07,6
DNFLukáš Frajer, Lány 

Soutěž: Mladší žákyně, 2010-11, 500 m Kategorie: 9 Trať: 500 m

1.Adéla Houdková, ASK Dipoli01:36,1
2.Victorie Zímová, AC Tepo Kladno01:37,4
3.Laura Bernardová, TJ LOKO Rakovník01:37,6
4.Lucie Maredová, Atletika Jižní město01:38,6
5.Marie Zázvorková, TJ Lokomotiva Rakovník01:41,9
6.Anna Sýkorová, Lány01:46,4
7.Bára Baumanová, Lány01:47,9
8.Lucie Pánková, Pavlíkov01:50,2
9.Michaela Frolíková, Velo akademie Kladno01:52,8
10.Nelly Petrova, SK Lány01:55,9
12.Michaela Tůmová, Lány02:01,2
12.Ema Budinská, Medúza Kladno02:07,0
13.Tereza Kellerová, Buštěhrad02:07,2
14.Kateřina Kopřivová, Lány02:11,5

Soutěž: Mladší žáci, 2010-11, 500 m Kategorie: 10 Trať: 500 m

1.Pavel Nademlejnský, Střela Žebrák01:32,8
2.Oliver Bláha, ZŠ Nové Strašecí01:34,5
3.Jakub Zdechovský, Sparta Praha01:43,5
4.Matyáš Kohlman, Lány01:46,5
5.Matěj Raška, Lány01:46,9
6.Šimon Kohlman, Lány01:49,7
7.David Havelka, HBK Dřinov01:50,2
8.Aleš Gebhart, Senomaty01:51,0
9.Tomáš Kučera, HBC Kladno01:59,8
10.Lukáš Husník, Lány02:00,7
11.Adam Drescher, Lány02:04,9
12.Matej Jambrich, Lány02:09,7
13.Tobiáš Gál, Vašírov02:13,0
14.Jan Hložek, Junior akademie Rozběháme Česko02:13,3
15.Timofey Safonov, Ukraine02:15,1
16.Jan Jiří Houška, Lány02:17,1
17.Ondřej Schritter, Lány02:35,7

Soutěž: Starší žákyně, 2008-08, 1000 m Kategorie: 11 Trať: 1000 m

1.Kristina Havelková, SK Jeseniova03:19,3
2.Tereza Pánková, Pavlíkov03:28,1
3.Alice Duchoňová, SK Jeseniova03:33,6
4.Ester Procházková, Praha03:38,1
5.Eliška Urxová, Třebotov04:00,0
6.Kateřina Hermannová, Slaný04:03,3
7.Monika Pokorná, Rakovník04:04,0
8.Alžběta Bařtipánová, Rakovník04:06,2
9.Eliška Zdechovská, SK Jeseniova04:08,1
10.Evelína Rachová, ZŠ Lány04:25,7
11.Adéla Čadilová, Lány04:46,2
12.Martina Novotná, Studeněves04:57,6
13.Štěpánka Vacková, ZŠ Lány04:59,6
14.Andrea Ronešová, ZŠ Lány05:24,5

Soutěž: Starší žáci, 2008-09, 1000 m Kategorie: 12 Trať: 1000 m

1.Matyáš Schejbal, Rakovník03:22,9
2.Patrik Sedláček, PSK Olymp Praha03:25,2
3.Daniel Mekhail, ZŠ Lány03:47,4
4.Jaromír Pilát, KOB Kladno03:52,6
5.Ondřej Levý, Buštěhrad03:59,1
6.Radek Hermannová, Slaný04:26,5
7.Matyáš Jirásek, Lány04:46,9
8.Jakub Houška, Lány05:05,8

Soutěž: Dorostenky, 2005-2007, 1500 m Kategorie: 13 Trať: 1500 m

1.Tereza Vejražková, Klobuky09:16,2
2.Kateřina Dekojová, Čeradice09:19,0
3.Oleksandra Safonova, Ukraine09:40,6

Soutěž: Dorostenci, 2005-2007, 1500 m Kategorie: 14 Trať: 1500 m

1.Michael Všetula, Srby05:10,8
2.Tomáš Urx, Třebotov05:20,0
3.Ondřej Neumann, SCNS05:39,2
4.Adam Ševčík, Unhošť06:18,4
5.Oliver Slanina, Lány06:26,7

Soutěž: Ženy Ž18, 1988-2004, 3900 m Kategorie: 15 Trať: 3900 m

1. (7)Štěpánka Putíková, Lány19:34,2
2. (12)Beáta Albertová, Lány21:09,0
3. (14)Hedvika Grillová, Nové Strašecí21:33,1
4. (19)Nikol Stará, Praha 622:41,3
5. (25)Michaela Hrkalová, Kladno25:44,3
6. (26)Lucie Valterová, Lány25:46,6
7. (27)Kristýna Šmejkalová, Praha26:13,5
8. (29)Monika Prokopová, Lány26:55,2
9. (30)Marie Veselá, Kladno27:01,2
10. (31)Linda Sedláčková, OK Roztoky30:52,6

Soutěž: Ženy Ž35, 1978-87, 3900 m Kategorie: 16 Trať: 3900 m

1. (1)Jana Zímová, MK Kladno15:05,2
2. (2)Jana Grygarová, Kokrdov15:40,0
3. (4)Marcela Kažmierski, Praha17:58,5
4. (8)Radana Baumanová, Lány20:09,4
5. (11)Zuzana Staňková, Praha 421:01,3
6. (13)Tereza Kotek, Slaný21:24,5
7. (15)Jana Speckens, Černolice21:34,5
8. (16)Radana Ševčíková, Unhošť22:15,2
9. (20)Kamila Kyjanková, Praha 522:52,9
10. (28)Pavlína Fejtková, Lány26:13,9

Soutěž: Ženy Ž45, 1968-77, 3900 m Kategorie: 17 Trať: 3900 m

1. (3)Michaela Riegerová, Nižbor16:51,1
2. (6)Petra Sedláčková, OK Roztoky18:54,7
3. (9)Milena Pelová, Kladno20:16,1
4. (10)Monika Novotná, Studeněves20:32,2
5. (17)Jana Kotzinová, Lány22:29,3
6. (18)Jana Seemanová, TJ Sokol Prosek22:38,1
7. (21)Petra Hermannová, Slaný24:49,8
8. (22)Martina Hořejší, TJ Sokol Lány24:57,7
9. (24)Andrea Valterová, Lány25:35,8

Soutěž: Ženy Ž55, 1967 a starší, 3900 m Kategorie: 18 Trať: 3900 m

1. (5)Helena Vavrušová, TJ Liga 100 Praha18:22,5
2. (23)Petra Přibylová, Kladno - ZŠ Lány25:17,8

Soutěž: Muži M18, 1993-2004, 7800 m Kategorie: 19 Trať: 7800 m

1. (11)Jaroslav Sedláček, PSK Olymp Praha32:21,0
2. (14)Václav Daníček, Kladno32:58,8
3. (24)Vojtěch Hrdina, OA Holešovice35:38,7
4. (31)Petr Buršík, Doksy38:03,9
5. (34)Jiří Hlavsa, Tuchlovice38:46,8
6. (38)Кирилл Козачук (Kirill Kozačuk), Украина (Ukrajina)39:15,9
7. (50)Jan Votava, Zámek Lány43:35,9

Soutěž: Muži M30, 1983-92, 7800 m Kategorie: 20 Trať: 7800 m

1. (2)Vlastimil Flegl, Vrchlabí29:07,3
2. (3)Lukáš Zámiš, Kladno29:32,0
3. (4)Matěj Drábek, Maraton klub Kladno29:42,0
4. (10)David Janda, Harfa Sport32:03,0
5. (15)Jaroslav Kameník, Nové Strašecí33:12,2
6. (16)Jan Šírek, Lány33:35,2
7. (18)Martin Strouhal, Králův Dvůr34:05,6
8. (21)Karel Bernáček, Kladno34:37,0
9. (22)František Plšek, Kladno34:48,7
10. (25)Jan Cihlář, ED-System Siviny36:02,1
11. (26)Adam Sedlák, Hostivice36:05,8
12. (30)Milan Petr, SK Lány38:03,8
13. (32)František Veselý, Kladno38:19,4
14. (36)Jan Arnošt, SK Sparta Řevničov38:59,7
15. (37)Michal Urbánek, Triatlon Slaný B39:15,5
16. (40)Jakub Matějka, Lány39:23,0
17. (47)Alexej Hurich, Kladno - Kročehlavy42:48,6
18. (52)Jan Březina, Chýně43:48,7
19. (57)František Javůrek, Lány45:48,0

Soutěž: Muži M40, 1973-82, 7800 m Kategorie: 21 Trať: 7800 m

1. (1)Daniel Kupidlovský, Praha28:45,1
2. (5)Bohumil Nevím, Nové Strašecí30:31,9
3. (6)Martin Janda, KOB Dobruška31:18,1
4. (13)Miroslav Pilát, KOB Kladno32:47,4
5. (19)Radek Urx, Třebotov34:24,2
6. (27)Erik Nykl, Brandýs nad Labem36:45,9
7. (28)Jan Keller, Buštěhrad36:47,9
8. (29)Jiří Královec, Praha Hlubočepy37:33,8
9. (42)Jaroslav Bílek, Keltik40:50,6
10. (43)Tomáš Kraus, Branovský statek41:34,1
11. (44)Filip Volf, Lány42:10,9
12. (48)Václav Kadlec, Smolnice43:01,6
13. (49)David Kazda, Lidice43:03,8
14. (53)Tomáš Lomberský, Lány43:53,9
15. (55)David Sýkora, Lány44:57,9
16. (59)Pavel Táborský, Tuchlovice47:25,8
17. (62)Ján Lipták, Říčany48:02,0
DNF (DNF)Martin Hložek, Tymákov 

Soutěž: Muži M50, 1963-72, 7800 m Kategorie: 22 Trať: 7800 m

1. (7)Petr Havelka, ELEVEN RUN TEAM31:25,7
2. (8)Metoděj Fikes, MK Kladno31:32,8
3. (9)David Duchoň, Praha Újezd31:45,8
4. (12)František Sedlák, Pivnice Bílý Beránek32:31,3
5. (17)Jesper Kallehauge, Praha33:43,7
6. (23)Antonín Šindelka, OB Dukla Praha35:38,3
7. (33)Tomáš Seeman, Medicína Praha38:26,9
8. (39)Štěpán Matula, SK Třebichovice39:18,6
9. (45)Richard Baran, Praha42:15,5
10. (46)Jaroslav Sedláček, OK Roztoky42:27,2
11. (54)Tomáš Hrdina, Radost z pohybu44:12,1
12. (58)Aleš Gregor, Černošice46:42,0
13. (60)Jiří Kučera, SK Velké Přítočno47:37,1
14. (64)Alfred Hurt, Lány50:58,3

Soutěž: Muži M60, 1953-62, 7800 m Kategorie: 23 Trať: 7800 m

1. (20)Jaroslav Šťastný, MK Kladno34:34,0
2. (41)Stanislav Slamiak, Bonbon40:45,4
3. (51)Miloslav Bečka, Ústí nad Labem43:41,2
4. (61)Otakar Wiener, Důchodce z Lužin47:48,4
5. (65)Stanislav Starý, Roubíčkova Lhota54:03,4

Soutěž: Muži M70, 1952 a starší, 7800 m Kategorie: 24 Trať: 7800 m

1. (35)Pavel Broum, Sokol Král. Vinohrady38:47,4
2. (56)Petr Werner, Liga 100 Praha45:01,6
3. (63)Vladimír Chochola, Tuchlovice50:08,0

Soutěž: Běh pro zdraví, 1200 m Kategorie: 25 Trať: 1200 m

 Adéla Čadilová, Lány 
 Alena Čadilová, Lány 
 Jana Chalupnikova, Slaný 
 Jan Keller, Buštěhrad 
 Petra Mokrá, Chráštany 
 Dominik Mokrý, Chrášťany 
 Matyáš Mokrý, Chrášťany 
 Marek Budinský, Nové Strašecí 
 Soňa Bártlová, Nové Strašecí 
 Alexandr Závora, Nové Strašecí 
 Renata Schritterová, Lány 
 Monika Prokopová, Lány 
 Ondřej Prokop, Lány 
 Kristína Havelková, Dřínov 
 David Havelka, Dřínov 
 Květa Havelková, Dřínov 
 Petr Havelka, Dřínov 
 David Dudášik, Lány 
 Klára Dudášiková, Lány 
 Kateřina Sochorová, Nové Strašecí 
 Michaela Slunečková, Lány 
 Ondřej Schritter, Lány 
 Štěpánka Putíková, Lány 
 Aleš Lomberský, HC Lány 
 Simona Blechová, Lány 
 Jonáš Matějka, Lány 
 Milan Hořejší, Lány 
 Barbora Hořejší, Lány 
 Metoděj Fikes, Kačice 
 Metod Fikes, Kačice 
 Jana Porcalová, Lány 
 Lucie Šťáhlavská, Stochov 
 Elen Dudášiková, Lány 
 Klára Gottwaldová, Lány 
 Evelina Rachová, Lány 
 Adéla Lomberská, Lány 
 David Hořejší, Lány 
 Tomáš Lomberský, HC Lány 
 Filip Volf, Rynholec 
 Jamie Volf, Rynholec 
 Anna Bradnová, Rynholec 
 Jan Cihlář, ED Systém Silvini 
 Amálie Cihlářová, ED Systém Silvini 
 Anna Sýkorová, Lány 
 Šimon Kohlman, Lány 
 Nikolas Pokorný, Lány 
 Milan Kovář, Kladno 
 Valentina Kovář, Kladno 
 Magda Sedláková, Hostivice 
 Luděk Slapnička, HC Lány 
 Miroslava Hamouzová, HC Lány 
 Claudie Moc, HC Lány 
 Adéla Bílková, Nové StrašecíVÍTĚZ
 Simona Bílková, Nové Strašecí 
 Sára Škrchová, Rakovník 
 Linda Škrchová, Rakovník 
 Jaroslav Bílek, Nové Strašecí 
 Václav Hromádka, Kladno 
 Václav Hromádka ml., Kladno 
 Helena Hromádková, Kladno 
 Michaela Hromádková, Kladno 
 Petra Holečková, Beroun 
 Josef Vítkovský, Hýskov 
 Veronika Slapničková, HC Lány 
 Elizabet Králová, HC Lány 
 Helena Vavrušková, Liga 100 
 Beata Albertová, Lány 
 Kateřina Kameníková, Nové Strašecí 
 Michaela Riegerová, Nižbor 
 Dominik Mokrý, Rudná 
 Petra Mokrá, Rudná 
 Matyáš Mokrý, Rudná 
 Tobiáš Kažmierski, Vestec 
 Petra Sedláčková, OK Roztoky 
 Patrik Sedláček, PSK Olymp 
 Jaroslav Sedláček, PSK Olymp 
 Andrej Jartim, PSK Olymp 
 Daniel Mekhail, PSK Olymp 
 Eliška Krátká, PSK Olymp 
 Julie Vengrinová, PSK Olymp 
 Tereza Svobodová, Smečno 
 Kristýna Svobodová, Smečno 
 Lucie Svobodová, Smečno 
 Vladimír Svoboda, Smečno 
 Bohumil Nevím, Nové Strašecí 
 Jan Nevím, Nové Strašecí 
 Jana Seemanová, Praha 
 Tomáš Seeman, Praha 
 Ludmila Nevímová, Světlá nad Sázavou 
 Linda Sedláčková, OK Roztoky 
 Nikola Schritterová, Lány 
 Monika Novotná, Studňák 
 Martina Novotná, Studňák 
 Peťuška Hermanová, Slaný 
 Radeček Herman, Slaný 
 Kaťuška Hermannová, Slaný 
 Honík Keller, Buštěhrad 
 Terezka Kellerová, Buštěhrad 
 Kája Kellerová, Buštěhrad 
 Jan Arnošt, SK Sparta Řevničov 
 Bernard Matoušek, Praha 6 
 Nikol Stará, Praha 6 
 Matěj Budinský, Nové Strašecí 
 Marie Veselá, Kladno Švermov 
 František Veselý, Kladno Švermov 
 Vojtěch Hrdina, OA Praha Holešovice 
 Stanislav Starý, Roubíčkova Lhota 
 Adam Hořejší, Lány 
 Stanislav Slamiak, Bonbon 
 Tomáš Hrdina, Radost z pohybu 

Nashledanou 8. 5. 2023 na 49. ročníku.

Organizační výbor BV